IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    Цъфнал си...

    Малки хора - малки мечти.
    Как беше - не ме гледай какъв съм и какво правя, а какви са ми мечтите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      Много си ми ясен днес...разбирам те от Раз.

      В БОГ не вярваме...но с Кармата - всичко е ок. ))

      Та викаш - само положителни мисли. Сиреч СНН и Блубърг )) Ясно.
      Не, никакви телевизии - всичките са изнервящи Е от време на време картуун нетуърк или някой криминален филм Ако нещо е важно ще го науча. Ако не е важно няма за какво да ми се пълни главата с глупости

      Коментар


      • Цъфнал си

        Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Ми не се оплаквам с почти 500% доходност от 2009 насам. Миналата година не бе добра, но така се получава понякога
        Цъфнал си...

        Малки хора - малки мечти.

        2009 викаш...то и магаре да му дадеш пари пак ще ти изкара от 2009 насам...

        Ех да еба...целия бичи пазар си го фанал...евала))
        Last edited by Iv_max; 27.08.2016, 02:35.

        Коментар


        • Много си ми ясен днес...

          Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          За мен си съм открил че зирохедж е полезен сайт само когато нещата се сриват. Тогава всичките панирани спекуланти почват да разпространяват слухове и тези слухове също попадат в зирохедж и виждаш какво плачи най-страхливите на пазара.

          но когато всичко расте а човек да чете за конспирации и сривове е просто излишен стрес и замърсяване на кармата човек трябва много да внимава какви мисли си пъха в главата, защото тялото му възприема тези мисли като истина - и ако човек си стресира съзнанието и тялото се стресира и нищо хубаво не излиза от това.

          Така че както казва Мечо Пух, "спокойствие и силна храна"
          Много си ми ясен днес...разбирам те от Раз.

          В БОГ не вярваме...но с Кармата - всичко е ок. ))

          Та викаш - само положителни мисли. Сиреч СНН и Блубърг )) Ясно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
            Няма да ти отговарям
            де да знам сега - може пък ОТС да търгуват деривати - не съм търгувал с централни банки. Ама това вече ми изглежда като силно предразполагащо за манипулация и корупция - не като си сключват сделки на борсата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              няма как да си дилър с фючърси с централната банка. Какви деривати ще търгуваш - ОТС ли само.
              Няма да ти отговарям

              Коментар


              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                Не край!!! Изби рибата с глупости вече. ЦБ няма нужда от борса бе! Това го знаят и децата. Всеки иска да е дилър с ЦБ, ама не всеки има право на това. Това са друг вид безплатни пари. Всеки иска да купи от пазара и да продададе на ЦБ с 0 риск и дебела комисионна...
                няма как да си дилър с фючърси с централната банка. Какви деривати ще търгуваш - ОТС ли само.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Е централните банки се предлолага да търгуват с дцк и фючърси върху тях - също както и с други деривати на инструменти с фиксирана доходност - това си им е част от основната дейност - даже нашето БНБ го прави. ти къде мислиш че го правят - много ясно че на борса.
                  Не край!!! Изби рибата с глупости вече. ЦБ няма нужда от борса бе! Това го знаят и децата. Всеки иска да е дилър с ЦБ, ама не всеки има право на това. Това са друг вид безплатни пари. Всеки иска да купи от пазара и да продададе на ЦБ с 0 риск и дебела комисионна...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                    Е ти предолагам, затуй си прокопсал.
                    Ми не се оплаквам с почти 500% доходност от 2009 насам. Миналата година не бе добра, но така се получава понякога

                    Коментар


                    • За мен си съм открил че зирохедж е полезен сайт само когато нещата се сриват. Тогава всичките панирани спекуланти почват да разпространяват слухове и тези слухове също попадат в зирохедж и виждаш какво плачи най-страхливите на пазара.

                      но когато всичко расте а човек да чете за конспирации и сривове е просто излишен стрес и замърсяване на кармата човек трябва много да внимава какви мисли си пъха в главата, защото тялото му възприема тези мисли като истина - и ако човек си стресира съзнанието и тялото се стресира и нищо хубаво не излиза от това.

                      Така че както казва Мечо Пух, "спокойствие и силна храна"

                      Коментар


                      • Е ти предолагам

                        Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Е ти си го казват - не в прав текст но си го казват. Обаче като чете човек зирохедж или онзи другия хахо Фабер ли беше и му се пълни главата с глупости и му се иска да играе наопаки
                        Е ти предолагам, затуй си прокопсал.

                        Коментар


                        • Да ...

                          Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          А иначе прилична част от тези лихвени фючърси са си добрите стари ДЦК

                          http://www.cmegroup.com/market-data/...te-volume.html
                          Да ...един лот германски е 180 к.

                          Аз имам много къси.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                            Ей това е абсолютно верно. И сега ако има и кой да ти каже как ще играят...и работата е готова ))

                            Ама разбира се никой няма представа как ще играят те...щото ако някой има представа това вече е теория на конспирацията ...там бачкат някакви роботи дето и да ги унищожиш няма да ти кажат и думичка.
                            Е ти си го казват - не в прав текст но си го казват. Обаче като чете човек зирохедж или онзи другия хахо Фабер ли беше и му се пълни главата с глупости и му се иска да играе наопаки

                            Коментар


                            • Не общото....благо.

                              Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                              Да, погледнал съм. Има и петролни фючърси примерно. За кво са им, ако не за манипулация? Викаш кво лошо има да си платиш на бензиностанцията малко по скъпо, ако е за общото благо и либералнит ценности Не мога да те разбера, честно. Спирам с глупостите
                              Не общото....благо. Частното благо. Ама то не може на всеки....))) И затова се води общо благо взето от няколко човека ))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                                Да, погледнал съм. Има и петролни фючърси примерно. За кво са им, ако не за манипулация? Викаш кво лошо има да си платиш на бензиностанцията малко по скъпо, ако е за общото благо и либералнит ценности Не мога да те разбера, честно. Спирам с глупостите
                                Е централните банки се предлолага да търгуват с дцк и фючърси върху тях - също както и с други деривати на инструменти с фиксирана доходност - това си им е част от основната дейност - даже нашето БНБ го прави. ти къде мислиш че го правят - много ясно че на борса.

                                Коментар

                                Working...
                                X