IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По този повод днес в Блумбърг цитират Ерик Шмит, бивш шеф на Гугъл


    “The context of social networks serving as amplifiers for idiots and crazy people is not what we intended,” Schmidt said at a virtual conference hosted by the Wall Street Journal on Wednesday. “Unless the industry gets its act together in a really clever way, there will be regulation.”


    Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

    Навремето познавах един патологичен случай, който живееше в някакъв измислен свят. Беше толкова убедителен, че всички се чудехме тоя човек за чии му е да се прави на такъв какъвто не е.

    Продължавай с тикерите щом носят душевен комфорт. Ти си знаеш

    Подозорам повечето участници са извадили изводи.

    Късмет

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      А ако добавиш и ADM, където "не очакваш ръст" ??? Айде, пак вади калкулатора и този път гледай да не "забравиш". Повтарям, че само репоствах твоите собствени глупости. Именно защото имаш изключително избирателна памет. Сигурно защото си артистична натура и смяташ, че реалността е такава, каквато си я рисуваш.

      Не е проблемът, че си сбъркал. Случва се на всеки. Проблемът е, че не си признаваш, не си взимаш никаква бележка и продължаваш да кълнеш като бабичка. За над половин година дращене в този форум не съм виждал друг да удари толкова много поредни греди като теб. Сега разбирам защо избягваш да "хвърляш тикери"
      Навремето познавах един патологичен случай, който живееше в някакъв измислен свят. Беше толкова убедителен, че всички се чудехме тоя човек за чии му е да се прави на такъв какъвто не е.

      Продължавай с тикерите щом носят душевен комфорт. Ти си знаеш

      Подозорам повечето участници са извадили изводи.

      Късмет

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        Хайде, пак кълне. Много кефи как ти си мислиш, че не си от глупаците. На какво основание ми е много интересно? Глупак на борсата е човек, който не изкарва пари.
        Хихихихи! Като пуяка Пени ли? Той само стиска папира и го мачка да може после да влезе в употреба но пари йок не изкарва .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

          Така е. Хората се подвеждат лесно в блянове за бързи и лесни пари. Глупаците така или иначе ще се наиграят къде от собствени грешки, къде от измамници с големи обещания, но мислещите хора поне е добре да видят и различни от “зарибяващи” постове.
          Хайде, пак кълне. Много кефи как ти си мислиш, че не си от глупаците. На какво основание ми е много интересно? Глупак на борсата е човек, който не изкарва пари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение


            Че и картинка на портфейла съм ти дал даже. Постнато на (09.10.2020, 14:45)

            [ATTACH=CONFIG]n3666014[/ATTACH]


            Хъмфри, леко напомняне че явно и с паметта си зле. Ивето питаше за мнение. Листнал съм компаниите със статус OUT, както и представянето им сравнени с моите за същия период.

            Не за друго, а за да се видят отново малоумните ти аргументи.

            Опитваш се да заблуждаваш хората, но поне вкарай малко повече мозък.

            п.с. Ако добавиш и NIO в групата ритърна от 5 се качва на 9%, което е далеч по-добре от твоите 3% за същия период.
            А ако добавиш и ADM, където "не очакваш ръст" ??? Айде, пак вади калкулатора и този път гледай да не "забравиш". Повтарям, че само репоствах твоите собствени глупости. Именно защото имаш изключително избирателна памет. Сигурно защото си артистична натура и смяташ, че реалността е такава, каквато си я рисуваш.

            Не е проблемът, че си сбъркал. Случва се на всеки. Проблемът е, че не си признаваш, не си взимаш никаква бележка и продължаваш да кълнеш като бабичка. За над половин година дращене в този форум не съм виждал друг да удари толкова много поредни греди като теб. Сега разбирам защо избягваш да "хвърляш тикери"
            Last edited by terziеv; 22.10.2020, 15:41.

