IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Тръмп да не е фен на ММТ или какво... Намаля данъците за сметка на огромна пробойна в бюджета, ама кой ще плаща после? И къде му е растежа на Търмчу? Няма. Само парички за супер-богатите, пък после бедните ше плащат



    [ATTACH=CONFIG]n3647520[/ATTACH]
    Правилно! Да го духат бедните са казали римляните !!

    Коментар


    • Това е все едно да наследиш $999 милиона от баща си, да направиш още едно милионче и да кажеш, че сам със собствени усилия си станал милиардер

      Не на мене тези безумия, Пип. Ти си много ако промит мозък, човек

      Важно е колко работни места са създадени по време на Тръмпа, а не той като стъпи на постигнатото преди него как леко е мръднал нещата с някалко десетки от процента

      Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Mи супер си се справяше преди да удари пандемията, най ниската безработица в историята за черни, латиноси и някъде към 50г+ май беше за жените. Това са фактите. Ха оспори ги...



      Дерегулацията на Тръмпун няма нищо общо с дребния бизнес. Тръмп дерегулира банките и мръсните индустрии бълващи отрови в атмосферата и водите. Общо взето petro-chemicals, които бяха едни от най-големите донори на Тръмпа

      Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      В грешка си, погледни графиката на оптимизма при малкия бизнес, основата на всяка икономика, при ДТ е в небесата сравнено с черния, а и доста преди него, дерегулация и подкрепа, а не обратното, това е.
      Дори и в момента е на нива по добри от всички години на Обама. Смятай как ги е давил оня, същото ще стане и при дедо ти дебил ако спечели.
      Last edited by Money; 08.09.2020, 20:28.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Я да видим Тръмпето как се справя откъм създаване на нови работни места

        Ми гола вода е

        [ATTACH=CONFIG]n3647515[/ATTACH]
        Нищо нека е гола вода важното е,че на нас там ни върши работа и затова всички мои познати ще гласуваме за него.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Я да видим Тръмпето как се справя откъм създаване на нови работни места

          Ми гола вода е
          Mи супер си се справяше преди да удари пандемията, най ниската безработица в историята за черни, латиноси и някъде към 50г+ май беше за жените. Това са фактите. Ха оспори ги...

          Пип, а това е най-важната графика...
          В грешка си, погледни графиката на оптимизма при малкия бизнес, основата на всяка икономика, при ДТ е в небесата сравнено с черния, а и доста преди него, дерегулация и подкрепа, а не обратното, това е.
          Дори и в момента е на нива по добри от всички години на Обама. Смятай как ги е давил оня, същото ще стане и при дедо ти дебил ако спечели.

          Коментар


          • GM is getting a $2 billion stake in Nikola

            Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
            Сеч голяма и днес, индекси, петрол, само при някои строители, "Дисни" и авиолинии зелено. Доволно, ако паднат още, за да се вземе нещо стойностно, едни 10% още ще е добре.

            NKLA изби рибата с +50%, на този ел. пазар голяма рулетка.

            Коментар


            • Сеч голяма и днес, индекси, петрол, само при някои строители, "Дисни" и авиолинии зелено. Доволно, ако паднат още, за да се вземе нещо стойностно, едни 10% още ще е добре.

              NKLA изби рибата с +50%, на този ел. пазар голяма рулетка.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • А Ексчу/terziev да пусне нов (с)писък с тикъри и да не се обяснява много

                Коментар


                • Пип, а това е най-важната графика. Нали намалянето на данъците щеше да доведе до повече capex? Къде ги тези инвестиции, хммм?


                  Хем по-голям дефицит, хем по-малко капиталови инвестиции, хем и ръста на БНП по-малък от при Обама, хем по-голямо ножица между бедни и богати... и хем това ще трябва се плаща един ден...

                  Злоупотребяваш с четеното на изсмукани от пръстите дивотии в Breitbart и тем подобни алтернативни "медии". Дай по-серизно. Аз се чудя защо изобщо трябва да си ги говорим тези неща и да ти доказвам фактите. Просто спри да четеш помията на крайно-десните "медии" и малко помисли със собствената си глава
                  Click image for larger version

Name:	BizTrump.jpg
Views:	1
Size:	25.9 КБ
ID:	3647544


                  Last edited by Money; 08.09.2020, 20:00.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Ей това най-много ме е изумявало в българина.Всичко знае всичко може та даже и да ти разкаже как се живее някъде без да е живял там.Както и да е.Не ме интересува кой какво мисли.Дойде ли оня с дименсията доста ще има да се слиза на борсата.
                    Личният опит / преживяване е възможно най-несигурният показател. По-лоша е само официалната статистика. Повечето българи изобщо не познават действителността в България. Повечето американци нямат идея как се живее в САЩ. Живеят си в някакъв супер ограничен балон и това е... Имам приятел, дето от 9 години живее в Чикаго. Маймунякът полски проговори, а английският си му остана 50-100 думи. В същото време сигурно има и българи, които могат книга за обичаите в отделните щати да напишат. Да, ама човек трябва да е любопитен, пък повечето хора не са.

                    ---

                    Как да е, темата съвсем утече. То и аз се сурнах в лакърдиите. Опитах да прочета последните страници - конгрес на спамаджиите. А и това мъше да кълнат е баси мазното и гнусно нещо. Уникално често се случва тук. Много тор. Все повече време отнема да намеря нещо полезно. Смятам, че има нужда от платформа за нормална обмяна на идеи за търгуване, но явно инвестор.бг не е такава. Всички писали на лични да знаят, че опитвах да отговарям, но не става.

                    Коментар


                    • Тръмп да не е фен на ММТ или какво... Намаля данъците за сметка на огромна пробойна в бюджета, ама кой ще плаща после? И къде му е растежа на Търмчу? Няма. Само парички за супер-богатите, пък после бедните ше плащат



                      Click image for larger version

Name:	MMT Trump.jpg
Views:	1
Size:	25.7 КБ
ID:	3647520

                      Коментар


                      • Я да видим Тръмпето как се справя откъм създаване на нови работни места

                        Ми гола вода е

                        Click image for larger version

Name:	JOBS.jpg
Views:	1
Size:	86.1 КБ
ID:	3647515

                        Коментар


                        • Надявай се!От умрял писмо .

                          Коментар


                          • Ще дойде и бизнеса ще тръгне на по-високи обороти, не бери грижа за това


                            Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Ей това най-много ме е изумявало в българина.Всичко знае всичко може та даже и да ти разкаже как се живее някъде без да е живял там.Както и да е.Не ме интересува кой какво мисли.Дойде ли оня с дименсията доста ще има да се слиза на борсата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              Няма нужда да живеем там за да видим че е така, за който има очи да види де.
                              Има дори и такива дето го виждат, ама не могат си признаят, било партийни пристрастия или Т дерейнджмънт синдроми им пречат
                              Ей това най-много ме е изумявало в българина.Всичко знае всичко може та даже и да ти разкаже как се живее някъде без да е живял там.Както и да е.Не ме интересува кой какво мисли.Дойде ли оня с дименсията доста ще има да се слиза на борсата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Няма да стане точно така.Пари печатаха и при Буш и при Обама,но нямаше толкова бизнес както при Тръмп.Не живеете в САЩ,че да имате поглед върху нещата.
                                Няма нужда да живеем там за да видим че е така, за който има очи да види де.
                                Има дори и такива дето го виждат, ама не могат си признаят, било партийни пристрастия или Т дерейнджмънт синдроми им пречат

                                Коментар

                                Working...
                                X