IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нали искате идеи. Взимате ILMN. Това има потенциал за +200%.Минимум

    Коментар


    • Хареса ми ралито в края на сесията, да видим дали утре ще го продължат и дали ще покрият днешните спадове.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        Изплющяха тия дето държат акции.Ако знаеш аз как ги изплющях хихихи .
        Моля за тотала Ви на пазарите за година и 5 години?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Днес май яката ви изплющяха.
          Изплющяха тия дето държат акции.Ако знаеш аз как ги изплющях хихихи .

          Коментар


          • Повече продават, ама за да продаде някой друг трябва да купи...

            Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
            Е, ние сме някаква капка в океана, не сме от тия всички дето купуват. Явно повече продават.
            Eто наближава 21 часа, (има още 2 часа до края на сесията), а не може да олаби, да поотпусне малко (-3% за Dow). Очаквах да върне на -1,5% - 1%

            Коментар


            • Хаха, това е бъзик за капацитетите

              Те си знаят кои са


              Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

              Аха железни са. Те ще донесат спасение на света. Не като изтърбушляците на файцера и измамата на Фаучито. Интересно ми ибиото е като умряла котка Abus линията на мъртвеца. Може би грипната врътка е приключила и няма да имаме трети шип нагоре Амин. Ще ги пазя за следващия вирус. Хаххх

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Голям гейм днес . Насякох Николата и в двете посоки хихи.Тия ще ги видя довечера,че сега слядя движенията и не мога да правя нищо друго.
                Днес май яката ви изплющяха.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Много добра ситуация за хора с пари настрана. Дори част от стабилните са увлечени надолу. Ако днес не почнеш да пълниш PM, MO или BTI, няма да има много други шансове.
                  Голям гейм днес . Насякох Николата и в двете посоки хихи.Тия ще ги видя довечера,че сега слядя движенията и не мога да правя нищо друго.

                  Коментар


                  • Е, ние сме някаква капка в океана, не сме от тия всички дето купуват. Явно повече продават.
                    Eто наближава 21 часа, (има още 2 часа до края на сесията), а не може да олаби, да поотпусне малко (-3% за Dow). Очаквах да върне на -1,5% - 1%

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      Между другото аз съм ви казал да взимате INO (а не NIO ) и INO са на +5% днес

                      Такива ми ти работи
                      Аха железни са. Те ще донесат спасение на света. Не като изтърбушляците на файцера и измамата на Фаучито. Интересно ми ибиото е като умряла котка Abus линията на мъртвеца. Може би грипната врътка е приключила и няма да имаме трети шип нагоре Амин. Ще ги пазя за следващия вирус. Хаххх

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                        Kупуваме, ама не знаем къде е дъното и ще свършим парите преди дъното. И съответно ще гледаме мача по телевизията (няма да ни пускат по терена).
                        аз не мога да разбера как всички купуват, а цените падат същевременно А мен питаш ли ме като "шортвам" нафта и чакам дъното което никой не знае къде и кога е, щото нафтата е по-непредсказуема от акциите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                          .... Продавате ли или и вие като мен?
                          Kупуваме, ама не знаем къде е дъното и ще свършим парите преди дъното. И съответно ще гледаме мача по телевизията (няма да ни пускат по терена).

                          Коментар


                          • Между другото аз съм ви казал да взимате INO (а не NIO ) и INO са на +5% днес

                            Такива ми ти работи

                            Коментар


                            • Ама как ще продаваш, CCL имат потенциал за +1000%

                              Питай експертите да ти обяснят как стоят нещата

                              Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                              Ад под небето. А аз пак стоя и гледам безпомощно докато народът продава. Продавате ли или и вие като мен?

                              Коментар


                              • Maлко презасилиха нещата - минус 1000 пункта на Dow, не е болка все още, но ако се направи още толкова, ще бъде проблем

                                Коментар

                                Working...
                                X