IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ебахти Ейпъла!! От началото на премаркета го убих от спекула.В 7 сутринта лортнах почти всички наблпдавани позиции.Покрих ги много мазно.Страхотна игра.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

      и тотала ти за последните 10 г. е?
      за какъв потфейл говорим
      под или над 100К
      или сте старт ъп и не знае знае ли се кога ще се знае?
      въобще на плюс ли сте от това висене пред дисплея по 13 часа на ден
      за един прЕател питам
      На минус съм, ве. На гоуем минус! На ОГРОМЕН! Мамин кибик златен.

      ---

      И на още по-голям минус щях да съм, ако не бях забравил, че имам няколко активни take profit-a

      ---

      Всъщност току що стигнах минуса от юли.
      Last edited by terziеv; 09.11.2020, 16:49.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
        Имате ли обяснение защо пък Модерна е нагоре?
        И верно - внимавайте, че се не знае - може след 2 седмици да кажат, че ваксината има странични ефекти и всичко да се срине обратно.
        Аз специално направих достатъчно поразии и от тук натам съм само наблюдател
        b

        Базирани са на една и съща технология. Ако получат одобрение Бионтеха ще издърпа и Модерната. Имаме ли одобрение за първи път на Mrna технологията цените отиват в небесата. Въобще няма значение дали работи реално или не просто трябва да позволят да се прилага. Ухае ми и при баба Меркел ке има игра. Този измислен грип доста капитал направи. Чакаме новия модер Вухан 5
        Last edited by X_Y; 09.11.2020, 16:47.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Пълна лудост беше да се слага в индекси при този пазар и при толкова промоции на отделни квалитетни акции. Еле пък в Nasdaq след юни-юли, ако някой е турнал.

          Ще дръпне малко пазарът. Да се засили за още по-голям скок. Койтои тогава не се качи, да не ми се сърди и да кълне на зануляване.
          и тотала ти за последните 10 г. е?
          за какъв потфейл говорим
          под или над 100К
          или сте старт ъп и не знае знае ли се кога ще се знае?
          въобще на плюс ли сте от това висене пред дисплея по 13 часа на ден
          за един прЕател питам

          Коментар


          • Имате ли обяснение защо пък Модерна е нагоре?
            И верно - внимавайте, че се не знае - може след 2 седмици да кажат, че ваксината има странични ефекти и всичко да се срине обратно.
            Аз специално направих достатъчно поразии и от тук натам съм само наблюдател

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Докато се случва това , Насдак всъщност пада.
              При Дау и Сип по скоро прилича на шип като при златото.
              Пълна лудост беше да се слага в индекси при този пазар и при толкова промоции на отделни квалитетни акции. Еле пък в Nasdaq след юни-юли, ако някой е турнал.

              Ще дръпне малко пазарът. Да се засили за още по-голям скок. Койтои тогава не се качи, да не ми се сърди и да кълне на зануляване.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
                Сега е момента по-опитните пак да споделят опит. Примерно да напомнят на новобранците да не се замозабравят. Основно @mpy_yordanov се опитва да внесе някакъв разум и това, което казва изглежда съвсем логично. Днес борсата полудява защото излезнала някаква новина за ваксината ( без реално нещо да се е променило кой знае колко, все пак не е одобрена още ). В момента Байдън уж печели изборите, но не се знае след няколко дена дали Тръмп няма да започне процедури някакви (ще излезне някоя новина че е имало грешни вотове или системата нещо объркала) и пак да се обърнат нещата.

                Така че всеки да си опича ъкъла и не се замозабравяйте !


                Докато се случва това , Насдак всъщност пада.
                При Дау и Сип по скоро прилича на шип, като при златото.
                Last edited by Todor Sabev; 09.11.2020, 17:04.

                Коментар


                • Сега е момента по-опитните пак да споделят опит. Примерно да напомнят на новобранците да не се замозабравят. Основно @mpy_yordanov се опитва да внесе някакъв разум и това, което казва изглежда съвсем логично. Днес борсата полудява защото излезнала някаква новина за ваксината ( без реално нещо да се е променило кой знае колко, все пак не е одобрена още ). В момента Байдън уж печели изборите, но не се знае след няколко дена дали Тръмп няма да започне процедури някакви (ще излезне някоя новина че е имало грешни вотове или системата нещо объркала) и пак да се обърнат нещата.

                  Така че всеки да си опича ъкъла и не се замозабравяйте !



                  Коментар


                  • Я гриповете ми лекинко качили. Слаба работа. При положение, че ще спасяваш света.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                      Рон Мос в един сутрешен блок каза, че след изборите вирусът ще изчезне. Ето - изчезна. Измислиха ваксина. Хахахахаха.
                      Нормално. Само в демократични държави науката просперира. А до петък САЩ си бяха тоталитарна.

                      ---

                      Taшункича обаче е цар. Дано обаче да е успял да се възползва от собственото си вангуване.
                      Last edited by terziеv; 09.11.2020, 15:39.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                        American Airlines + 28%, как да не ги продадеш
                        Целите позиции ли чистиш? И аз най-накрая разтоварих малко PFE.

                        Коментар


                        • Рон Мос в един сутрешен блок каза, че след изборите вирусът ще изчезне. Ето - изчезна. Измислиха ваксина. Хахахахаха.

                          Продадох и аз некои нещица и съжалих горко. А пропуснах да продам квото требваше. Требе да си вържа ръцете.
                          Last edited by IvelinaJensen; 09.11.2020, 15:33.

                          Коментар


                          • American Airlines + 28%, как да не ги продадеш

                            Коментар


                            • Баси, страх ме е да стана от компа, да не разваля магията. А навън едно слънчице....

                              Коментар


                              • разпродадох половината портфейл, не мога да се удържа на ръстове от 20% да не ги прибера

                                Коментар

                                Working...
                                X