IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ето една сдела преди минути

    Коментар


    • Доларът се срива - затова са нагоре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

        Ташунко, пусни ако искаш стари скрийшотове от трейдването ти на Ябълката.
        Ще ми е доста полезно, мерси предварително.
        Ще вляза в хисторито и ще ти направя скрийншот даже от петък но като пускам през айфона излизат едни миниатюрни снимки и не се вижда добре.Дай месенджер да ти пратя там.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

          Е пусни де. Аз квото мога пускам. С успешни сделки не мога да се похваля напоследък освен че по случайност продадох Модерна що годе на високото преди да се срине. Мислех пак да я купя после паднала ама купих NIO с капитала.
          Имам чувствео че днес по некое време пазарите ще тръгнат надолу.
          Май си права. Moйте са в небето премаркет. Ай, най-накрая Файзерчето да удари 40, за да разтоваря половината. Онова техническото пък е >7% и се замислям за малко по-стегнати стопове, че тези неща принципно не са мой тип.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Най-полезно ще е ако всеки от тези невероятни гении не трейдинга пусне 10 сделки в реално време и направи поне 6 успешни. Не че това ще докаже, че бият или са били пазара. Но все пак ще е нещо

            Защото за сега имаме едно нищо
            Е пусни де. Аз квото мога пускам. С успешни сделки не мога да се похваля напоследък освен че по случайност продадох Модерна що годе на високото преди да се срине. Мислех пак да я купя после паднала ама купих NIO с капитала.
            Имам чувствео че днес по некое време пазарите ще тръгнат надолу.

            Коментар


            • Най-полезно ще е ако всеки от тези невероятни гении не трейдинга пусне 10 сделки в реално време и направи поне 6 успешни. Не че това ще докаже, че бият или са били пазара. Но все пак ще е нещо

              Защото за сега имаме едно нищо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                И още как .14 000 $ до тук.Само няма да казваш нищо на никой какво си говорим че пуяци тук много .
                Ташунко, пусни ако искаш стари скрийшотове от трейдването ти на Ябълката.
                Ще ми е доста полезно, мерси предварително.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                  Съвсем я бях забравила, а гледам сега верно е нагоре. Даже си уцелил момента кога ще тръгне нагоре. Ти поне изкяри ли от нея? Имам по малко долари в двете депа ама не мога да ги събера на едно за да купя веднъж, а не да плащам по 12 долара такса 2 пъти. Ако изобщо още е за купуване... Не мога да следя толкова много акции - фокусирала съм се в няколко и тях си ги въртя. Даже и те са ми много.
                  И още как .14 000 $ до тук.Само няма да казваш нищо на никой какво си говорим че пуяци тук много .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Как ще се извинят като са мишоци.Важното е че Ивелина им разказа играта на тия надути пуяци.Много и се кефя.Писах и прееи време за една акция дано да я взеча че даде вечее над 50 % ръст.
                    Съвсем я бях забравила, а гледам сега верно е нагоре. Даже си уцелил момента кога ще тръгне нагоре. Ти поне изкяри ли от нея? Имам по малко долари в двете депа ама не мога да ги събера на едно за да купя веднъж, а не да плащам по 12 долара такса 2 пъти. Ако изобщо още е за купуване... Не мога да следя толкова много акции - фокусирала съм се в няколко и тях си ги въртя. Даже и те са ми много.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
                      Пробвам точно от тук но от Айфона излизат едни миниатюрни снимки и нищо не се вижда.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        Tя има най-добрия портфейл от всички тука и според мен вече >63%+. По-назад го е постнала целия. Направо е нереално как ѝ груха, дори когато прави грешки. Пу, да не ѝ е уроки. И тя пусна скрийншот, ама не последваха извинения и почнаха да се заяждат с роднините ѝ. Това да губиш, докато всички печелят явно е доста депресиращо.
                        Как ще се извинят като са мишоци.Важното е че Ивелина им разказа играта на тия надути пуяци.Много и се кефя.Писах и прееи време за една акция дано да я взеча че даде вечее над 50 % ръст.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Лъжеш! Ще занулиш! Спамиш! Откажи се! От търговия пари не се изкарват! NIO ще падне до 6$. Това 83% не е risk adjusted! Не се брои, защото не са минали поне 10 години!
                          Чудесно. Тогава продавам още понеделник преди да съм занулила съвсем

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Не са ти съвсем точни сметките... ако си през "Карол" поне. Но то практиката явно е най-добрият учител.
                            Прав си. Сега проверих.

                            Стойността на комисионната в САЩ не е за стойността на сделката, а 0.01$ на акция и минимум 2 $.
                            М, даа.
                            Благодаря ти!

                            Дълбоко съм в грешка. Стават 10 $ в едната посока.
                            Last edited by Никола20; 18.10.2020, 16:08.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                              Я виж ти - отдавна не съм влизала, а името ми още се споменава. Ето ви скрийншот от настоящото състояние на профита ми. Щеше да е 90% ако не бях вършила за пореден път простотии с NIO-то.

                              [ATTACH=CONFIG]n3664396[/ATTACH]
                              Лъжеш! Ще занулиш! Спамиш! Откажи се! От търговия пари не се изкарват! NIO ще падне до 6$. Това 83% не е risk adjusted! Не се брои, защото не са минали поне 10 години!

                              Коментар


                              • Ах, Ах, Ах!
                                Влязох за малко в платформата да проверя нещо и каква новина ми се наби в очите?

                                Новият изпълнителен директор на Рено, Лука Де Мео дал интервю пред някакъв вестник, че имат 8-годишен план за възстановяване.

                                Жална ми майка с RNO-то утре.

                                Коментар

                                Working...
                                X