IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да търгуваш по политически убеждения е грешка. Относно некадърниците Сорос, Далио и Бъфет , като последния не е заявил пряко отношение към Тръмп, но може да се прочете между редовете са печеливши милиардери от десетилетия. Бъфет не е в стила му да заема къси позиции, сто милиарда кеш си е форма на къса позиция. Същото се отнася за покупките на злато от Далио .До края на мандата остават три години, могат да станат много поразии. Между другото повечето от европейските индекси много вероятно да са обърнали вече.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

      Бат Тръмпчо ми е любим. Банките и без него щяха да направят рали, може би малко по-малко.
      A представяш ли си къде щяхме да сме сега ако бе спечелила кощрамбата....най малкото трансакционните ни такси щяха да са по 3.

      И всички умници де предричаха маркет краш при тръмп би трябвало да са се скрили в миша дупка вече. Да, ама не, тя наглостта е безкрайна...
      Като почнеш с Кругман, Шилер, Сорос и т.н., дори приятелчетата на Рей Далио, да не говорим за останалите икономисти и анализатори некадърници...

      http://www.breitbart.com/big-governm...-if-trump-won/

      Коментар


      • Ето какво казват оптимистите:

        David Tepper of Appaloosa Management, one the most respected and legendary investors in the hedge fund business:

        "Explain to me where this market is rich? It's not rich with the tax thing that just changed earnings projections. With earnings forecasts going up and interest rates where they are, how is this market expensive? I don't see the overvaluation. World growth is higher," Tepper told CNBC in a phone interview Thursday. "There's no inflation. The market coming into this year doesn't look rich, in fact, it looks almost as cheap as coming into last year."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          Да не забравиш да благодариш на бат тръмпчо...

          Честито 25 кила на дъртия !
          Бат Тръмпчо ми е любим. Банките и без него щяха да направят рали, може би малко по-малко.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Не че имам нещо против отделни акции да си вървят нагоре.

            BAC гледам вече е на $30 в предварителната търговия. Близо 3х за няма и две години...
            Да не забравиш да благодариш на бат тръмпчо...

            Честито 25 кила на дъртия !

            Коментар


            • Не че имам нещо против отделни акции да си вървят нагоре.

              BAC гледам вече е на $30 в предварителната търговия. Близо 3х за няма и две години...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                "Ултраконсервативния портфейл на малкия" в кой брокер си го изолирал? Питам щото напоследък ме разпитват приятелчета и като им препоръчам да открият сметка в US разговора върви към приключване. През интродюсър ли взимаш ИТФ-ите или директно в Интерактив?
                Не, не е на отделен акаунт, част от моя си е в интерактива.
                Просто си знам че това си е посветено на него и си го следя отделно като портфейл на финвиза.
                Почти не го барам извън годишното ребалансиране, единствено само понякога правя арбитраж между spy/bxmx в зависимост от дисконта/премията.

                ПС Много прилича по структура на златната пеперуда.
                Last edited by pipbel; 04.01.2018, 15:32.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                  ... дори ултраконсервативния портфейл на малкия близо 12% гледам е снесъл.
                  "Ултраконсервативния портфейл на малкия" в кой брокер си го изолирал? Питам щото напоследък ме разпитват приятелчета и като им препоръчам да открият сметка в US разговора върви към приключване. През интродюсър ли взимаш ИТФ-ите или директно в Интерактив?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    Луда луда колко да е луда... qqq, spy, eem rsi 68-72, топличко само, има вътък за още.
                    Виж га стане 85-90 е друга работа.
                    Мисля, че е редно множителите да зпочнат полека да се свиват. Затова и мисля, че за 2018 е нормално да има максимум 5% ръст на СиП, нищо че печалбите ще скачат с 11%.

                    Но мелт ъп-а си е реална възможност, особено ако лихвите пълзят много бавно нагоре, а същевременно оптимизмът нараства. Но според мене това не е здравословно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                      Луда работа, даже и аз го казвам.
                      Луда луда колко да е луда... qqq, spy, eem rsi 68-72, топличко само, има вътък за още.
                      Виж га стане 85-90 е друга работа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                        Луда работа, даже и аз го казвам.
                        Лелеее, смятай братче... и Мишо да признае, че това не е нормално. Не че някой го интересува мнението ни. Аз мисля, че ще го надуят до към 2900 преди някоя по-сериозна корекция

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение

                          Купувай, че не останаха Тези са баси фанатиците, честно. Ама нищо де, портфейлът ми е доволен днес.
                          Луда работа, даже и аз го казвам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Melt up going on....
                            Купувай, че не останаха Тези са баси фанатиците, честно. Ама нищо де, портфейлът ми е доволен днес.

                            Коментар


                            • Melt up going on....

                              Коментар


                              • Намираме се във фаза... secular stability.

                                Ето какво пише Оливие Бланшард.

                                https://piie.com/blogs/realtime-econ...ed-us-recovery

                                Коментар

                                Working...
                                X