IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • BofAm
    As investment time horizons lengthen, the probability of losing money in stocks generally decreases. While trading stocks over a one-day period is only marginally better than a coin-flip, the probability of losing money plummets to 0% over a 20-year time horizon.
    Click image for larger version

Name:	MW-FB561_tortoi_20161208070816_ZH.jpg
Views:	1
Size:	21.9 КБ
ID:	3148477


    One of today’s greatest market inefficiencies may stem from the scarcity of capital devoted toward long-term, fundamental investing
    http://www.marketwatch.com/story/thi..._share_twitter

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

      Хи-хи-хи - и какво трябва да стане, че Дау да отиде на 25 000? С какъв мозък примерно ти би си купил щатски акции при Дау 25 000? Дивидентаджийската ли ще инвестираш - 0,88% годишна доходност? Или надявайки се, че може да стане 28 000, що не и 38 000?
      Ти дори до туканка да го добутат, като хипермегаебасипрахосмукачки изсмукаха парите отвред, особено от облизвационния пазар.... знаеш ли че сега облизвациите на Microsoft например, са три пъти по-доходоносни от акциите? Що да не си купя облизвации и 18 години да не ги мисля, но да си купя акции на ебаси нивата и да треперя кога ще се сринат?

      Пукнаха (отчасти) облизвационния пазар, сега надуха акционния... да не говориму че по света все още има пазари с по-нормални цени дори за секси компании.
      Както споменах аз дау търгувам а индексите са обречени да се покачват напред във времето и е по добра стратегия да удължаваш отколко да скъсяваш
      Вся Власть Советам

      Коментар


      • Банк ъф Америка цели право в десятката с тази супер прецизна прогноза - през 2017 СиП ще е някъде между 1600 и 2700

        BofA's S&P forecast for 2017: Between 2,700 and 1,600


        http://www.cnbc.com/2016/12/07/stock...gist-says.html

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение

          какъв доналдът возя и кво такси?аз дау не търгувам и смятам 4е е идоитозъм да виждаш как се пъне да прави рекорди секи ден и да има ясно изразен възходяш тренд и ти да пускаш къси щото след нова година видиш ли кво си доналдът шял да убие индексите и сащ ..ами ако след новата година дау оскубе и отиде на 25 000 ти какво ше правиш дето си набоцкал къси с 5000 пункта загуба?
          Хи-хи-хи - и какво трябва да стане, че Дау да отиде на 25 000? С какъв мозък примерно ти би си купил щатски акции при Дау 25 000? Дивидентаджийската ли ще инвестираш - 0,88% годишна доходност? Или надявайки се, че може да стане 28 000, що не и 38 000?
          Ти дори до туканка да го добутат, като хипермегаебасипрахосмукачки изсмукаха парите отвред, особено от облизвационния пазар.... знаеш ли че сега облизвациите на Microsoft например, са три пъти по-доходоносни от акциите? Що да не си купя облизвации и 18 години да не ги мисля, но да си купя акции на ебаси нивата и да треперя кога ще се сринат?

          Пукнаха (отчасти) облизвационния пазар, сега надуха акционния... да не говориму че по света все още има пазари с по-нормални цени дори за секси компании.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Кога е следващото събиране на ФЕД за лихвите?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              мише аз пред ичетири годин не съм те виждал тука бря . ти много съмнително като оня трейдър жорката борисов се появи . ама и той изчезна
              Да ти кажа, почти пет ще станат след някой и друг месец.

              Къде е върхът - ти ще кажеш. Аз не веднъж съм се изказвал против маркет тайминга. Но това няма да ме спре в един момент да направя малко профит-тейкинг.

              Коментар


              • мише аз пред ичетири годин не съм те виждал тука бря . ти много съмнително като оня трейдър жорката борисов се появи . ама и той изчезна

                Коментар


                • [QUOTE=Misho ILIEV;n3148117]

                  Интересно, преди четири години когато казвах на приятели и познати, че купувам акции, те ме гледаха с тотално изумление. Сега все повече познати ме питат как могат да инвестират на борсата, какви акции или финансови продукти да купят и т.н. Когато познатите ми започнат да ми дават акъл как аз да инвестирам - ще го приема като сигнал за шортене на пазара
                  мише кът си такъв профиционалист каже къде е върхо . хяхяхяхяхях . мноу яки очилца имаш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                    Интересно, преди четири години когато казвах на приятели и познати, че купувам акции, те ме гледаха с тотално изумление. Сега все повече познати ме питат как могат да инвестират на борсата, какви акции или финансови продукти да купят и т.н. Когато познатите ми започнат да ми дават акъл как аз да инвестирам - ще го приема като сигнал за шортене на пазара

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Stone_Kold Разгледай мнение
                      защо не 4акаш новата година да пускаш къси а го правиш сега на възходящия тренд? когато миналата година стана драмата с китай аз писах 4е ако имам милиарди ще набутам вси4ко в дълги индекси вие ми се смяхте щото идвал прословутия огромен спад и края на света а сега аз ви се смея на вас
                      Интересно, преди четири години когато казвах на приятели и познати, че купувам акции, те ме гледаха с тотално изумление. Сега все повече познати ме питат как могат да инвестират на борсата, какви акции или финансови продукти да купят и т.н. Когато познатите ми започнат да ми дават акъл как аз да инвестирам - ще го приема като сигнал за шортене на пазара

                      Коментар


                      • защо не 4акаш новата година да пускаш къси а го правиш сега на възходящия тренд? когато миналата година стана драмата с китай аз писах 4е ако имам милиарди ще набутам вси4ко в дълги индекси вие ми се смяхте щото идвал прословутия огромен спад и края на света а сега аз ви се смея на вас
                        Вся Власть Советам

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          стоуни сега си много отворен ама след нова година твоя човек дето го возиш с таксито Доналдъка ще затрие америката и индексите почват да падат . хяхяхяхяхяхяхяхяхяхя. тогава да те видя какви са ти позициите кът си мноу отворен . яххяяххяхяхяхяхяхяхя
                          какъв доналдът возя и кво такси?аз дау не търгувам и смятам 4е е идоитозъм да виждаш как се пъне да прави рекорди секи ден и да има ясно изразен възходяш тренд и ти да пускаш къси щото след нова година видиш ли кво си доналдът шял да убие индексите и сащ ..ами ако след новата година дау оскубе и отиде на 25 000 ти какво ше правиш дето си набоцкал къси с 5000 пункта загуба?
                          Вся Власть Советам

                          Коментар


                          • https://finance.yahoo.com/news/nevsu...125000903.html

                            Много яки тия % и числа.....

                            Коментар


                            • късо еврейчета от бомбата на дъртака 19252

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Гледайте как са шамаросали нашите държавни облизвации... разбира се - всички мълчат като мишкуняци. 10% срив, не съм видял по-сринати след като великият човек бе избран в САЩ - освен, то се знае: чушкаджийските. Не че съм гледал всички държави, де... [ATTACH=CONFIG]n3148049[/ATTACH]
                                YELD UP => PRICE DOWN
                                Не сме по-специални от останалите (засега)

                                Коментар

                                Working...
                                X