IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

    стана мъртво вълнение, тука ще има много удавени
    Значи не си на плюс с 62%, а на минус с между 3,64% и 12,82%
    значи лошо
    по време на як бичи пазар от май досега, да се завреш на минус ...
    има нещо дълбоко грешно
    Казах 5 пъти че потрфолиото (акциите) ми е на минус. Инвестицията ми е на плюс като цяло. Абе аз ли не мога да обяснявам ясно.... !!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Да видим дали ще вляза на 112 при ябълката.
      Това лонг или шорт ? Че си личи че те влече последното...
      И защо точно 112, а не да кажем на 108-9 гдето е примерно ма50...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

        70% от акциите ми са на минус и като цяло портфолиото ми е червено. Едното ми депо е на минус -3,64%, а другото - минус -12,82% в момента.
        И продължава надолу. Кво стана пък сега - втори срив ли ни готвят? Оня дъртия дето се мерна по ТВ за малко ли срина пазарите? Разбрахте ли кво стана?
        стана мъртво вълнение, тука ще има много удавени
        Значи не си на плюс с 62%, а на минус с между 3,64% и 12,82%
        значи лошо
        по време на як бичи пазар от май досега, да се завреш на минус ...
        има нещо дълбоко грешно

        Коментар


        • Аз пак избързах и взех 2 ябълки на 113 с последните стотинки. Нищо чудно и да лапнеш на 112.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

            70% от акциите ми са на минус и като цяло портфолиото ми е червено. Едното ми депо е на минус -3,64%, а другото - минус -12,82% в момента.
            И продължава надолу. Кво стана пък сега - втори срив ли ни готвят? Оня дъртия дето се мерна по ТВ за малко ли срина пазарите? Разбрахте ли кво стана?
            Ми нормално, и аз погледнах моите - точно като тебе 70% са си ред, всичко е наред
            А сп500 дори е по зле, 391/500 = 78%

            Що за модел са тия депа... ?
            Last edited by pipbel; 10.09.2020, 22:23.

            Коментар


            • Да видим дали ще вляза на 112 при ябълката.

              Коментар


              • Стига сте се дрънкали с Ивелина ами гледайте при ябълката каква игра става.

                Коментар


                • Аха, това е много интересна метрика за успеха на един портфейл...

                  Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                  70% от акциите ми са на минус и като цяло портфолиото ми е червено. Едното ми депо е на минус -3,64%, а другото - минус -12,82% в момента.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                    E kak портфолиото ще ти е минус 70%, то няма такъв спад, дори само на върха да си купувала. Нещо не смяташ добре. - 70 означава да си дала 100, а днес пазара да го оценява на 30. Такъв спад не познавам, как може да се формира.
                    70% от акциите ми са на минус и като цяло портфолиото ми е червено. Едното ми депо е на минус -3,64%, а другото - минус -12,82% в момента.
                    И продължава надолу. Кво стана пък сега - втори срив ли ни готвят? Оня дъртия дето се мерна по ТВ за малко ли срина пазарите? Разбрахте ли кво стана?
                    Last edited by IvelinaJensen; 10.09.2020, 22:12.

                    Коментар


                    • Да, от WES най-много да е на -37%

                      От WASH ако е взела когато каза terziev да взимаме да е на -5%

                      Дори да се е нахакала в терзиевия SONN в най-лошия момент пак няма да докара -70%


                      Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                      E kak портфолиото ще ти е минус 70%, то няма такъв спад, дори само на върха да си купувала. Нещо не смяташ добре. - 70 означава да си дала 100, а днес пазара да го оценява на 30. Такъв спад не познавам, как може да се формира.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                        E kak портфолиото ще ти е минус 70%, то няма такъв спад, дори само на върха да си купувала. Нещо не смяташ добре. - 70 означава да си дала 100, а днес пазара да го оценява на 30. Такъв спад не познавам, как може да се формира.
                        Може би искаше да каже това:

                        Портфолиото ми днес е на минус.
                        70% от акциите ми днес са на червено.

                        Коментар


                        • E kak портфолиото ще ти е минус 70%, то няма такъв спад, дори само на върха да си купувала. Нещо не смяташ добре. - 70 означава да си дала 100, а днес пазара да го оценява на 30. Такъв спад не познавам, как може да се формира.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                            Почти всичко ми е на червено в момента и не съм за хвалена ама щом питате ще кажа. Квото съм купила последния месец ми е все надолу. Дебели инвестиции имам точно в това, която пада сега - Tesla, Apple, Intel, NIO, SE, Moderna, Carnival, Carlsberg, Bavarian Nordic. Имам по-малки в Novo Nordisk, STOR, Welltower, Realty Income, Olin, Mylan, Telia, Fortum, Sandvik, Skanska, Шведския индекс, Alaska Air, Archer Daniels и дебело в петрола с gearing x 2 където съм затънала до гуша. Напред съм заради трейдинг, иначе портфолиото ми в момента е на минус - 70% от акциите ми са кърваво червени.
                            значи не си на плюс 62%
                            продала си печелившите неща и на това му викаш "трейдинг"
                            държиш губещото и на това му викаш "портфолиото"

                            класика
                            малей

                            Кажи тотала на портфейла, не тотала на печелившите си позиции

                            Коментар


                            • Там е истината

                              С трейдинг излизаш от -70% и правиш едни +65%

                              Това е много яко

                              Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                              Почти всичко ми е на червено в момента и не съм за хвалена ама щом питате ще кажа. Квото съм купила последния месец ми е все надолу. Дебели инвестиции имам точно в това, която пада сега - Tesla, Apple, Intel, NIO, SE, Moderna, Carnival, Carlsberg, Bavarian Nordic. Имам по-малки в Novo Nordisk, STOR, Welltower, Realty Income, Olin, Mylan, Telia, Fortum, Sandvik, Skanska, Шведския индекс, Alaska Air, Archer Daniels и дебело в петрола с gearing x 2 където съм затънала до гуша. Напред съм заради трейдинг, иначе портфолиото ми в момента е на минус - 70% от акциите ми са кърваво червени.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                                А смятай като напреднеш каква пара ще правиш
                                ​​​​​​Всъщност в какво са ти най големите позиции, ако имаш такива и държиш де
                                Почти всичко ми е на червено в момента и не съм за хваленe ама щом питате ще кажа. Квото съм купила последния месец ми е все надолу. Дебели инвестиции имам точно в това, която пада сега - Tesla, Apple, Intel, NIO, SE, Moderna, Carnival, Carlsberg, Bavarian Nordic. Имам по-малки в Novo Nordisk, STOR, Welltower, Realty Income, Olin, Mylan, Telia, Fortum, Sandvik, Skanska, Шведския индекс, Alaska Air, Archer Daniels и дебело в петрола с gearing x 2 където съм затънала до гуша. Напред съм заради трейдинг, иначе портфолиото ми в момента е на минус - 70% от акциите ми са кърваво червени.
                                Last edited by IvelinaJensen; 10.09.2020, 22:02.

                                Коментар

                                Working...
                                X