IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    Ако не е продала вчера нафтата, за пореден път утепа коня с права лопата. Направо не е истина как ѝ груха.
    Нафтата пак ме прецака за нещастие. Днеска я продадох пак без да искам щото се отплеснах, а тя скочи за секунди и ми удари цената преди да успея да я коригирам. Всичко стана буквално за секунди. Остави ами поради много акъл реших, че достатъчно е скочила и и е време да пада та купих bear certifikat да печеля уж докато пада. Да ама не падна, а си продължи нагоре. Така че без да искам се хеджирах по най-нескопосания възможен начин. Не я продадох всичката, остана ми половината. Ама спечеленото от bull сертификата тамън ще покрие загубеното от bear. Вечният карък в реала. Но в демото почти бих се нарекла късметлия. За една седмица това ми е профита.

    p.s. да не казаха нещо на пресконференцията та се срина теха изведнъж. Пак пропуснах нещо
    Last edited by IvelinaJensen; 16.09.2020, 22:14.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Което си е добър сигнал. Пауъл призовава за фискални стимули, да не чакат само на Феда. Гледам лихвата по 10YR UST e леко нагоре и доларът също

      По сериозната ротация ще дойде при 10YR UST на над 1%

      Тогава ще трябна да бързаш да хвърлиш и златото


      Не се знае знае ли се, по скоро очаквам нагорето на 10г да е по малко като амплитуда от катеренето на инфлацията, а ти е ясно при все по отрицателна реална лихва какъв е резултата, нали...

      Коментар


      • Днес Dow е нагоре , a Nasdaq надолу, отдавна сме коментирали, че е нужно такова коригиране на индексите, изоставащия да нарастне, а насдак, да поспадне.

        Коментар


        • А Сорката днес има не температура, а направо има треска

          Как ти е SO-то? Много яко се представя последните три месеца нали, особено в комбинация с O
          Last edited by Money; 16.09.2020, 22:03.

          Коментар


          • Което си е добър сигнал. Пауъл призовава за фискални стимули, да не чакат само на Феда. Гледам лихвата по 10YR UST e леко нагоре и доларът също

            По сериозната ротация ще дойде при 10YR UST на над 1%

            Тогава ще трябна да бързаш да хвърлиш и златото

            Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Май ротацийка е в ход....

            qqq - 0.2% spy +0.66 rsp +1.6%

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Май ротацийка е в ход....

              qqq - 0.2% spy +0.66 rsp +1.6%
              Не вярвам да е дългосрочно. Парите са в балоняците.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Споко,споко.Ставаш за трейдър.Имаш по-добър резултат от инвестициите от много стари държачи на артии тук.
                Ако не е продала вчера нафтата, за пореден път утепа коня с права лопата. Направо не е истина как ѝ груха.
                Last edited by terziеv; 16.09.2020, 21:38.

                Коментар


                • Май ротацийка е в ход....

                  qqq - 0.2% spy +0.66 rsp +1.6%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Абсолютно

                    Не мога да разбера как някои от истинските форумци изобщо се връзват на тези циркаджии

                    Успех с биотека, риск си е това


                    Верно е риск, но аз го правя не заради печалбата толкова колкото за тръпката и вид разнообразие. Все ми се струва че ако реализираме шип при гриповете Модерна ще изпревари Бионтеха. На ино така и не се доверих, а нвакса му се назландисвах прекалено дълго

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                      Не ставам за трейдър и тва си ти е. Знаех си че вчера трябваше да продам, ама така става като наблягам на приказки и не на действия
                      Споко,споко.Ставаш за трейдър.Имаш по-добър резултат от инвестициите от много стари държачи на артии тук.

                      Коментар


                      • INO +25%




                        Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        INO +18.82%

                        Коментар


                        • Абсолютно

                          Не мога да разбера как някои от истинските форумци изобщо се връзват на тези циркаджии

                          Успех с биотека, риск си е това

                          Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                          Аха 50 процента на ден ги нямат за нищо. Според мен повечето от тях не притежават нищо. На щат пишат и пропагандират разни тези за жълти стотинки. Да видим ще глътна ли вода аз с Бионтеха че ми е скъп взет на 49 евро. Да не излязат със съобщение накрая че Mrna технологията е утопия и всичко да стане нула. Иначе друга опасност за Модерната и Биоентеха не виждам. Все ще направят шип в небесата само да им озаконят един продукт признавайки тази технология.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            INO също е много гот за дневна, ама спецовете и него го проспаха



                            Аха 50 процента на ден ги нямат за нищо. Според мен повечето от тях не притежават нищо. На щат пишат и пропагандират разни тези за жълти стотинки. Да видим ще глътна ли вода аз с Бионтеха че ми е скъп взет на 49 евро. Да не излязат със съобщение накрая че Mrna технологията е утопия и всичко да стане нула. Иначе друга опасност за Модерната и Биоентеха не виждам. Все ще направят шип в небесата само да им озаконят един продукт признавайки тази технология.

                            Коментар


                            • Като цяло преминах през корекцията повече от добре. Нямам тех и цялото нещо ме подстрига само с 1,79%. При възстановяването следвам на малко разстояние Ръсел 2000. Особено добре се справи комбинацията от 1/4 дивидентен (месечен) REIT (O), 1/4 ток (SO) и 2/4 мега зърнари от ADM. Чудни хартиени резултати от май досега, пък и дава доста сосни реални дивиденти. Проблемът е, че O и ADM вече ми се виждат надценени, а в тоци повече не искам защото вече имам наистина много.

                              Някой има ли идея за сходна сигурна компания в реалната икономика с добър дивидент, която все още да е на добра цена? Без ток и фарма. За реинвестиция на получените от горната тройка дивиденти. Мислех RTX, но и то вече отлетя. Вариант ми е MO, но и там ми се вижда една идея скъпо.

                              Коментар


                              • INO също е много гот за дневна, ама спецовете и него го проспаха


                                Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                                Гриповете пак са на мода. Готвиме се за фейслифта, Мао не е мигнал с месеци правейки всевъзможни преработки. Ibio то е за дневна търговия, по брутален елемент при гриповете няма.

                                Коментар

                                Working...
                                X