IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

    И как точно няма да се прехвърли към кредитните пазари? Шистовиците са едно на ръка, но очертаващата се картина на спад в потреблението и по-сериозни ръстове на заплатите при тази корпоративна задлъжнялост ще е грозна работа..
    Близко сме до дъното. Нема а'са пУашите
    Click image for larger version

Name:	Survey.jpg
Views:	1
Size:	30.1 КБ
ID:	3554453



    Click image for larger version

Name:	NASI signal.jpg
Views:	1
Size:	42.6 КБ
ID:	3554456

    Last edited by ED; 12.03.2020, 17:43.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

      Мерси !
      Изглежда може се изчака още преди да се шорти.

      Коментар


      • Направих аз извънредно ребалансиране при малкия, не по правилата че в началото на годината го правих, ама ситуацията го налага.
        Отн. тегло на сипчо + наско бе паднало до 31% от 40.
        Сега 42% за SPY+QQQ, TLT IAU x 20% и х 9% типс и кеш.

        Опасна е пеперудата му, гледам 14% бие спайчо от началото на годината, до оня ден дори бе на зеленко.
        Аз отнасям двойно повече шамари от него, ама и имам доооста кеш

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Викса на 65
          Някои от старите кучета да имат спомени за такива стойности 2008-9 ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Викса на 65
            Някои от старите кучета да имат спомени за такива стойности 2008-9 ?

            Attached Files

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Викса на 65
              Някои от старите кучета да имат спомени за такива стойности 2008-9 ?
              Аз не. Но и не помня да са правили едновременно толкова много балони наведнъж.

              Коментар


              • Даже и тия, дето щяха да излекуват короната, даже и тях ги помете

                Коментар


                • Викса на 65
                  Някои от старите кучета да имат спомени за такива стойности 2008-9 ?

                  Коментар


                  • УПСССССС ПИПИ И МИШИ. КАРЪКОВ ЗАКАРА СИПА -7% И ПАК ГО СПРЯХА ОТ ТЪРГОВИЯ. НАЗДРАВЕ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
                      Пииипи Миииши. Моля ви . Моля ви от сърце бутнете зо 22222 да ми излезе малката късичка. И аз жабета храня. Пък после направете един шорт сквииииз и един тейбъл топ че да ми излезе малката дългичка за трошички. Моооля ви пипи и миши. Наистина
                      ПИПИ МИШИ БЛАГОДАРЯ ВИ ВЕЧЕ СМЕ ДОРИ НА 21800. НАИСТИНА ВИ БЛАГОДАРЯ

                      Коментар


                      • МЕРСИ. НАБЛЮДАВАМЕ ГИ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от volatilnia Разгледай мнение
                          абе при вас пазарите работят ли . при мен и при други платформи гледам не работят . Вирос ли ги удари и тях че ги затвориха . сега ако се появи и един компютърен корона вирос ще стане интересно
                          Може би е станал някакъв блокаж от прилив на купувачи да купят дъното...

                          Коментар


                          • абе при вас пазарите работят ли . при мен и при други платформи гледам не работят . Вирос ли ги удари и тях че ги затвориха . сега ако се появи и един компютърен корона вирос ще стане интересно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                              Ще видим как ще се развият нещата, но ако щетите се ограничат до спад в печалбите ще се разминем с кратък мечи пазар. По-голям проблем би имало ако щетите се прехвърлят към кредидтните пазари, където има доста големи експозиции към шистовиците. Около 50 долара е средната breakeven цена на американските шистове. С тая ценова война може и да стане некой съкътлък
                              И как точно няма да се прехвърли към кредитните пазари? Шистовиците са едно на ръка, но очертаващата се картина на спад в потреблението и по-сериозни ръстове на заплатите при тази корпоративна задлъжнялост ще е грозна работа..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                                Затихване на истерията е само един от сценариите!
                                А сценарий ускоряване на истерията?

                                2008г. Крашнаха финансите! Пълниш дупките и продължаваш! Сега крашва реалната икономика, ама много яко!
                                Рекордните дългове, са вече при нулеви лихви. Няма рефинансиране!

                                Само с ликвидност не става мохабета, от един момент.

                                Реално повечето хора изключват сценарии, в който някаква цена трябва да се плати и някаква горчилка да се изпие. Това е опасно психическо сътояние на неразумен оптимизъм, при игнориране на обстоятелствата, който може да доведе до загуби! Къде що е имало балони са крашвали, къде що е имало империи са рухвали. В миналото и ако щеш и в бъдещето при Star Wars!

                                Живота, никога няма да бъде само с вечни победители и път само на горе!

                                Остава да видим!
                                Ще видим как ще се развият нещата, но ако щетите се ограничат до спад в печалбите ще се разминем с кратък мечи пазар. По-голям проблем би имало ако щетите се прехвърлят към кредидтните пазари, където има доста големи експозиции към шистовиците. Около 50 долара е средната breakeven цена на американските шистове. С тая ценова война може и да стане некой съкътлък

                                Last edited by ED; 12.03.2020, 11:40.

                                Коментар

                                Working...
                                X