IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Айде - и тия удариха 1 ГБ... това вече е балонство...

    https://www.investor.bg/novini/261/a...dolara-267680/
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      докъде ще я докарат тия другари ..индексите нагоре а те само по пързалката...
      https://finviz.com/quote.ashx?t=F&ty=c&ta=1&p=d
      обаче добър дивидент дават - тъкмо за Импето
      Копелетата гърчави - имам си - от времето, когато не правех толкова задълбочен анализ на компаниите, но гледах само сгодата. Неслучайно са ми най-губещата компания в портфейлът - за щастие ми е втората по малкост в - намалили са им кредитният рейтинг... и пак снасят дивидент - не им пука - на 4-ий ще снесат 15 цента... ще гледам около зимният по-висок дивидент да ги разкарам тихичко и по терлички... поне ги имам от доста време и сосните дивиденти загубата ми ще намалят ... впрочем - като смятам - ако драсна сега - ще съм вътре само с по около един еврак на акция - ето как сосността на дивидентът винаги играе за човекът.

      https://www.ft.com/content/42d6b43e-...d-cba20d67390c
      Last edited by Императорът; 01.09.2018, 21:04. Причина: Неоправдана дивидентна сосност.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • докъде ще я докарат тия другари ..индексите нагоре а те само по пързалката...
        https://finviz.com/quote.ashx?t=F&ty=c&ta=1&p=d
        обаче добър дивидент дават - тъкмо за Импето
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          По него време ( след септ. рейт хайка) може и кървата да е показала корема си...или най късно декември.
          Таман гледам 10г-2г вече 0.19
          Много народ се е втренчил в тоя ийлд кърв! А когато всички очакват нещо то обикновено не се случва според очкаванията. МЕЛТ ЪП-а може да е по-продължителен от очакваното. 2006та обръща от лятото а спиха чак 2008ма идва на дневен ред. Така че засега кервана си върви.

          Коментар


          • Ъ-хъм... Щом Амазон до сега расте по-бързо, значи със сигурност това ще продължи и в бъдеще

            Амазон и в един момент да направи корекция от -40% и то преди да стигне 2 трилиона. Нищо се не знае...

            А двата трилиона може да ги стигне първо Гугъл. На което аз бих заложил

            Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
            <<Амазон или Епъл, ще стигне първа двата трилиона?>> - правилен отговор - Амазон. Защото той расте по-бързо.

            Коментар


            • <<Ако притежавате Интел, сега е време да се хеджирате чрез покупка на АМД>> - интересна идея от реален участник на пазара. Вероятно аргументът е, че ако сте чак такъв карък, че Интел не порасне утре, то АМД ще изтрещи догоре и за двете.
              <<Амазон или Епъл, ще стигне първа двата трилиона?>> - правилен отговор - Амазон. Защото той расте по-бързо.

              И на края две думи за този титан на анализите от Морган Стенли, който вдигна днес Амазон на $2000:
              2005г.- PWC, Associated, Financial Advisary Services;
              2006г. - Sanford C. Bernstein, Equity Research Associate;
              2010 - Nomura Securities, Vice President;
              2013 - Susquehanna, Internet Equity Research Analyst (тук гръцката криза го е дръпнала леко назад)
              2015 - Morgan Stanley, Managing Director (Дано да е стигнал границите на некомпетентността си)

              Коментар


              • Не е добре така.
                Ще счупите играчката и след това няма с какво да си играем.

                Коментар


                • Бай Рей приказваше за един последен мелтъп...дали не почва.
                  Почвам леко загрижено да поглеждам рси-то, макар все още далечко от ония луди 85-87 през януари.
                  Не ми е обичай да слагам стопове, ма май ще го направя особено за тия лостовите, че там ако те фане меца с голо дупе...

                  Коментар


                  • Защо си обичам Ichor

                    Double Whammy For Ichor Bears
                    https://seekingalpha.com/article/420...my-ichor-bears
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                      Един пипс под връх за всички времена това е усещането
                      Малко ранко ми се струва, ма може не само техничарски, а и фундаментално да излезеш прав.
                      Особено ако има синя вълна на изборите, долу горе до месец ще се проясни картинката.

                      По него време ( след септ. рейт хайка) може и кървата да е показала корема си...или най късно декември.
                      Таман гледам 10г-2г вече 0.19

                      Особено тоя шаман както гледа звездите

                      Spread Values in Basis Points
                      • 10-7 Spread: 04 Basis Points
                      • 10-5 Spread: 10 Basis Points
                      • 10-2 Spread: 21 Basis Points реално 0.19 в момента
                      • 05-2 Spread: 11 Basis Points
                      This cannot possibly mean what is used to mean (i.e. the Fed is tightening into a recession).

                      How do I know?

                      In his speech today, Fed Chairman Jerome Powell did not mention "yield curve even once". Instead he talked about "moving stars".
                      Last edited by pipbel; 25.08.2018, 11:06.

                      Коментар


                      • В действителност най-често си говорим общи приказки за global maco

                        Но понякога и за отчети става дума...

                        Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Котар обърка темата тук се четат отчети.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                          Вобще нищо не чякам , обясних защо влязох къс , никога не ми е давало шанс да тествам Елиат ,, но сега е в един пипа по връх от всичко времена и пробив от горе обезмисля Елиат защото тренда е абсолютно неправилен , значи според него трябва да е корекция , 1% срещу 35 няма как да не тествам нещо което цял живот съм смятал за глупост , но съм длъжен пред себе си да го проверя . Когато слезе ако вобще стане
                          Котар обърка темата тук се четат отчети. Според мен двоен връх няма да има,. ще пробие по - сериозно на горе и есента, зимата ще върне да тества януарския връх.

                          Коментар


                          • Един пипс под връх за всички времена това е усещането
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Вобще нищо не чякам , обясних защо влязох къс , никога не ми е давало шанс да тествам Елиат ,, но сега е в един пипа по връх от всичко времена и пробив от горе обезмисля Елиат защото тренда е абсолютно неправилен , значи според него трябва да е корекция , 1% срещу 35 няма как да не тествам нещо което цял живот съм смятал за глупост , но съм длъжен пред себе си да го проверя . Когато слезе ако вобще стане
                              Животът е огледало.....усмихвай се

                              Коментар


                              • И за кога го чакаш да отиде на 2460?

                                Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                                Има едни правила на Елият които сега ще разберем дали са вобще верни ... Сега ако направи нов връх значи е измислица , защото друг път винаги е в някаква корекция а сега е в нов връх за всички времена , но ако се окаже прав ще видим 2460 . Никога не съм се съобразявал с него , но сега шанса да се провере Е само днес .

                                Коментар

                                Working...
                                X