IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Неизбежно е парите да се концентрират в кадърните. В това няма нищо странно и никаква конспирация. Нормално е и голямата маса глупаци да нямат пари. Това е пазарната логика. Оставен пазара сам на себе си ще имаме огромна маса глупаци и много малък брой умни играчи, които ще притежават долу горе еднакви активи. Така погледнато не разбирам защо трябва да мразим кадърните веместо да изучим опита им и да станем като тях.
    Няма значение колко умен играч си и колко пари имаш,на фона на топенето на ледниците и задаващият се всемирен потоп .https://www.youtube.com/watch?v=SLtbHbwGaPo
    Last edited by Grosss; 08.07.2019, 20:10.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

      Това е култово!
      Извини ме, че те цитирам. То е да си го намирам по-лесно, когато ми е тъжно.
      Хаха, да станем като тях :-)
      Един вид - Влязъл в затвора и станал човек. Хаха
      ми тъй ми ... lol

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Неизбежно е парите да се концентрират в кадърните. В това няма нищо странно и никаква конспирация. Нормално е и голямата маса глупаци да нямат пари. Това е пазарната логика. Оставен пазара сам на себе си ще имаме огромна маса глупаци и много малък брой умни играчи, които ще притежават долу горе еднакви активи. Така погледнато не разбирам защо трябва да мразим кадърните веместо да изучим опита им и да станем като тях.
        Това е култово!
        Извини ме, че те цитирам. То е да си го намирам по-лесно, когато ми е тъжно.
        Хаха, да станем като тях :-)
        Един вид - Влязъл в затвора и станал човек. Хаха

        Коментар


        • Todor Sabev Тошко я ский тия дали съвпадат с твойте чертежи ....

          този го познавам лично и чува петела доста

          http://practicaltechnicalanalysis.bl...eview.html?m=1

          тези са произволни от нета, пак стават

          https://bullmarkets.co/market-outlook-like-2007-2016/

          https://www.elliottwavetrader.net/marketupdate/

          P.S. имаше и едни "астрономи" гледат някви "модел на Брадли" слънчеви цикли, планети, съзвездия трябва да ги изнамеря къде ги да ги лепна и тях тука ...

          нещо такова

          https://bradleysiderograph.com/2018-turn-dates-sp500/
          Last edited by michaelis12; 08.07.2019, 16:45.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vatman Разгледай мнение

            Всъщност можеш да си напечатиш пари стига някой да ти повярва и използва.... и се прави постоянно - крипто-мрипто ... всеки въздухар може да си направи валута и платежна система, но това са обречени каузи и измамниците го знаят и искат само да се нагушат за сметка на балъците и после чао...

            То все едно в една държава всеки да работи цар... еми ясно е, че нема как да стане...
            еми ако имаш 10 самолетоносача с цялата гилдия оръжия и армия щи повярват, ако ли не ше им се наложи да вярват, бая държави го изпитаха на гърба си ..... За криптосите моя гараж, е мноо мъничък в сравнения с на NSA гаража, а и треаше да съм в Сашш иначе от други гаражи в различни части по света не стаат нещата ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

              е тва е "пазара" еба го и у свободния пазар, който не се "манипулира" той свободен ама за тия, за нас му кар ми папи, ако глътнем вода нема как да си напечатим хартийки или некой да ни спаси .....

              Всъщност можеш да си напечатиш пари стига някой да ти повярва и използва.... и се прави постоянно - крипто-мрипто ... всеки въздухар може да си направи валута и платежна система, но това са обречени каузи и измамниците го знаят и искат само да се нагушат за сметка на балъците и после чао...

              То все едно в една държава всеки да работи цар... еми ясно е, че нема как да стане...
              Location: Terminal Island
              Institution: FBI Correctional Facility
              Jurisdiction: Unknown

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                Къси, SNP стоп 3002
                тва ако е CFD е близичко май на мен ми се струва около 3025/3050 би требало да е стопа, че те са базирани на фючърса, а те доста подскачат в сравнение с индекса ...

                за това ги остайх тия CFDта че само ми бодат стоповете и след това слиза ...

                P.S. с опцията бате даваш му цена, параметри и време 4/5 месеца с лимитирана загуба и няма значение къде и колко ходи, важното е до 4 месеца да е под 3000 и толкоз
                Last edited by michaelis12; 08.07.2019, 12:21.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Неизбежно е парите да се концентрират в кадърните. В това няма нищо странно и никаква конспирация. Нормално е и голямата маса глупаци да нямат пари. Това е пазарната логика. Оставен пазара сам на себе си ще имаме огромна маса глупаци и много малък брой умни играчи, които ще притежават долу горе еднакви активи. Така погледнато не разбирам защо трябва да мразим кадърните веместо да изучим опита им и да станем като тях.
                  значи ако мене ме спасяваха за щяло и нещяло как съм занулил 3 акаунта до са докат го схвана как работи, а вече 5 години не съм занулил нищо,че даже съм и напред треа съм ебаси гения тъй ли ?! .... ае стига си дрънкал глупости веее и LTCMa беха всички нобелови лауреати по икономика и математика ама загубиха 4.6 млрд. тогава и пак ревнаха за спасения щот "свободния пазар" за пореден път от "умните и кадърните' щеше да се бастърдиса.... Какво да научим от тия или от JPM дет Жеймито е в борда на директорите на ФЕДа много ясно че банката му нема фалира щот шефа им е от тия дет дърижират печатницата ..... Ми аз не виждам що треа да ги харесвам кат в тех е и ножа и хляба, дай всички да са с равни права без спасения и наливания от печатницата независимо с какви суми са, като глътнат вода и валат без да реват и тогава ше говорим по-нататък ....

