IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ето мерките на FED за стимулиране: https://www.marketwatch.com/story/heres-a-breakdown-of-the-feds-rescue-programs-to-keep-credit-flowing-during-the-pandemic-2020-03-20

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

      Тоест инвестиционната ти теза е че ще върнат до предишния връх или ще го подминат и след изборите в САЩ ще го пуснат. На каква база стъпваш за такава прогноза?
      Ще изложа тезата си тея дни сега пиша от телефон.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Мислех днес че ще счупи подкрепата от коледа 18та, ма не би, отскочи си.
        E, 2 дена по късно вече е факт

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          Заредил съм още за размазване.
          А мега шорта. на балоняка ще е близо до върхът или малко над него към края на годината.
          Тоест инвестиционната ти теза е че ще върнат до предишния връх или ще го подминат и след изборите в САЩ ще го пуснат. На каква база стъпваш за такава прогноза?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

            Размазали стопа.
            Този балоняк е за мегашорт.
            Заредил съм още за размазване.
            А мега шорта. на балоняка ще е близо до върхът или малко над него към края на годината.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
              Long NDX, stop 7250
              Размазали стопа.
              Този балоняк е за мегашорт.

              Коментар


              • Long NDX, stop 7250

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Олиото нагоре днес...да не би ДТ да е звъннал на МБС да му набие канчето че ще му фалира шистоваците...
                  Знам си му кътните зъбки аз...


                  Oil prices recovered further on Friday, following steep gains in the previous session after U.S. President Donald Trump hinted he may intervene in the price war between Saudi Arabia and Russia at an “appropriate time”.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                    Някъде мярнах коментар, който ми се струва важен, да се сподели с инвеститорската общнст., четяща български език. Всички FII в щатите(Foreign institutional investors) заемат дълги позиции /каквото и да значи FII/. Не знам този човек откъде има информация какво правят чужди инвеститори, но ми се стори по-различно от бля-бля по форумите.
                    В момента могат да се пускат какви ли не слухове. Според мен е партенка. Нещата не отиват на добре щом почнаха с такива глупости кой кво купувал

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                      Някъде мярнах коментар, който ми се струва важен, да се сподели с инвеститорската общнст., четяща български език. Всички FII в щатите(Foreign institutional investors) заемат дълги позиции /каквото и да значи FII/. Не знам този човек откъде има информация какво правят чужди инвеститори, но ми се стори по-различно от бля-бля по форумите.
                      Не знам дали е така, ама като гледам пъстрата цветна пазарна мозайка определено ми се струва че се разпродават ниските бети, т.е. основно дефанзивните) и се купуват високите.

                      PS
                      This is the largest 8-day rally in the DXY Dollar Index... ever! Greater even than when Soros broke The Bank of England in Sept 1992...
                      Last edited by pipbel; 19.03.2020, 23:35.

                      Коментар


                      • Някъде мярнах коментар, който ми се струва важен, да се сподели с инвеститорската общнст., четяща български език. Всички FII в щатите(Foreign institutional investors) заемат дълги позиции /каквото и да значи FII/. Не знам този човек откъде има информация какво правят чужди инвеститори, но ми се стори по-различно от бля-бля по форумите.

                        Коментар


                        • Наско не дава 20-така...

                          Коментар


                          • Long NDX , stop 6827
                            Last edited by Todor Sabev; 19.03.2020, 17:33.

                            Коментар


                            • Ако това е вярно ще има епично размазване

                              Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                              NYSE затваря залата, остава само electronic trading, намерили две корони там.

                              Коментар


                              • NYSE затваря залата, остава само electronic trading, намерили две корони там.

                                Коментар

                                Working...
                                X