IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • късу

    Коментар


    • СТРАННА РАБОТА КРАСИВИ ПОБЕДИТЕЛКИ В ЕВРОВИЗИЯ

      ЗЛОТО ПАДА И ИНДЕКСИТЕ И ТЕ . ЗЛОТО ДИГА И ИНДЕКСИТЕ И ТЕ


      ЧЕ ЗА КВО УЧИХ В ИКОНОМА . ХЯХЯХЯХХЯХЯХХЯЯХХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

      Коментар


      • боже боже как хубаво ми излезе ол ина победителки красиви в ееееееееееевровизия . а вие на борси ще си играете с архитектчето . хяхяхяхяхяяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

        че и кво оптимистично беше предните дни . бичат ли ми бичат тия красиви победителки в еееееееевровизия




        Last edited by the architect; 15.05.2018, 16:18.

        Коментар


        • Да, кор инфлация

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Според мене инфлацията може да стане много висока и да достигне 2.5%, дори 2.7% може.
            Като дискаунтнеш цената на петрола?
            Боже мой.
            Ти си се абонирал за Нетфликс

            О'к, дори да е така. Срещу това имаш аргумента на политиката. А тя крещи:
            Почти всички капиталови инвестиции, които направиха корпорациите по- време на възстановяването са направени на грешното място. Следователно трябва да ги отпишете!
            Last edited by Tkilata; 15.05.2018, 15:49.

            Коментар


            • Според мене инфлацията може да стане много висока и да достигне 2.5%, дори 2.7% може.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                Ето и моето врачуване. , без да се разпростирам много, много.
                Според мен се намираме преди крайната фаза на така наречения дезинфлационен цикъл. Какво имам предвид , ниска инфлация и ниска безработица. Високи стойности на активите - акции и имоти до някъде. Предишни цикли с който можем да съпоставим са годините 1928, 1963, 1998 и 2006. Очаквам още едно покачване и тогава пътя е на долу. С уточнението, че може да има има и по - висока инфлация, както се случи през 2008 година , но не задължително. Поздрави.
                Много добре!
                Понеже много ми е удобно.
                Една мацка от Фед тези дни, даде знак, че неутралната лихва може да стигне до нива над 3%.
                С което и позволи дългосрочната лихва да тръгне и с божията помощ да достигне нива малко по-високи от сегашните нива.
                С което и да успокои леко притесненията около плоската крива...
                Освен това големите шефове затова са големи, защото виждат големите нива. А такова за Насдак 100 е 8000.
                Може да си стоя и да го чакам за шортене?
                Да го купувам до там? Абсурд!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                  За сегашната, за сегашната фаза и за текущия цикъл дай.
                  Старите са ясни
                  Ето и моето врачуване. , без да се разпростирам много, много.
                  Според мен се намираме преди крайната фаза на така наречения дезинфлационен цикъл. Какво имам предвид , ниска инфлация и ниска безработица. Високи стойности на активите - акции и имоти до някъде. Предишни цикли с който можем да съпоставим са годините 1928, 1963, 1998 и 2006. Очаквам още едно покачване и тогава пътя е на долу. С уточнението, че може да има има и по - висока инфлация, както се случи през 2008 година , но не задължително. Поздрави.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                    Нъц. В последните фази на цикъла са по-подходящи инфлационни активи - енергия, материали, напр.
                    Също срещам този наратив много често. Даже съм се пуснал по него от известно време, но съмнения ме гризат постоянно.
                    За да твърдя, че сме в последната фаза на цикъла, трябва да съм наясно с основния риск пред цикъла.
                    А за себе си съм предпочел, че политическия риск надделява над рисковете от посоката на монетарната политика.
                    И тук идва проблема. Не ми се инвестира в материали, а активите свързани с разработване и добив на материали са в политически риск.
                    С енергията е още по сложно. Освен горепосочения риск се намираме и в структурна промяна с налагането на нови източници на енергия.
                    Това последното обещава по-евтина енергия, нищо повече. Нито капиталова печалба, нито дивиденти, напротив - само борба за оцеляване
                    За съжаление и MNST не е алтернатива. Според мен е отвратителна на вкус.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Кои фази и кой цикъл за дам и аз прогноза.
                      За сегашната, за сегашната фаза и за текущия цикъл дай.
                      Старите са ясни

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                        Нъц. В последните фази на цикъла са по-подходящи инфлационни активи - енергия, материали, напр.
                        Кои фази и кой цикъл за дам и аз прогноза.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                          Нъц. В последните фази на цикъла са по-подходящи инфлационни активи - енергия, материали, напр.
                          cos everyone is saying the same shit, does not mean i need to do the same shit.

                          the only commodities I bet on are CO2, gold miners and cobalt

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение

                            Rotate to Europe and Monster Beverage
                            Нъц. В последните фази на цикъла са по-подходящи инфлационни активи - енергия, материали, напр.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение
                              Yield Curve става все по-полегата в последно време. Както е тръгнало до няколко месеца (година) може да се напече положението!

                              [ATTACH=CONFIG]n3334269[/ATTACH]
                              Rotate to Europe and Monster Beverage

                              Коментар


                              • Yield Curve става все по-полегата в последно време. Както е тръгнало до няколко месеца (година) може да се напече положението!

                                Click image for larger version

Name:	Yield Curve.jpg
Views:	1
Size:	63.9 КБ
ID:	3334269

                                Коментар

                                Working...
                                X