IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение


    Сега е модата на
    Мечки. и златни буболечки.
    Припяват им
    Хипондрици и апокалиптици.

    Най добре се чуства в компанията алхолици.
    Скоро е пришпорим бици.
    Само не влизай в темата за короната- Много е опасно можеш да се заразиш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

      Адидас днес си го взех обратно ама на €177. MSFT вчера взех на $152, Феда точно като обяви $1.5tn ликводност... После цената падна много. Но сега гледам яко е нагоре СиП-а

      Не знам това ли беше мечката. Бързо дошла, скоро си заминала? Но ако даде още надолу ще има още шанс за покупки

      Примерно защо САП-а да не падне на €87, че да си го прибера и него?

      Прииждат тромавите мечки и щъкат златни буболечки.
      Припяват им
      хипохондрици и апокалиптици.

      Най - добре се чувствам между две цици в компанията на алкохолици.
      Скоро ще пришпорим бици.
      Last edited by Todor Sabev; 14.03.2020, 14:55.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

        Хах, ще видим дали няма да падне още. Нищо се не знае, мътна и кървава е

        Но... в перспектива, следващите 5-6 години, мисля няма да съжалявам
        Аз се чудя кога да затворя втората половина от късите. В момента съм на печалба доста добра дори да ги оставя да изгорят напълно, но пък.... Знаеш ли истерията ми се вижда че преминава. Щом тук изпадат в истерия значи в реяалния свят е приключила. тук винаги са век назад-

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

          Тарикат
          Хах, ще видим дали няма да падне още. Нищо се не знае, мътна и кървава е

          Но... в перспектива, следващите 5-6 години, мисля няма да съжалявам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

            Адидас днес си го взех обратно ама на €177. MSFT вчера взех на $152, Феда точно като обяви $1.5tn ликводност... После цената падна много. Но сега гледам яко е нагоре СиП-а

            Не знам това ли беше мечката. Бързо дошла, скоро си заминала? Но ако даде още надолу ще има още шанс за покупки
            Тарикат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Мисля, че ще има доста надолу още. Всъщност днес продадох малко от Адидас (18% от позицията) на 241 и целия SAP, който ми беше малка позицийка, на 107.1.

              Адидас мисля, че ще мога да си го взема пак на около 200, а и САП очаквам да падне на около 85, на колкото го бях взел и може би ще си го взема и него пак.

              От американските само се облизвам за MSFT, но мисля за под 155, даже за 145 си мисля.
              Адидас днес си го взех обратно ама на €177. MSFT вчера взех на $152, Феда точно като обяви $1.5tn ликводност... После цената падна много. Но сега гледам яко е нагоре СиП-а

              Не знам това ли беше мечката. Бързо дошла, скоро си заминала? Но ако даде още надолу ще има още шанс за покупки

              Примерно защо САП-а да не падне на €87, че да си го прибера и него?
              Last edited by Money; 13.03.2020, 23:06.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                Голям, голям спринт на финала + 1985 точки за Dow - Бачо Тръмп тури едно голямо рамо, подпря здраво
                Дали някой ще му вярва в понеделник...?!?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                  Федералните не притиснаха аут. от играта Може да се включим на втория Апокалипсис Все пак профита е безбожен досега. Чакаме третото пришествие
                  Да живее другарят Тръм е страдъла

                  Коментар


                  • Голям, голям спринт на финала + 1985 точки за Dow - Бачо Тръмп тури едно голямо рамо, подпря здраво

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                      9..%+ за деня, интересно.
                      Федералните не притиснаха аут. от играта Може да се включим на втория Апокалипсис Все пак профита е безбожен досега. Чакаме третото пришествие

                      Коментар


                      • 9..%+ за деня, интересно.
                        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                          Е изкара няколко дни на гребена на вълната, почувства се като герой, скоро всичко ще се успокои и ти ще излезеш от форума.
                          Общо взето доста празни приказки
                          С празни приказки е пълно във всеки един форум!
                          Ти някаква фиксация ли имаш спрямо мен?

                          Може да даваш, съдържание през собствените ти постове! Чиста работа! Мен ме скролираш! Аз скролирам много хора и нищо не чета от тях примерно!
                          Вярно, щеше да е по-добре ако нямаше празнословни досадници, но такъв е живота. Всеки търси поле за изява!

                          Ако ти даваш съдържание, през собствените ти писания, хората по естествен път, ще отсеят плявата!
                          Така, че гледай само напред и нагоре, с маргинали винаги ще е пълно!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                            По последна информация от тълкователите на борсовите движения, DOW скачал, защото инвеститорите били убедени, че вместо масово измиране и апокалипсис, щяло да иам само дълбока рецесия...
                            Е изкара няколко дни на гребена на вълната, почувства се като герой, скоро всичко ще се успокои и ти ще излезеш от форума.
                            Общо взето доста празни приказки

                            Коментар


                            • Лека полека, малко колебливо, но 1000 пункта си ги направи DJIA. Наздраве

                              Коментар


                              • По последна информация от тълкователите на борсовите движения, DOW скачал, защото инвеститорите били убедени, че вместо масово измиране и апокалипсис, щяло да иам само дълбока рецесия...

                                Коментар

                                Working...
                                X