Вие с глупости се занимавате, вместо да следите войната на gme фронта. Каката е за слушане определено. Кви сте тука - лъвове или мухльовци? Амд-та, етф-и, гей дружинки разни. После ще злобеете, че пак сте изтървали влака.
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
NYSE
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнениеЯвно има различни тълкувания)) Intel топръв тръгнаха нагоре. AMD кой е казал, че нямат намерение да се развиват?
Last edited by bokogega; 17.01.2021, 00:26."църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"
Коментар
-
Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
на кой въпрос отговаряш с това
Според него и terziev бъдещето на АМД не е сигурно поради конкуренцията
Експерти казват , че чиповете на Хуауей са 5 години пред другите. Не знам. Една продуктова криза като в интел и може да стане грозно.
Така го разбирам аз, какво ти казват.
Поздрави
- 1 like
Коментар
-
-
Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
що - скъпа ли ти се струва? Аргументи?
https://www.google.com/search?biw=19...4dUDCA0&uact=5
Last edited by Tkilata; 16.01.2021, 16:21.
Коментар
-
Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнениеДобре, защо от март досега не намери начин да вкараш поне 2к лева реални в борсите ?
Дават лесни потребителски заеми, можеше да продадеш, нещо старо, кола, фото апарат, телефон, да вземеш назем от приятел, кредитна карта и т.н.
Досега да си ги направил х5.
Коментар
-
Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнениеИ да ти призная - далеч по-вероятно е да спра да пиша, ако почна да печеля истински пари.
Дават лесни потребителски заеми, можеше да продадеш нещо старо, кола, фото апарат, телефон, или да вземеш назем от приятел, кредитна карта и т.н.
Досега да си ги направил х5.
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
що - скъпа ли ти се струва? Аргументи?
Коментар
-
Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
Да му мислят тези, които влизат в AMD на 90.
Коментар
-
Няма да спре, защото няма да фалира, а няма да фалира, защото не търгува с реални пари
Ще спре само като му писне да булшити
Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнениеАко спреш да пишеш, ще знам че си фалирал. Какво да се прави, няма да си първият "изчезнал доминиращ ник". Пазарът обича да си хапва спекуланти за закуска, обед и вечеря.
Споко всички ще сме под ножа, като му дойде времето.
Коментар
Коментар