IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • мишок пускаш ли къси . нещо май не става мишок удрят ти 10 доларовите еврейски стопчета . хяхяхяхяяхяяяяяяяяяяяяяя

    Коментар


    • РЪЪЪЪЪЪЪЪСТ БЕ ЕВРЕИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

      НА РОМА МАМУН ПРАЗНИКА ЛИ ПРАЗНУВАТЕ ДНЕС БЕ ЕВРЕЙЧЕТА . МАЙКО МИЛА БОЖЕ ОПАЗИ ЕВРЕЙСКА . ХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

      Коментар


      • Мое лично мнение в дългосрочен период Teva и VRX ще фалират.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Каква е тази мания за се търгува Тева, не мога да разбера вече доста време.
          Кофти мания в моя случай ... едва оцелях...
          Средната ми цена е около 22 , ама придобити преди краша през есента... За малко да продам ЦКБ и Сантандер преди Коледа...
          Решил съм да разкарам Teva и то преди отчета на 08.02, или да ги намаля драстично ...и търся приятелско мнение а не приятелски огън
          Шегичка
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Дали еврото не брейкна над ключова и яка съпротива ? Къде са техничарите....
            Ако стане факт ЕМ (а и металите/ златото) ще хвърчат много по високо...
            На златото му давам още 4-5% нагоре. Ниският долар прави златото интересно за хората с евро и други валути, но според мене доходонсността по ДЦК глобално ще върви нагоре и държането на злато ще има opportunity cost, т.е. няма да е чак толкова интересно в новата ера на мечи пазар за облигациите.

            Коментар


            • Каква е тази мания за се търгува Тева, не мога да разбера вече доста време.

              Коментар


              • Накой тъгуува ли Teva ? Какво мислят техничарите- ще успее ли да прескочи 22.56 (200 MA) или ще върви под нея ? Вчера и намалиха рейтинга отново с две степени а тя дори завърши на зелено. Казват, че вече било калкулирано в цената... Шашав пазар
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Дали еврото не брейкна над ключова и яка съпротива ? Къде са техничарите....
                  Ако стане факт ЕМ (а и металите/ златото) ще хвърчат много по високо...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Не, просто е “исторически” момент от гледна точка на инвестирането.

                    Иначе аз нямам увереността, че ще има още много нагоре. Според мене може и 5-10% корекция да има.
                    И кое точно му е историческото ?
                    Та като стана дума за история - в момента сме в най дългия период откакто има статистика на бичи пазар без 5% корекция от върха, някъде към 400 дни май.
                    Та такава корекция си е не само възможна, а почти е станала наложителна вече.

                    Коментар


                    • а според мен мишок аз ще те корегирам около 90% смятай каква е равносметката
                      плямпай плямпай мишок еврейски то и твоя ден ще дойде

                      като оня ташунко със сапа и монтьо и оня къф беше ивчо милионерчето . абе много се навъдихте бе мишок около 7 милиарда . трудно ще ми бъде да се справя но мисля че ми е по силите .

                      хяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

                      Коментар


                      • Не, просто е “исторически” момент от гледна точка на инвестирането.

                        Иначе аз нямам увереността, че ще има още много нагоре. Според мене може и 5-10% корекция да има.

                        Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Имаш предвид това де бе казал преди около година някъде че 10г мине ли 2.6 ще стане мам си джейс ?
                        Възможно е, тръгне ли към 3 ни чака много як мелтъп от около 20-30% поне преди да се спихне.
                        Доу >30к и спай на 3300 на хоризонта...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          Ще празнуваме ли началото на мечия пазар при облигациите? Ако се вярва на Бил Грос. А според мене е прав.
                          Имаш предвид това де бе казал преди около година някъде че 10г мине ли 2.6 ще стане мам си джейс ?
                          Възможно е, тръгне ли към 3 ни чака много як мелтъп от около 20-30% поне преди да се спихне.
                          Доу >30к и спай на 3300 на хоризонта...

                          Коментар


                          • Хич няма да е за празнуване , за тези които са се ушили в кредити. И срива няма да е само там.

                            Коментар


                            • Ще празнуваме ли началото на мечия пазар при облигациите? Ако се вярва на Бил Грос. А според мене е прав.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Intern-trader Разгледай мнение
                                ..
                                Имам въпрос към хората с опит в купуване на акции от американските и немски борси - струва ли си да се купуват акции на американски компании от Франкфурт, висока ли е ликвидността, отразяват ли се бързо трендовете от американските пазари, как е волатилността, т.е. струва ли си заради 10% данък и по-ниски транзакционни разходи, при леко по-високи такси да се предпочете Франкфурт вместо директно купуване от американските борси.
                                ликвидността на ам. акции, търгувани на немски борси е много различна и е обусловена от доста странични фактори, разбираемо какви.
                                има дни, в които интересни ам.акции са с минимална или никаква ликвидност във фра, ксетра, трейдгейт и др.
                                търгувам през де брокер и имам фиксирана такса за рейндж инвестирана сума. в момента държа ам.акции 3 и канадски 2, закупени на немските борси и трейдгейт.
                                Last edited by Ferry; 09.01.2018, 11:36.

                                Коментар

                                Working...
                                X