IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Паричков - има логика в туй, дето казва Ив Макс. Най-яките работи в Русия не можеш си ги купи - като акции - или поне аз не знам отде - такива като Ростех например - дето ако беше публична и световно котирана компания, пред нея Лукойл щеше да изглежда некво жуже.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Не, бре...да видя колко ще съм напред тази година ..щото няма да се абонирам
      аха - това като вица

      - Жена ми все като тръгне за мола и ми иска по 200-300 лв
      - Че за какво ги харчи ?
      - Не знам, никога не и давам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от d.j.T. Разгледай мнение

        Бъфет все с блумберг прави пари
        Не, бре...да видя колко ще съм напред тази година ..щото няма да се абонирам
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Няма значение това. Може би искаш да кажеш, че в Русия има средно повече нелиствани компании отколкото в останалите държави. Да сложим някакъв коригиращ фактор тогава, 2х или 3х.

          Дори и в този случай нещата не се променят много.

          Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

          Мъней много си наивен. Принципно с добронамерено чуство го казвам. Милиярдерите от ФОРБС са 1/100 част сигурно от милиярдерите по света. И основно за да влезеш във ФОРБС е нужно да имаш публична компания в общия случай за да може някой да ти "оцени" активите. А в публичната компания ти нямаш пари ами имаш пазарна капитализация. Аз познавам един милиярдер например който не е във форбс и не е милиярдер по пазарна капитализация. Тая работа с пазарната капитализация ми прилича на времето като кредитните милионери у нас. Каже тръмп нещо ...и безос уж забогатявал или обеднявал с незнам си колко милиярда. Безос е милиярдер щото продава вече 5 та година ако не се лъжа планирано акции на Амазон всяка година а не щото Амазон се "оценява" към момента на толкова. Тая работа със ФОРБС е ентартаймънт работа. Като преди известно време публикуваха блокчейн милиярдерите. Колко от тях останаха милиярдери.....ако са продали? - вероятно повечето. Нищо че уж сега вече не са милиярдери.
          Говоря за ФОРБС щото ти не можеш да имаш друга информация кой е милиярдер или милионер извън него.

          загубих си времето да напиша това щото нямам нищо против теб дори и част от идеите ти....но имам против аргументите ти.
          Квато и идея вярна да дадеш...ако изръсиш такъв аргумент пред някой сеньор от тебе в ъкъла си ще олекнеш вероятно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Пратих им mail да видим каква оферта ще дадат ...нали била персонална
            Бъфет все с блумберг прави пари

            Коментар


            • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

              Bloomberg terminal
              Пратих им mail да видим каква оферта ще дадат ...нали била персонална
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                В Русия има около 20 милиардера, които възбуждат въображението на хората. Но всички те взети заедно имат по-малко от Джеф Безос и Бил Гейтс. А Русия като цяло е една сравнително небогата страна ако гледаме средният БНП на глава от населението. Реално следно на човек са на нашето ниво.


                Мъней много си наивен. Принципно с добронамерено чуство го казвам. Милиярдерите от ФОРБС са 1/100 част сигурно от милиярдерите по света. И основно за да влезеш във ФОРБС е нужно да имаш публична компания в общия случай за да може някой да ти "оцени" активите. А в публичната компания ти нямаш пари ами имаш пазарна капитализация. Аз познавам един милиярдер например който не е във форбс и не е милиярдер по пазарна капитализация. Тая работа с пазарната капитализация ми прилича на времето като кредитните милионери у нас. Каже тръмп нещо ...и безос уж забогатявал или обеднявал с незнам си колко милиярда. Безос е милиярдер щото продава вече 5 та година ако не се лъжа планирано акции на Амазон всяка година а не щото Амазон се "оценява" към момента на толкова. Тая работа със ФОРБС е ентартаймънт работа. Като преди известно време публикуваха блокчейн милиярдерите. Колко от тях останаха милиярдери.....ако са продали? - вероятно повечето. Нищо че уж сега вече не са милиярдери.
                Говоря за ФОРБС щото ти не можеш да имаш друга информация кой е милиярдер или милионер извън него.

                загубих си времето да напиша това щото нямам нищо против теб дори и част от идеите ти....но имам против аргументите ти.
                Квато и идея вярна да дадеш...ако изръсиш такъв аргумент пред някой сеньор от тебе в ъкъла си ще олекнеш вероятно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Къде може да се види обобщена „масова“ информация за акции извън основните USA и EU пазари ???
                  Нещо от сорта на https://finviz.com , https://www.investing.com
                  В случая къде гледате руските акции ?
                  Bloomberg terminal

                  Коментар


                  • В Русия има около 20 милиардера, които възбуждат въображението на хората. Но всички те взети заедно имат по-малко от Джеф Безос и Бил Гейтс. А Русия като цяло е една сравнително небогата страна ако гледаме средният БНП на глава от населението. Реално следно на човек са на нашето ниво.


                    Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                    Нито ги подценявам нито им желая нещо лошо така я виждам ситуацията

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                      Аз не бих ги подценявал.
                      Нито ги подценявам нито им желая нещо лошо така я виждам ситуацията

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Рей Далио, the one and only, ето какво казва:

                        https://www.bloomberg.com/news/artic...-types-of-wars

                        Прочети цялата статия в LinkedIn поне за мен е много открита позиция.

                        Коментар



                        • Рей Далио, the one and only, ето какво казва:

                          https://www.bloomberg.com/news/artic...-types-of-wars


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
                            Днес минах през Русия и Австрия и напазарих: novatek, lukoil, reiffaisenbank, Rusal, polyus като последната е наѝ голяма. Позицията беше финансирана чрез vale и rwe. Купих и масивно calls strike 100 Bayer след новините днес
                            Къде може да се види обобщена „масова“ информация за акции извън основните USA и EU пазари ???
                            Нещо от сорта на https://finviz.com , https://www.investing.com
                            В случая къде гледате руските акции ?
                            Last edited by Protokol; 10.04.2018, 09:22.
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • абе вчера еврейките от околовръстното много прецизно отскочили от една мина . кооооооооолко си наааааааагъл ти




                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                И аз съм обмислял теоретически въпросът да обмисля резервен вариант за драсване в Русия - та веднъж-дваш попрочетох как са домовете там.
                                Ти сериозно ли????? А в северна корея гледа ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X