IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

    Чакай, едно по едно. Оня ден стана президент, искаш вече да е свършил половината работи. За алтернативата на обонгокейр вече се говори доста. Какво лошо е рекъл за немските автомобиладжии? Нещо не виждам да им се сриват акциите... Има време да погне Полуживата - надявам се да я умори.
    импе,

    не се лъжи Тръп е брутален популист и нарцис...президентството му беше самоцел и я постигна. Но в бизнеса същия този пуяк ако е просперирал е било защото се е възползвал от същата схема която критикуваше така активно, че била крива за Америка..

    да не би да е построил предприятия , инфраструктура... не само имоти по време на балони и казина... сектор на услуги...че и по-зле.

    при него е характерно, че редовно изпада в критични ситуации от които се измъква като котка, но в случая е заложена на карта цяла икономика и съм скептично настроен как ще ги оправи американците.

    за едно съм сигурен, че ще докара яка криза преди Килъри..след това ще го изгонят с камъни, но ще им е полезно на промитите американски мозъци, защото без криза никога ама никога няма да им уврят кратуните, че живот назаем е до време.

    поздрави
    Last edited by bertram; 30.01.2017, 15:47.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Стандард и Пуурс вече смятат, че развитият свят е политически също толкова нестабилен колкото и възникващите пазари...

      Click image for larger version

Name:	S&P.jpg
Views:	1
Size:	34.7 КБ
ID:	3164744

      Коментар


      • Starbucks ⇓
        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          За алтернативата на обонгокейр вече се говори доста.
          Явно колегите не са чули... http://money.cnn.com/2017/01/27/news...e-replacement/

          Относно немците..
          https://www.nytimes.com/2017/01/16/b...edes.html?_r=0
          http://www.cnbc.com/2017/01/09/bmw-r...mp-tweets.html

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

            Това тоже има логика - знаци и действия, които преди се тълкуваха негативно, сега предизвикват възторг. Дори очакванията обосновани да са - ного изпреварват действителността. Доналдът години ще трябва да копа като къртиц, за да изправи Щатите на крака.
            сега е залойено на сужсем друга карта.... тотална промяна на политицхеската сцена и нагласата. обуркжане на оФцете и преразпределяне на ролите, до установяване на ножите правила. за мен друго обяснение няма. старото няма да се върне, старото масата вече няма да търпи и позволи. затова и сега се установяват новит еправла на на новата игра.... донякуде със старите кукловоди, но нови кукли!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
              Абе, стената е най-малкото бре, въобще не коментирам реализацията и финансирането на проекта...
              На Обамакеър алтернатива не чух? Това влизане в кокалчетата на големите компании и празното говорене срещу Китай не ми се струват сериозни.Срещу немските автопроизводители също.
              За момента сме на ниво - хилядИ приказки от 1001 нощ, а пътна карта, планове и конкретика с реални разчети не съм видял публикувани.
              Прокурорът на Хилъри къде е? Май Уеко отпадна като обещание...
              Чакай, едно по едно. Оня ден стана президент, искаш вече да е свършил половината работи. За алтернативата на обонгокейр вече се говори доста. Какво лошо е рекъл за немските автомобиладжии? Нещо не виждам да им се сриват акциите... Има време да погне Полуживата - надявам се да я умори.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Абе, стената е най-малкото бре, въобще не коментирам реализацията и финансирането на проекта...
                На Обамакеър алтернатива не чух? Това влизане в кокалчетата на големите компании и празното говорене срещу Китай не ми се струват сериозни.Срещу немските автопроизводители също.
                За момента сме на ниво - хилядИ приказки от 1001 нощ, а пътна карта, планове и конкретика с реални разчети не съм видял публикувани.
                Прокурорът на Хилъри къде е? Май Уеко отпадна като обещание...
                Last edited by andy2000; 25.01.2017, 23:02.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                  Рано е да се каже.