                  Първоначално изпратено от 4o4ko Разгледай мнение

                  Толкова са кадърни, че много често плачат за спасение и го получават разбира се. Нали са толкова големи и невероятно кадърни, че без тях музиката ще спре.
                  именно колегас +1 !
                  Last edited by michaelis12; 08.07.2019, 12:13.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Неизбежно е парите да се концентрират в кадърните. В това няма нищо странно и никаква конспирация. Нормално е и голямата маса глупаци да нямат пари. Това е пазарната логика. Оставен пазара сам на себе си ще имаме огромна маса глупаци и много малък брой умни играчи, които ще притежават долу горе еднакви активи. Така погледнато не разбирам защо трябва да мразим кадърните веместо да изучим опита им и да станем като тях.
                    Толкова са кадърни, че много често плачат за спасение и го получават разбира се. Нали са толкова големи и невероятно кадърни, че без тях музиката ще спре.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                      Неизбежно е парите да се концентрират в кадърните. В това няма нищо странно и никаква конспирация. Нормално е и голямата маса глупаци да нямат пари. Това е пазарната логика. Оставен пазара сам на себе си ще имаме огромна маса глупаци и много малък брой умни играчи, които ще притежават долу горе еднакви активи. Така погледнато не разбирам защо трябва да мразим кадърните веместо да изучим опита им и да станем като тях.
                      Че то във всяка дейност е така. Най-добрите 1% обират каймака. Богатство, спорт, техника и каквото друго се сетиш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                        е много ясно, "пазара" се държи от 6 американски банки и три фирми които държат цялата борса, абсолютен монопол .... кво нема to fool of most people most of the time ... Ако пазара беше наистина пазар дет всички банки от цял свят да участват и да не е само в долари, тогава Жесито нема ги разправя тия, защото нема как да го бъзикат и да ходи само в една посока ....
                        Неизбежно е парите да се концентрират в кадърните. В това няма нищо странно и никаква конспирация. Нормално е и голямата маса глупаци да нямат пари. Това е пазарната логика. Оставен пазара сам на себе си ще имаме огромна маса глупаци и много малък брой умни играчи, които ще притежават долу горе еднакви активи. Така погледнато не разбирам защо трябва да мразим кадърните веместо да изучим опита им и да станем като тях.

                        Коментар


                        • Къси, SNP стоп 3002

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Тони,това нашто за борса ли го имаш?Опитай се да купиш акции за 1мил лева или да продадеш за толкова и
                            веднага ще се разделиш с половината си средства.
                            тва ми хареса от колегата дет е написал в БФБто немаше как да не го залепим тука .... Ми ето има и прогледнали, то е нормално, защото не може "жабата видяла коня че се подковава и тя повдигнала крак" Кат при Сашевци борсата работи тва не значи, че и у нас ше работи ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              Стига се възмущисва безспир, нищо още не си видял.
                              Стой та гледай когато и другите по големи банки почнат директно си пазарят картончета като швейцарците...всъщност джапанките го вършат отдавна.
                              е тва е "пазара" еба го и у свободния пазар, който не се "манипулира" той свободен ама за тия, за нас му кар ми папи, ако глътнем вода нема как да си напечатим хартийки или некой да ни спаси .....

                              P.S. и ти ли още се занимааш с БФТо кат Сохото с мъжката крава на фотоколажа ? ... Чекате дивиденти ли или как беше филма там че съм забрайл, аз така и не разбрах фифела с тва, да затвориш една сумица да нема мърдане и на година 2% лихва кат спестовна книжка в ДСК тц тц тц ....
                              Last edited by michaelis12; 06.07.2019, 13:06.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                Есента на миналата година очаквах криза но тогава централните банки бяха обявили значително затягане на лихвената и парична политика. Последва мини борсова криза след което централните банки промениха намеренията си и с това и аз смениха нагласата си и мисля че по голяма криза ще се отложи във времето но напълно възможно мини криза подобно на 2018-та пак да изпусне парата.

                                Няма смисъл да коментираме нещо което няма как да повлияем в случая действията на централните банки та играем играта такава каквато е. Този бичи пазар вече е най дългият в историята и може да продължи още поне няколко години. Повечето участници са предпазливи и не се вижда еуфория та място за ръст има.

                                БФБ има силни импулсни възходящи вълни последвани от дълги периоди на консолидация и стържене по дъното до следващият тригър който ще задейства новото възходящо движение. За мен вече доста време стържем дъното и е въпрос на време да се събуди. Да ли ще се събуди след месец, три месеца или година няма как да знаем но нещо събуди борсата в даден момент.

                                Успех и приятен уикенд
                                ше се събудим и след 20г.живи и здрави, нема страшно, а за БФТо няма кво да ми обясняваш зарежете я ако имате възможност да излезете и ако искате да прайте наистина пари, остайте го тва, то нема да работи как и да го въртите, ама ваша си работа ....

                                как е модерно са да се казва в Българията ... Хубав ден - от have a nice day и schönen Tag ...

                                Коментар

                                Working...
                                X