IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

    ти мани ама аз съм къси от 2040 на SPX глей го са къде е що пари дадох за ролове и за качване на долнага шорт граница не ме питай .... а са най-ниския шорт ми е на 2280 .... ама с опците е те така, пускаш дълги въртиш сучеш, че ако бех с CFD отиди
    Най-новата стратегия е, купуваш вечерта на NYSE преди затваряне и ги продаваш следв ден по същото време.
    Чакаш час, ден, според пазара и пак така.
    Плюс 1-5% за ден ЗЛЕ ли е ?
    „Нямам да предложа нищо друго освен кръв, тежък труд, сълзи и пот”

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

      Тва се чудиш къде си дадеш парите сутрин на Дакса следобед на Дау
      От 19 000 си къси вече чукнахме 21 000 к
      ти мани ама аз съм къси от 2040 на SPX глей го са къде е що пари дадох за ролове и за качване на долнага шорт граница не ме питай .... а са най-ниския шорт ми е на 2280 .... ама с опците е те така, пускаш дълги въртиш сучеш, че ако бех с CFD отиди

      Коментар


      • малко остана еврейчетааааааааааа. 5555 и от утре се почват реформи с бомби . хахяхяяхяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

        мамо какво напрежение се е насъбрало мамо всичко ще бъде заличено за един ден.
        Last edited by the architect; 25.04.2017, 21:24.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          чувате ли еврейчета пишещи тук как тихо лети атомката към земята на дръпнатите . само леко да докосне земята и късите излизат та чак до дау 1000. хяхяхяхяхяяхяяяяяя

          после еврейчета вас ще държа отговорни щот мноу ги надувате тия индекси . късо
          Нали си късо от 19 000 ,сега що сме 21 000 ,нещо май не е за теб тази работа пии си хаповете и си лягай ,че от сутрин до вечер само глупости говориш
          Ако има някое състезание за Топ губещ запиши се 100% си отвял конкуренцията то бива загуби ама аз вече 5 месец те следя ,че си все на загуба от пазара
          Пусни едни дълги да видиш как пазара се сгромоляса

          Last edited by lobos; 25.04.2017, 20:48.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            чувате ли еврейчета пишещи тук как тихо лети атомката към земята на дръпнатите . само леко да докосне земята и късите излизат та чак до дау 1000. хяхяхяхяхяяхяяяяяя

            после еврейчета вас ще държа отговорни щот мноу ги надувате тия индекси . късо
            Ким е нашия човек..язък че путин има толкова сатани а ги крие в шахти
            Вся Власть Советам

            Коментар


            • еврейчаааааааааааата се мъчат за едно скапано 5555. после идвам аз еврейчета с бомбите .съсъсъсъъъъъъъъъъъъъъъ

              Коментар


              • към по-сериозните пишещи тук въпрос:

                заигравали ли сте се с и следите ли Акамай!? те са за фб нещо като диалог семиконд. за ябълката

                Коментар


                • чувате ли еврейчета пишещи тук как тихо лети атомката към земята на дръпнатите . само леко да докосне земята и късите излизат та чак до дау 1000. хяхяхяхяхяяхяяяяяя

                  после еврейчета вас ще държа отговорни щот мноу ги надувате тия индекси . късо
                  Last edited by the architect; 25.04.2017, 17:35.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    Не го мисли ти, и на 25к ще блажи, и на 30к още повече ...бомбите му гърмят под опашката, ма хич не му пука
                    бОли ме тоя... не е моята тема това, но ако е както ми разясни михаелис съвсем накратко, то този тип рулетка ене е за мен пари се правят навсякъде. някои правят повече, някои по-малко.... всеки се простира според чергата и знанията си

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                      21k преминати... психопата да не получи инфаркт!?
                      Не го мисли ти, и на 25к ще блажи, и на 30к още повече ...бомбите му гърмят под опашката, ма хич не му пука

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        Късо от 20915 евреи.още днес мога да започна с рефолмите.яяяяяяхахахаах
                        Тва се чудиш къде си дадеш парите сутрин на Дакса следобед на Дау
                        От 19 000 си къси вече чукнахме 21 000 к

                        Коментар


                        • 21k преминати... психопата да не получи инфаркт!?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Пичове, в какво си държите сега парите, кеша имам предвид, докато бездейства ?
                            Аз съм паркирал 1/3 в BSV + SCPB, ама и останалите 2/3 не мисля да оставям да прашасват. По добре да капе нещо по малко че току виж до следващата 2008 има още петилетка, знае ли човек.
                            Заглеждам се и по CSJ, FLRN...ма разноските са по височки там - 0.15-0.20%
                            Някакви по смарт идеи ?
                            в такоз : /ES Bear Call spread за Май и аре да излизат вече щот ми писна да ги влачим от миналата година ....

                            Коментар


                            • Късо от 20915 евреи.още днес мога да започна с рефолмите.яяяяяяхахахаах

                              Коментар


                              • destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X