IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
    Играчи ще разиграееме някой долар на Птичия грип. Аз ще пусна една рулетка вместо Вас.
    Този грип много упорит- Ще върлува на север още много мисля си аз-

    Коментар


    • Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение

      ще ги нагласят, споко
      особено при повечето техове нещата са като при "картичката"
      То само там да беше. Догодина ВПК ще е модата-

      Коментар


      • Кой вчера купи Модерна и направи пачки? Терзиев да не е? Не бих се учудил ако днес каже, че вчера е купил
        Last edited by Money; 15.07.2020, 08:44.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
          Не знам пичове, но на мен пазара, както се движи, ми изглежда доста уморен, а идват и отчетите, които ще са "бонбон"!
          ще ги нагласят, споко
          особено при повечето техове нещата са като при "картичката"

          Коментар


          • Не знам пичове, но на мен пазара, както се движи, ми изглежда доста уморен, а идват и отчетите, които ще са "бонбон"!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              Какво стана с Alibaba, split-a кога ще е , би трябвало цените номинално да слезнат съответно, а гледам, че е 244 $, а някой беше казал, че на 300 ще се ходи ?

              При доларовите активи, този спадащ курс на долара също влияе негативно, беше 1.12, сега е 1.14 за 1 евро и подяжда печалбата.
              Вицето вчера пак се изказало, че може да натискат и махат китайските компании от борсата в САЩ.

              А за DOW и NASDAQ бях съгласен, но много бързо се случи, браво как го усети на момента.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Какво стана с Alibaba, split-a кога ще е , би трябвало цените номинално да слезнат съответно, а гледам, че е 244 $, а някой беше казал, че на 300 ще се ходи ?

                При доларовите активи, този спадащ курс на долара също влияе негативно, беше 1.12, сега е 1.14 за 1 евро и подяжда печалбата.
                Last edited by ПИЧ; 14.07.2020, 18:04.

                Коментар


                • Ето една моментна ситуация,където стана дума по-долу, при която Dow разте, а Nasdaq коригира надолу, за да влязат малко в синхрон
                  Click image for larger version

Name:	ind.jpg
Views:	1
Size:	32.4 КБ
ID:	3626275

                  Коментар


                  • Терзиев, верно ли ще лети? Лети, лети, ама надолу -3.5%

                    Къде се скри сега?

                    Значи аз ти предлагам да не правиш такива прогнози от днес за утре, че много лесно могат да се проверят дали са верни




                    Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    BABA днес кур, но утре е люспенето и поддържам, че ще лети. За любопитните средната ми цена е 260. Имам при брокера, но взех четири парчета през Revolut, за да ги шитна веднага щом удари +10%. Най-голямата ми позиция е PFE на 33. Днес е найс.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Да видим и как ще почне новият сезон на печалбите. JPM и WFC всеки момент ще отчитат
                      Аз съм "-" настроен, следващите 2-3 седмици ще са интересни, но и колкото лоши да са, има много пари на пазара и огромен спад не се чака.
                      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Да видим и как ще почне новият сезон на печалбите. JPM и WFC всеки момент ще отчитат

                        Коментар


                        • Аз мисля , че в книжата на Dow има още потенциал, но трябва Nasdaq да коригира малко надолу/едновременно двата индекса/, което пък не е наблюдавано. Деликатна е ситуацията. Както много се говори за набалончване и се изказват разни световни инвеститори по дежурните телевизии cnbc и bloomberg, така може пазара да отнесе още нагоре, със тоя огромен кеш какво да се прави (всеки се пита). Както си стоиме, може да решат да отнесат и надолу, като се съберат управителите на света на тайната вечеря, какво ли ще излезе.
                          За мен преобладава, че решението е да се поддържа по-височка инфлация и нулеви лихви, за да се изтрият дълговете, но не толкова висока че хората да се оплакват, но така или иначе те ще обедняват плавно, неусетно, сякаш някой полека им издърпва килимчето под краката.
                          Last edited by ПИЧ; 14.07.2020, 12:49.

                          Коментар


                          • Между другото все още чакам от Терзиев да обясни за SO дето много спешно трябваше да го купуваме в афтър маркета преди два месеца на 56.50

                            Кажи по същество, Терзиев Кога да чакаме 70% от SO?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                              A за Money имам чудесна акция, точно за неговите предпочитания - https://finance.yahoo.com/quote/blct

                              Буквално има потенциал да го съдере от профит. И не се шегувам
                              Мерси, Терзиев, винаги съм бил невероятно впечатлен от тебе като инвеститор/трейдър

                              Голяма работа си... като две малки Не се шегувам и аз

                              Некадърността не може да се компенсира с дращене по форумите и обявяване пост фактум какви невероятни постижение правиш всеки месец
                              Last edited by Money; 14.07.2020, 08:32.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                                Ти изби рибата бре...

                                Тия гледам предлагат на пее...те и услуга assisted reproductive technology service.
                                LGBTQ community, хаха, но вярно има бъдеще, да си гей е модерно и потребителите на услугите им ще се увеличават.
                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X