IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Хайде, да опитаме малко по-сериозно. Обърнали сме го съвсем на чат. Какво мислим, какво не мислим, какво възможно...

    Всичко е възможно. От какво може да се изкарат пари обаче. Днес точно е златен момент за купуване на всичко китайско. Почти няма значение какво. Как изобщо може да гледате други неща. Дори боклуци като UXIN ще паднат и после ще скочат... Гледайте Епъли мепъли и после злобейте, че Ивелина ви отнася по доходност.

    Байдъвей, според excel-a ми UXIN е най-евтината акция в Револют.
    от твоите уста в Божиите уши. За съжаление до сега никой не съм отнесла. А пък най-малко теб. Поне от това, което пишеш. С NIO се прецаках брутално веднъж и сега съм на път пак да го направя. От чудене. Оня ден със злато се набутах - баш сега като продава народът аз разбира се купувам.
    Загубих смелост и дръзновение и само гледкам безпомощно докато си стискам последните кинти. А не бях такъв човек...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Хайде, да опитаме малко по-сериозно. Обърнали сме го съвсем на чат. Какво мислим, какво не мислим, какво възможно...

      Всичко е възможно. От какво може да се изкарат пари обаче. Днес точно е златен момент за купуване на всичко китайско. Почти няма значение какво. Как изобщо може да гледате други неща. Дори боклуци като UXIN ще паднат и после ще скочат... Гледайте Епъли мепъли и после злобейте, че Ивелина ви отнася по доходност.

      Байдъвей, според excel-a ми UXIN е най-евтината акция в Револют.
      Тръмпеско кат спечели втори мандат ще видиш китайско у китайския ресторант щот пари за друго нема да има.
      Last edited by Todor Sabev; 07.08.2020, 13:54.

      Коментар


      • Хайде, да опитаме малко по-сериозно. Обърнали сме го съвсем на чат. Какво мислим, какво не мислим, какво възможно...

        Всичко е възможно. От какво може да се изкарат пари обаче. Днес точно е златен момент за купуване на всичко китайско. Почти няма значение какво. Как изобщо може да гледате други неща. Дори боклуци като UXIN ще паднат и после ще скочат... Гледайте Епъли мепъли и после злобейте, че Ивелина ви отнася по доходност.

        Байдъвей, според excel-a ми UXIN е най-евтината акция в Револют.

        Коментар


        • Насдак на 15 000 до края на годината дали е възможно?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            Ми добре стига да имаш стотинки да го направиш.
            Индианец. да питам тея 5000 дет ги получи помощ за бизнеса ли са или като физическо лице. Само тва ли са или се чакат още.
            Last edited by Todor Sabev; 07.08.2020, 10:40.

            Коментар


            • Някой обръщал ли е внимание на компанията MSCI Inc.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect

                цър цър мишленце . скоро ти се открива голям купон хххххххххххх
                Ми добре стига да имаш стотинки да го направиш.

                Коментар


                • ей тоя насдак твоите еврейчета много го набутаха нагоре . ама поне ще унищожим насдакът тази година а после и .............................. ххххххххххххххххххххххх
                  Last edited by the architect; 07.08.2020, 00:53.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Мемеде кво ме интересува края на тая компания.А и тя няма да фалира скоро .Нещо не чуваш петела ми се струва.
                    кви петели бе чуек тука си говорим за еврейски пари . ххххххххххххххххх

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение

                      църрррррррррррррр
                      ххххххххххххххххххххх

                      усещаш ли края си асане
                      Мемеде кво ме интересува края на тая компания.А и тя няма да фалира скоро .Нещо не чуваш петела ми се струва.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                        Това е много умряла зомби-компания, както и повечето авиолинии, но за сега ги спасяват. Стават за краткосрочна спекула, но такъв таралеж не бих си го сложил за дълго в панталона. LUV са по - добър избор.
                        Въобще не я харесвам но прави едни движения които ги хващам често.Иначе е пълен шит за мен.Днес я шортнах и я покрих та даде малко гайда.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Абе спасяват ги.Нали са един от символите на Америка.Наливат им милиарди а с толкова пари и мъртвец ще вдигнат.
                          църрррррррррррррр
                          ххххххххххххххххххххх

                          усещаш ли края си асане

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Идея си нямаш какво е да те е яд. АМ беше на близо 7... пак цяла нощ ще ги сънувам тези тръби

                            ---

                            Ако ти се рискува - drrx. На мен ми изглеждат много обещаващи и гледам Опенхаймер ги тикат, а те са от по-добрите.
                            Не - ти не знаеш кво е да те е яд. Ти жалиш едно AM, а мен всеки ден ме е яд за нещо. Apple още не мога да ги прежаля че по грешка ги продадох. Едни Scandion Oncology дето ги чаках почти 2 месеца и без да искам ги продадох, щото слязох до кухнята да сготвя и хич не очаквах да скочат толкова бързо. Едни па други пак 2 месеца чаках и ги продадох на загуба (след което веднага скочиха), за да купя друго потъващо. И за още 30 ме е яд. Няма да ти казвам за какви суми става дума щото ще ти се извие свет. Така съм се наплашила от себе си, че сега си стискам кеша и не смея нищо да купя

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                              Те май са на ръба на фалит
                              Абе спасяват ги.Нали са един от символите на Америка.Наливат им милиарди а с толкова пари и мъртвец ще вдигнат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Очаквах по-силен импулс при AAL но нищо особено.Новината за стимул не и се отрази подобаващо.
                                Това е много умряла зомби-компания, както и повечето авиолинии, но за сега ги спасяват. Стават за краткосрочна спекула, но такъв таралеж не бих си го сложил за дълго в панталона. LUV са по - добър избор.
                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X