                  Това рали не е подкрепено с нищо освен с леко необосновани очаквания, че нещата ще потръгнат много добре. Индексите си остават също толкова скъпи колкото и преди три месеца. А се очаква и качване на лихвите.
                  Това тоже има логика - знаци и действия, които преди се тълкуваха негативно, сега предизвикват възторг. Дори очакванията обосновани да са - ного изпреварват действителността. Доналдът години ще трябва да копа като къртиц, за да изправи Щатите на крака.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                    Тръмпич в момента е в United States Department of Homeland Security и държи реч... е нема такъв див популизъм беееее.БКП ряпа да яде, само могат да се учат.
                    ДАКС-а и той е на 5% от върха, още колко мислиш ще се помпа балона?
                    Че какво му е популистическото? Стига с тоя измислен термин - щом някой с власт не е самозабравил се политик-родоотстъпник и толераст, но мъдър държавник отговорен за Отечеството и народът си, наричат го: "популист".

                    Вярно и Даксът се качи, но основно зарад Дойче Бамк и Циментаджийницата - че нали Доналдът ще строи Американската стена - и ще му трябва циментец... Каква ирония само - някога китайските хора са направили баси стената (видима - чувам - чак от Луната), за да се бранят от варвари откъм север, сега Доналдът ще строи пак ебаси стената, но за да се брани откъм юг.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                      Тръмпич в момента е в United States Department of Homeland Security и държи реч... е нема такъв див популизъм беееее.БКП ряпа да яде, само могат да се учат.
                      ДАКС-а и той е на 5% от върха, още колко мислиш ще се помпа балона?
                      "A nation without borders is not a nation," he said. "Beginning today the United States gets back control of its borders."
                      И кое точно е популисткото бе пич ? Какво от казаното е лицемерно и не си съгласен с него ?

                      Ми да вземем и ние да махнем тая измислена ограда там на юг тогава, не че има голяма файда от нея де....
                      Ситуацията и там е същата като тук, от юг нахлуват безпроблемно огромни орди диваци.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Reptil Разгледай мнение
                        Колеги, Тръмпа щяха да го тръмпят, ама май той ги натръмпи. Естествено е, че в даден момент пазарите ще се сринат. Но ако смятате, че при евентуален друг кандидат не би станало - грешбттннтнрпрпрнврвните.
                        Рано е да се каже.

                        Това рали не е подкрепено с нищо освен с леко необосновани очаквания, че нещата ще потръгнат много добре. Индексите си остават също толкова скъпи колкото и преди три месеца. А се очаква и качване на лихвите.

                        Коментар


                        • Колеги, Тръмпа щяха да го тръмпят, ама май той ги натръмпи. Естествено е, че в даден момент пазарите ще се сринат. Но ако смятате, че при евентуален друг кандидат не би станало - грешите.
                          От как излезе Вълка от Уолстрийт, депозит сметките в банките рязко намаляха.

                          Коментар


                          • Тръмпич в момента е в United States Department of Homeland Security и държи реч... е нема такъв див популизъм беееее.БКП ряпа да яде, само могат да се учат.
                            ДАКС-а и той е на 5% от върха, още колко мислиш ще се помпа балона?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение

                              кажи мише купи ли се сега нови очела като стигна дау 20000. предполагам е трудно . около 100 коментара по 4 лева . трябва и за ядене )))))))

                              къде е твоят приятел еврейският трол ивчо с който имитирахте опозиция и говорехте на висок стил . хяхяхяхяхяхяхяяхя
                              Плезльо, смяташ Ив Макс за... трол ????

                              Боже-боже, прибери си вересиите....
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение

                                Абе, макя му и трън, пазарите вървят тотално наопаки от логиката.
                                Тръмп нали щеше да потопи всичкото индекс у червено, а то...?
                                Другият вариант е да донапомпаме още малко, големите да започнат леко да разтвоварват и при първия фал на новата администрация, а такъв е неизбежен, да потекат реките от кръв.
                                Напротив - пазарите се движат съвсем логически - ясно е, че господството на този могъщ старец ще донесе нова златна ера на най-важната държава на света... просто анализаторите пееха друго, а аз лично се надявах пазарите да се подведат по дрънканиците им.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X