IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Има едни правила на Елият които сега ще разберем дали са вобще верни ... Сега ако направи нов връх значи е измислица , защото друг път винаги е в някаква корекция а сега е в нов връх за всички времена , но ако се окаже прав ще видим 2460 . Никога не съм се съобразявал с него , но сега шанса да се провере Е само днес .
    Животът е огледало.....усмихвай се

    Коментар


    • Вход 2874 стоп 2880 за 2500
      Животът е огледало.....усмихвай се

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Импе, ти си по-велик даже и от Тръмп. Твоята далновидност на финансовите пазари е по-голяма даже и от почтенността на твоя идол. Един ден ще ти направят паметник в центъра на София и твоите ученички ще поднасят цветя. Успех с търговията.
        Благодаря, драги - но още ного имам да уча. Далновидност - за конкретният случай - защото, както казах - познавам ного добре мисленето на Доналдът. И да - моите ученички ме обичат: това не е извратено. Успех и на теб.

        Пандов - ще я видя, драги.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Импе, ти си по-велик даже и от Тръмп. Твоята далновидност на финансовите пазари е по-голяма даже и от почтенността на твоя идол. Един ден ще ти направят паметник в центъра на София и твоите ученички ще поднасят цветя. Успех с търговията.
          Напълно възможно, ученика му вече има статуя




          Бтв Импе, започнах нова тема за копачите на метали, която може да ти е интересна

          https://forum.investor.bg/forum/%D1%...asx-%D0%B8-tsx
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Импе, ти си по-велик даже и от Тръмп. Твоята далновидност на финансовите пазари е по-голяма даже и от почтенността на твоя идол. Един ден ще ти направят паметник в центъра на София и твоите ученички ще поднасят цветя. Успех с търговията.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Импе, чудя се вечер преди лягане по устата или по челото целуваш портрета на Тръмп?
              ДДДД - не правя това - да не мислиш, че съм си турил на стената портретът на Доналдът?

              Просто го ценя, като мъдър и почтен човек, нелишен и от атрактивност и чар. Изучавам го от ного години. Няма как да отречеш: че АЗ предвидих неговата бляскава победа веднага след като обяви кандидатурата си, когато абсолютно никой не вярваше в него. Това показва, че го познавам ного по-добре от вас. Затова през цялото му управление досега, отчитайки не само личните му качества и стил, но и влиянието на обкръжаващите го фактори, той не ме е изненадал с нито един свой ход. Не твърдя, че знам кога ще стори нещо, но всяко нещо разбирам защо го прави, дори когато разните анализаторченца очевидно си нямат никаква идея и са в небрано лозе, от действията на този могъщ мъж.

              Аз приветствам неговите усилия, защото светът има нужда от силна Америка. Освен това в дипломатически аспект трябва да има баланс между двете ядрени свръхсили - а преди бе очевидно, че превъзходството на Вова над глупавият и неспособен обонго, бе колосално.
              Освен това Доналд е и мирен лидер. Той не започна нито една война, не проля и капка кръвчица - и очевидно няма такова намерение - за разлика от кръволокът обонго. И това е обяснимо - защото Доналд е СТРОИТЕЛ, а не дивак, разрушител на цивилизацията.
              Last edited by Императорът; 24.08.2018, 15:15. Причина: Строител.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • То хубаво да правиш богатите по-богати, ама богатите тези пари ги кътат и подмятат от единия джоб в другия. Растежът може дойде когато по-бедните имат повече средства и почнат да харчат


                - Corporate Profits After Tax with Inventory Valuation Adjustment (IVA) and Capital Consumption Adjustment (CCAdj)
                - Employed full time: Median usual weekly real earnings: Wage and salary workers: 16 years and over (LES1252881600Q)

                Q1 2017 = 100
                Click image for larger version

Name:	Profits and wages.jpg
Views:	1
Size:	22.1 КБ
ID:	3373737

                Коментар


                • Може би малко по-малко от 20%, защото още в началото на 2016, точно по време на големия спих имаше очаквания след стабилизиране на цената на петрола печалбите да растата с по 10% за 2017 и 2018. Така че Тръмп имаше късмет да бъде избран след спиха и точно когато излизахме от т.нар. profit recession

                  Ако се върви към балансиране на бюджета не знам какво ще стане. От една страна краткосрочно е зле за корпоративните печалби, от друга страна е добре дългосрочно

                  Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                  20 от тези 27% са заради данъците, какво мислиш, че ще стане ако се тръгне в посока балансиране на бюджета? А какво ще стане като се разбучи, че ефекта от данъците е една година и икономиката нещо не иска да расте с колкото ни се иска?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    Определно си изглежда любвеобилен той

