IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма такъв филм

    Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
    Според мен Тръмп е по-опасен именно защото го свързват с Путин. По същия начин Путин ликвидира собствения си ментор Березовски.
    Няма такъв филм, няма като едно време да говоря много...

    Обаче ще кажа последно...светът се нуждае от хора които не са зависими от всички кръгове които гравитират около всички политици без изключение и правят света такова извратено място каквото е сега.. Тръмп е такъв.

    Създаването на "чудовище" в лицето на Путин се налага от същите медии които правят Хилари "светица" .


    Останете със здраве

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
      За хубво или лошо,стана.
      Сега да видим къде сме ние?
      Ще се услушваме - типично по нашенски ...
      А тези които гледат и другите пазари , как ще го отигравате явлението Тръмп ?
      Според мен мах 2 седмици надоле - време за покупки .
      Имайки предвид, че тия писания как щял да докара рецесия са от същите журналисти предричайки краха му ...
      Отделно, че може бързо да възстанови нормалните отношения с Русия ...
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
        Според мен Тръмп е по-опасен именно защото го свързват с Путин. По същия начин Путин ликвидира собствения си ментор Березовски.
        Той че си е малко хахо хахо си е.
        По важна е насоката и тия около него.
        Слага Руди Жулиани за държавен секретар и света ще е едно много по добро място.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
          Според мен Тръмп е по-опасен именно защото го свързват с Путин. По същия начин Путин ликвидира собствения си ментор Березовски.
          За хубво или лошо,стана.
          Сега да видим къде сме ние?
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            След като наблюдавах цялата тази кампания в САЩ мога да заключа:


            1. У нас няма абсолютно никаква корупция в срваниение със САЩ
            2. Нашите избори са на светлиннни години по демократични, свободни и по малко манипулирани от техните


            Вятъра на промяната която предвиждах се случва.

            И след като Меркел бъде "обесена" пред райхстага нещата може би ще тръгнат в по правилната посока. Мога да добавя и онези на върха на ЕС ... да не ги изброявам.

            Едно е ясно че с избора на Тръмп се разминахме с може би най големия риск за 3 та световна война в нашия живот.

            Сега остава Йелън да се махне, да вдигнат лихвите, бизнеса да стане по нормален и когато човек си купува някога пак акции да чуства че си купува истински бизнес навсякъде по света.
            Според мен Тръмп е по-опасен именно защото го свързват с Путин. По същия начин Путин ликвидира собствения си ментор Березовски.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              Изпитвам оргазъм, като гледам как се гърчат СНН


              CNN said it was a "whitelash"
              А не бе, то бе ясно, мълчаливото мнозинство се ядоса и здраво тропна по масата.
              След 8г с брикета и терор на малцинствата кой нормален би издържал още 4 и с вещица.

              Чакай многохилядни гърла навсякъде да крещят LOCK HER UP.

              Коментар


              • След като наблюдавах цялата тази кампания

                След като наблюдавах цялата тази кампания в САЩ мога да заключа:


                1. У нас няма абсолютно никаква корупция в срваниение със САЩ
                2. Нашите избори са на светлиннни години по демократични, свободни и по малко манипулирани от техните


                Вятъра на промяната която предвиждах се случва.

                И след като Меркел бъде "обесена" пред райхстага нещата може би ще тръгнат в по правилната посока. Мога да добавя и онези на върха на ЕС ... да не ги изброявам.

                Едно е ясно че с избора на Тръмп се разминахме с може би най големия риск за 3 та световна война в нашия живот.

                Сега остава Йелън да се махне, да вдигнат лихвите, бизнеса да стане по нормален и когато човек си купува някога пак акции да чуства че си купува истински бизнес навсякъде по света.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Подозирам , че ще има "ръчно преброяване" ...
                  Ръчно,крачно,той я отупа кат шкембе у довар
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Тръмп води солидно и това което остава май ще е чудо ако Хилари спечели. Май след Брекзита ще имаме и Тръмп.
                    Подозирам , че ще има "ръчно преброяване" ...
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Изпитвам оргазъм

                      Изпитвам оргазъм, като гледам как се гърчат СНН

                      Мисля че преди месец казах как си представям тези тотално пропагандни медии като ню йорк таймс, снн, ббс и т.н как ще се гърчат

                      Коментар


                      • Тръмп води солидно и това което остава май ще е чудо ако Хилари спечели. Май след Брекзита ще имаме и Тръмп.

                        Коментар


                        • Разпродажбите стартират.
                          Ще спечелят будните.
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pirdop Разгледай мнение
                            усещам иронията

                            двете нямат нищо общо, просто се сетих че ти им беше фен и ми и интерсно да видя колко са вурзани към general mqrket за корелация иде реч.

                            просто писах за две различни неща в един пост
                            Взимам калкулатора и правя сметка... EPS-а на прайслайн в момента е $68.28 TTM. При сегашната цена от $1582 това прави ПЕ 23.16. При растежа на прайслайн това е без пари.

                            Днес се харчи като топъл хляб с обем над 3х от нормалното.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                              Остави ги тез, виж Валеанта. Май скоро ще гушват букета
                              Дали да не си купя малко Тева утре или да изчакам да падне пушилката с обвиненията. Как мислиш? Щото вече взе да става промоционално... -35% за годината...все пак само 50% от приходите им са в Сашово, ако не се бъркам.

                              Между другото за движението утре, ако го има, си допълних леко TLT преди малко. Струва ми се добра оферта в момента. На съпорт е. Ако СиП-а сурне утре, сигурно ще скочи, ако не лихвата през декемрви май я отиграхме вече. Ще цоцаме купончета в най-лошия случай до догодина по това време, ако ще вдигат пак
                              И мен ме сърбят ръцете за тева, ма си седя засега на тях.
                              Не виждам все още признаци на добро задънване, надали ще е и V форма.
                              И да взема на 37-38 ще е малка част от това което мога да и посветя, все си мисля че по някое време ще тества дъната от предните години на 33-35. Много е як и многогодишен съпорта там.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Голям тупаник днес на CVS се заформя...
                                Остави ги тез, виж Валеанта. Май скоро ще гушват букета
                                Дали да не си купя малко Тева утре или да изчакам да падне пушилката с обвиненията. Как мислиш? Щото вече взе да става промоционално... -35% за годината...все пак само 50% от приходите им са в Сашово, ако не се бъркам.

                                Между другото за движението утре, ако го има, си допълних леко TLT преди малко. Струва ми се добра оферта в момента. На съпорт е. Ако СиП-а сурне утре, сигурно ще скочи, ако не лихвата през декемрви май я отиграхме вече. Ще цоцаме купончета в най-лошия случай до догодина по това време, ако ще вдигат пак

                                Коментар

                                Working...
                                X