IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
    сънувах, че NIO пада много днес. Да видим дали съм врачка
    За сега не си, в предварителната търговия е нагоре с 3% ама да видим...

    Коментар


    • сънувах, че NIO пада много днес. Да видим дали съм врачка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
        Пре-маркет информация за индекси https://www.cnbc.com/pre-markets/, надежден източник ли е това ?
        По принцип да. Все пак имай предвид, че инфото там идва с малко забавяне, но иначе CNBC е надежден източник на пазарна информация

        Коментар


        • Пре-маркет информация за индекси https://www.cnbc.com/pre-markets/, надежден източник ли е това ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
            Смятате ли, че тенденцията надолу за Big High Tech ще продължи и другата седмица. Щото ако да, значи пак се набутах. Щерката ми се навре в кревата докато трейдвах и не можах да я изгоня. То се почнаха въпроси, обяснения какво правя, че и до импулсивни покупки стигнах за да и демонстрирам как стават нещата. В резултат похарчих всичко зелено и сега ме яде едно чувство за огромна грешка. Това детенце винаги, когато е с мен успява да ме кара да пръскам пари и то все за безсмислени неща. Мани че заради стреса покрай нея вчера продадох импулсивно златото на минус, а после и напълно непланувани акции купувах с образователна цел. Посмяхме се малко ама усещам, че понеделник ще рева.
            Хаха Я кажи сега за рогатия, кристалната топка, магии, това онова, остави тая търговия

            Коментар


            • Смятате ли, че тенденцията надолу за Big High Tech ще продължи и другата седмица. Щото ако да, значи пак се набутах. Щерката ми се навре в кревата докато трейдвах и не можах да я изгоня. То се почнаха въпроси, обяснения какво правя, че и до импулсивни покупки стигнах за да и демонстрирам как стават нещата. В резултат похарчих всичко зелено и сега ме яде едно чувство за огромна грешка. Това детенце винаги, когато е с мен успява да ме кара да пръскам пари и то все за безсмислени неща. Мани че заради стреса покрай нея вчера продадох импулсивно златото на минус, а после и напълно непланувани акции купувах с образователна цел. Посмяхме се малко ама усещам, че понеделник ще рева.

              Коментар


              • Добър Вечер. Извинявам се че не е по тази тема ,но къде има тема или група където мога да почета и да обменя информация за Опшъни.
                Благодаря.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                  като толкова те кефи NIO защо си се заинатил под 10 да го купиш?
                  NIO е добра компания, имат ноухау и държавна подкрепа, но нямат печалби и някакъв фундаментален риск има. Дори валутен, защото продават в Китай. Последното обаче е и едно от най-важните предимства. До края на годината мисля, че ще цената ще мине 20. Определил съм (за себе си), че при този риск ще вляза при +100% потенциална възвръщаемост. Накратко - NIO за мен не е напълно спекулативна покупка. Ako искаш такава, опитай с KNDI. Taм за ден можеш докара 30-40%... в някоя посока.

                  Най-вероятно обаче изпускам NIO влака. Както очевидно изпуснах и газовия. От много тънки сметки.

                  ---

                  Всички китайки днес надолу, но соларите, които дебна от месец - в небето. Пуснали някъв дизруптив продукт, йе.
                  Last edited by terziеv; 07.08.2020, 19:23.

                  Коментар


                  • Дзверих се в златото цел ден ми беше на лек плюс и накрая не ми издържа психиката и го продадох на минус. Мислех, че ми носи късмет ама пак се излъгах. Пускам да ловя евтина нафта и бегам на басейна, че изтрещех от простотии и нерви. А тук е 30 градуса

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                      Изпущих да продам НИО то - баш тогава се обади щерката да я приберa от гарата. Ще си ми отлежава - видело се е. Moderna дали е buy се чудя?
                      Е, с'а... аз не казвам, че утре ще се срине. Може първо да мине през 16 и тогава да отиде на 6-7. Споко, дръж нервите

                      Плюс т'ва не казвам и кога ще станат тези неща във времето

                      Коментар


                      • Уху! Видяхте ли Home Dpeot к'ва яка Дау компания е

                        Нов all time high

                        Коментар


                        • Изпущих да продам НИО то - баш тогава се обади щерката да я приберa от гарата. Ще си ми отлежава - видело се е. Moderna дали е buy се чудя?

                          Коментар


                          • Бе ти Nio го продаде на $11 (като изтърва нива от $13), за да си го вземел на $10, ама то щало да ходи на $30, ама ти си щял да си пас щото не си го взел на $10

                            Баси разсъжденията честно

                            Нио като нищо може да падне с едни 30% до 50%. Това изобщо не е фантастика

                            Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Ти бая късно се включи в златото. Преди точно година акаунтите ги направих баш, за да взема злато GDXJ и сребро ASM. Ако не бях продавал, сега щях да съм точно 7-8% назад, но пък щях да съм го постигнал с несравнимо по-малко усилия. Ще видим дали си е струвало. Мисля, че златото ще поскъпва още, но едни правилно подбраните акции ще донесат още повече.

                            Една от тези акции, по мое мнение, е NIO. Днес ще е надолу, заедно с всичко китайско, но дългосрочно нищо чудно да ти донесе 200-300%. От днешна гледна точка продаването на NIO на 12,99 го определям като грешка. Едва ли ще падне под 10, за да взема, а да дойде пак до 6 е фантастика.

                            За мен изводът от златото и от NIO (за АМ да не говорим) е да съм по-търпелив, когато знам, че съм намерил нещо ценно. NIO беше и е таквоз нещо. Обяснявах няколко пъти защо. Като под ценно нямам предвид нещо, чиято цена скача. ABBV например ми e една от най-печелившите позиции, но само дебна да я разкарам, защото според мен компанията изобщо не струва.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              За мен изводът от златото и от NIO (за АМ да не говорим) е да съм по-търпелив, когато знам, че съм намерил нещо ценно. NIO беше и е таквоз нещо. Обяснявах няколко пъти защо. Като под ценно нямам предвид нещо, чиято цена скача. ABBV например ми e една от най-печелившите позиции, но само дебна да я разкарам, защото според мен компанията изобщо не струва.
                              като толкова те кефи NIO защо си се заинатил под 10 да го купиш?

                              Коментар


                              • Че съм се включила късно сама си го видях и казах. Няма как да се знае кога е рано, късно или навреме. На късмет е - при мен на карък - това е. А за долара разбрахте ли в крайна сметка падна или се качи !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X