IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пази ги, пази ги. Ако кажеш може да се уручасаш

    Някоя голяма акула като мене като разбере в какви шитове си се нахакал, ще ги шортне и ще потънеш

    Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    Ще ти се покаже тотала предполагам скоро,но акциите няма да ги кажа,защото имат потенциал да дадат и 1000 % ръст и ги пазя зс себе си.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
      Ташунко и terziev

      важен е тотала
      и то при отчитане на поетия риск

      тези ежедневни писания, без код вход и таргет нищо не казват

      С уважение
      Ще ти се покаже тотала предполагам скоро,но акциите няма да ги кажа,защото имат потенциал да дадат и 1000 % ръст и ги пазя зс себе си.Сори но всеки да си намира сам златната кокошка.Тук има достатъчно обеазовани финансово хора които могат да си откриват печелившите акции сами.Кой какъв риск поема е в главата на всеки различен.Важен е тотала а скоро ще удвоя.Ама трябва да спра да вкарвам всяка седмица пари че ще има да догонвам 100% постоянно иначе до сега да приемем че първите пари април-май които са вкарани са удвоени.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Това, което е направил моят порфейл за последните 3-4 години вие ги виждате само през крив макарон, злобни, завистливи и комплексирани тролчета

        Как изобщо ви търпят модераторите не ми е ясно
        Че на теб някой обръща ли ти внимание? Прави колкото можеш.Давай по 200-300 % на ден.Кой ти пречи и кой ти завижда ?Нито някой те пита от кои акции печелиш.Твоя начин на игра си го пази за себе си.Аь лично нищо не искам да знам,защото не е моя начин.Аз знам,че мога и ще изкарам на американската борса страшно много пари и затова не се и интересувам от стратегията на никой.Знам коя акция ще тръгне и влизам там.Дарба просто.Нещо ми подсказва къде да купувам.Затова не ме интересува никой от кои артии печели.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

          мноого слабо! само 60%, виж надолу Мъни прави по 261% на ден! аз пък хванах един див глиган и правя по 360% на ден!!! Хайде, че трябва да прибирам парите ... като имам време ще ви пиша още
          Дсвайте прибирайте.

          Коментар


          • Ташунко и terziev

            важен е тотала
            и то при отчитане на поетия риск

            тези ежедневни писания, без код вход и таргет нищо не казват

            С уважение

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Майкоооооо !!!!’ Terziev виж бясното куче се изстреля в космоса.Сега се събудих и погледнах маркета и моята акция я редят яко нагоре.Има движение по нея.От вчера и до момента е с 60% нагоре и продължава да расте.Погледни я веднага.Днес или итре ще удари дубъл.Пипнах я мамицата и!!! Ще ме изстреля с едни бързи 40 бинки.
              мноого слабо! само 60%, виж надолу Мъни прави по 261% на ден! аз пък хванах един див глиган и правя по 360% на ден!!! Хайде, че трябва да прибирам парите ... като имам време ще ви пиша още

              Коментар


              • Това, което е направил моят порфейл за последните 3-4 години вие ги виждате само през крив макарон, злобни, завистливи и комплексирани тролчета

                Как изобщо ви търпят модераторите не ми е ясно

                Коментар


                • Майкоооооо !!!!’ Terziev виж бясното куче се изстреля в космоса.Сега се събудих и погледнах маркета и моята акция я редят яко нагоре.Има движение по нея.От вчера и до момента е с 60% нагоре и продължава да расте.Погледни я веднага.Днес или итре ще удари дубъл.Пипнах я мамицата и!!! Ще ме изстреля с едни бързи 40 бинки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Е, тя борсата към мене е адски щедра и ти го знаеш. За разлика от тебе съм писал какво взимам и на каква цена

                    Дали е късмет или skill е друг въпрос
                    Щедра била . Колко да е щедра като портфейла ти е на минус.Сам го написа преди няколко седмици.По принцип ние не се интересуваме какво вземаш нито бихме го играли.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Недей се мори. Още повече ще ти се дразни. Никой не обича да му доказват какъв е глупак, еле пък такива с 20+ години опит. Преди години бях на един майсторски клас за готвачи, дето сега им викат шефове. Само аз без "дълги години опит по топ хотелите". Нямаш си идея какъв хейт брах, когато спечелих първата дегустация. Не можело така, оценяващите нищо не разбирали, затова в държавата сме били на тоз хал, измама имало... стандартното.