                    Други пък вероятно ходят по ходжи да им баят против уроки като зърнат оранжев перчем
                    В свят, който е ориентиран към забавлението, Тръмп си струва всеки вложен долар в предизборната компания.
                    Даже мисля, че вече има консенсус в кой жанр играе.
                    Нещо между свободната борба и драматичния театър.
                    Поне пазарът мисли така:
                    https://finviz.com/quote.ashx?t=WWE&ty=c&ta=0&p=m

                    Колкото до влиянието му върху реалната икономика, достатъчен факт е, че не е в състояние да вдигне дори пощенските разходи на Амазон, чрез подопечните му държавни пощенски услуги

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Импе, чудя се вечер преди лягане по устата или по челото целуваш портрета на Тръмп?
                      Определно си изглежда любвеобилен той

                      Други пък вероятно ходят по ходжи да им баят против уроки като зърнат оранжев перчем

                      Коментар


                      • Импе, чудя се вечер преди лягане по устата или по челото целуваш портрета на Тръмп?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                          При Тръмп пазаря е нагоре с 22%, при Обама с 210%...


                          In Trump’s defense, U.S. stock market indexes are trading near record highs. The S&P 500 Index has risen 22.5% since Trump was sworn into office in January 2017, buoyed in part by a big tax cut. Under Obama’s two terms in office, by contrast, the S&P 500 rose 210%.

                          Trump is also benefiting so far from the extension of an economic recovery that began early in the Obama administration.
                          От началото на 2017 съм на 1/2 spxl + 1/2 tqqq +edc. На очите ( и джоба) си ли да вярвам или на тебе ?
                          Тръмп хейта те прави да преиначаваш истината, щото съм сигурен че отлично знаеш че пазара гледа и калкулира напред. Правилното да се отчита е от избирането за президент. При Тръмп оттогава е 33% нагоре ( при наско дори 56%), а за 2-та мандата на Обама 150%. Месечните им доходности - почти идентични.

                          Освен това опушения започна в края на огромен мечи пазар на към 10ре и 8 ев/ебитда докато тръмпето на в пъти по толкова. При оня имаше и здраво печатане от феда и безброй $ де отиваха главно на пазара, а при оранжевия - затягане.

                          Което и говедо да беше на мястото на Обама от магарешката им партия - минимум същата доходност щеше да докара при тия условия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Даже и Дау да вземем, пак при Обама е 142% нагоре, а при Тръмпеску 27% от встъпването му...

                            Според мене тези, които смятат, че пазарът се е дигнал благодарение на Тръмп и ще се срине без него, явно са толкова не в час, че е най-добре изобщо да не се занимават с акции
                            20 от тези 27% са заради данъците, какво мислиш, че ще стане ако се тръгне в посока балансиране на бюджета? А какво ще стане като се разбучи, че ефекта от данъците е една година и икономиката нещо не иска да расте с колкото ни се иска?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Даже и Дау да вземем, пак при Обама е 142% нагоре, а при Тръмпеску 27% от встъпването му...

                              Според мене тези, които смятат, че пазарът се е дигнал благодарение на Тръмп и ще се срине без него, явно са толкова не в час, че е най-добре изобщо да не се занимават с акции
                              Защо - от встъпването му? От победата му - тогава пазарите РАЗБРАХА, че Доналд ще бъде президент. Сам ти ного добре знаеш, че пазарите реагират на ИНФОРМАЦИЯТА, не на събитието !!! Кога например една акция прави яко: Яхо-о-о-о, при информацията за бъдещо разпределяне на ебасисосният дивидент или при изплащането на ебасисосният дивидент?

                              Показвам ти графиката, цифричките - ти пак спориш.

                              Отделно - при обонго това в огромната си част бе възстановяване след катастрофическият срив от седма-осма година.

                              Дали пазарът не се движи благодарение на Доналд? Странно тогава как всеки негов пост в Пиленцето влияе на пазарите... или и това ще отречеш?

                              ТИ опитай да търгуваш, игнорирайки Доналд и ти предвиждам мрачно инвеститорско бъдеще.
                              Last edited by Императорът; 24.08.2018, 12:33. Причина: Ебасисосното
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Даже и Дау да вземем, пак при Обама е 142% нагоре, а при Тръмпеску 27% от встъпването му...

                                Според мене тези, които смятат, че пазарът се е дигнал благодарение на Тръмп и ще се срине без него, явно са толкова не в час, че е най-добре изобщо да не се занимават с акции

                                Коментар

                                Working...
                                X