                      Извън форума само жената и двама други знаят, че търгувам. Не очаквах обаче в анонимен инвестиционен форум да ти се дразнят, че даваш печеливши идеи. Изгониха Ивелина, защото не могат да пинесат, че печели повече от тях, дето са умни и са чели, пък и рисували, много. Виж OLN само. Което отново ме подсеща да прегледам старите постове на Едито и да купувам всичко, което той каже, че не става.
                      Най-обичам някой да ми казва,че мямало да стане или,че не може да стане . Няма начин да не стане на моето.Българите са ми ясни от много време.Разбирачи по всичко и хейтъри,Аз приятелю никога не се отказвам и докарвам нещата докрай.На БФБ българите ми бяха абсолютно ясни.Тук на NYSE мислех,че търгуват по-други хора.Още в началото разбеах,че от търговия и дей-трейдърство си нямат никаква представа.Те търгуват така както на БФБ. са го правили.Затова ти и казах нищо за което говорим с теб да не го споменаваш тук.Те си ги разбират нещата и да се оправят както могат . По-важното е,че ти с очите си виждаш това за което пиша в даден момент как излита нагоре.Мен не ме интересува за какви капацитети се имат след като нямат усет за пазара.А аз само преди няколко дена ти споменах,че купувам акции които очаквам да тръгнат нагоре и те пред очите ти потеглиха нагоре.Вчера само портфейла ми нарастна с нови 11 бинки и вероятноста много скоро да го удвоя е голяма.От участниците на БФБ съм се виждал само с едно момче преди няколко години с което си говорихме за българския пазар.Казах му какво правя и как го виждам пазара и се радвам,че той сега при срива март не загуби нищо за разлика от многото други.Ивелина и казах за една от акжиите които ще тръгнат нагоре и ще дадат много голям % доходност.Дано да е купила тогава.Тъкмо ще докара до 100 % доходност на портфейла си за по-малко от година на пук на всички корифеи тук .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Terziev гледаш ли моите артийки къде се изстреляха.Бясното куче скоро ще направи дубъл.В нея и другата за която ти говорех преди седмица имам големи експозиции и е твърде вероятно да дръпна с едни 50 бинки скоро и тогава ще пусна на Мариян Йорданов документите от сделките да види как се правят 100% доходност за кратко време с моя спекулантски дух .
                        Недей се мори. Още повече ще ти се дразни. Никой не обича да му доказват какъв е глупак, еле пък такива с 20+ години опит. Преди години бях на един майсторски клас за готвачи, дето сега им викат шефове. Само аз без "дълги години опит по топ хотелите". Нямаш си идея какъв хейт брах, когато спечелих първата дегустация. Не можело така, оценяващите нищо не разбирали, затова в държавата сме били на тоз хал, измама имало... стандартното.

                        Извън форума само жената и двама други знаят, че търгувам. Не очаквах обаче в анонимен инвестиционен форум да ти се дразнят, че даваш печеливши идеи. Изгониха Ивелина, защото не могат да пинесат, че печели повече от тях, дето са умни и са чели, пък и рисували, много. Виж OLN само. Което отново ме подсеща да прегледам старите постове на Едито и да купувам всичко, което той каже, че не става.

                        Коментар


                        • Terziev гледаш ли моите артийки къде се изстреляха.Бясното куче скоро ще направи дубъл.В нея и другата за която ти говорех преди седмица имам големи експозиции и е твърде вероятно да дръпна с едни 50 бинки скоро и тогава ще пусна на Мариян Йорданов документите от сделките да види как се правят 100% доходност за кратко време с моя спекулантски дух .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Аз така с BABA-та, ама излезе, че вместо да съм >50%+ (купих отначало на 195)... от много игра купи/продай съм напред само с 22%. Затова си имам няколко златни, дивидентни, които съм ги взел на ангебот и не си ги пипам. Искам да разкарам половината PFE, ама ми се свиди да е под 40.

                            ---

                            Гледай с ET какво става. То ми е едно от най-големите и съм се ушил до шия в него.
                            Гледам го купих при изсипването на 5.33 и 5.40 Ама там ако няма дивидент не очаквам голям ръст.Виж с дивидента август го размазах от спекула на плажа в БГ.Като дойде време ще ти кажа какво ми дойде на акъла да направя тогава и схемата ми проръботи перфектно .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                              Държа артиите докато ги изтискам максимум за момента.После ги продавам и с парите влизам другаде.Има доста артии които се размърдват през определен период.Наблюдавам ги от много време и влизам в подходящия момент.Някой път почаквам повече от предвиденото,но за момента това действа на 100 % за мен.Така бързо ми нарастна доходноста.
                              Аз така с BABA-та, ама излезе, че вместо да съм >50%+ (купих отначало на 195)... от много игра купи/продай съм напред само с 22%. Затова си имам няколко златни, дивидентни, които съм ги взел на ангебот и не си ги пипам. Искам да разкарам половината PFE, ама ми се свиди да е под 40.

                              ---

                              Гледай с ET какво става. То ми е едно от най-големите и съм се ушил до шия в него.
                              Last edited by terziеv; 08.10.2020, 19:25.

                              Коментар


                              • Terziev абе анализа ми показва че оня дечко с малкия чучур нещо се пука по отходния канал.Нещо няма интерес към актива му.Абе с една дума си е пълен шит .

                                Коментар

                                Working...
                                X