            Коментар


            • Гледам едно заглавие - Stimulus blow
              Ще ни зарадва ли това , да видим

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Митът за лесните пари на борсата е прекалено силен и го е имало от както има борси. Това е на негова страна и не е лесно да се изкорени. Много хора трябва да го научат по трудния начин и да си платят
                Така е. Хората се подвеждат лесно в блянове за бързи и лесни пари. Глупаците така или иначе ще се наиграят къде от собствени грешки, къде от измамници с големи обещания, но мислещите хора поне е добре да видят и различни от “зарибяващи” постове.

                Коментар


                • Митът за лесните пари на борсата е прекалено силен и го е имало от както има борси. Това е на негова страна и не е лесно да се изкорени. Много хора трябва да го научат по трудния начин и да си платят


                  Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

                  Губя си времето с измамника, но от време на време ме присърбява. Идеята е да не му се връзват младежите подведени от изцепките колко лесно се правят пари на борсата.
                  @mpy_yordanov беше най-точен. Трябват години на правене на грешки за да се стигне до положителни и трайни резултати.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Факира на трейдинга направо го разби от всякъде

                    Само не разбирам защо се занимаваш. Той е професионален трол, няма да излезеш на глава. Но той в темата е създал екосистема от тролове за симулация на активност. Иначе тази тема с него вътре и Ташунко ще умре

                    terziev и сам не се усеща, че тотално преиграва с простотията. То и затова никой не го взима на сериозно. На негово място бих сменил ника и бих тролил малко по-интелигентно. Но интелигентното не е за него... Не знам какъв контингент таргетира
                    Губя си времето с измамника, но от време на време ме присърбява. Идеята е да не му се връзват младежите подведени от изцепките колко лесно се правят пари на борсата.
                    @mpy_yordanov беше най-точен. Трябват години на правене на грешки за да се стигне до положителни и трайни резултати.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                      Много "хитро" си редактирал компаниите. NIO понеже го одобри, ръйш ли.


                      Ти никога и по никакъв повод не си споменавал MDGL например.

                      Че и картинка на портфейла съм ти дал даже. Постнато на (09.10.2020, 14:45)

                      Click image for larger version

Name:	Screenshot 2020-10-21 at 22.42.07.jpg
Views:	1
Size:	20.7 КБ
ID:	3666014



                      Хъмфри, леко напомняне че явно и с паметта си зле. Ивето питаше за мнение. Листнал съм компаниите със статус OUT, както и представянето им сравнени с моите за същия период.

                      Не за друго, а за да се видят отново малоумните ти аргументи.

                      Опитваш се да заблуждаваш хората, но поне вкарай малко повече мозък.

                      п.с. Ако добавиш и NIO в групата ритърна от 5 се качва на 9%, което е далеч по-добре от твоите 3% за същия период.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        Случайно забрави да коментираш едни скрийншотове, дето се разхвърляха тука. Съвсем случайно.
                        не съм ги забелязал
                        не чета редовно, когато имам не-инвестиционни ангажименти
                        точно сега правя и други неща

                        Коментар


                        • Факира на трейдинга направо го разби от всякъде

                          Само не разбирам защо се занимаваш. Той е професионален трол, няма да излезеш на глава. Но той в темата е създал екосистема от тролове за симулация на активност. Иначе тази тема с него вътре и Ташунко ще умре

                          terziev и сам не се усеща, че тотално преиграва с простотията. То и затова никой не го взима на сериозно. На негово място бих сменил ника и бих тролил малко по-интелигентно. Но интелигентното не е за него... Не знам какъв контингент таргетира

                          Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение


                          Знаеш ли приказката, че прилива повдига всички лодки (дори продънените).

                          Възвръщаемост на: OLN,INTC,ALK,MYL,STOR,CCL,MRNA,WELL,O
                          Average return за месец: + 5,73%


                          А сега публикуваните от мен компании на (09.10.2020, 14:45) - лесно може да се провери
                          11.09.2020 21.10.2020 Return
                          ATEC 6,17 10 62%
                          AXTI 5,1 6,1 20%
                          BYND 136 178 31%
                          INVE 5,6 6,3 13%
                          JELD 20 23,6 18%
                          MDGL 100 127 27%
                          SAFE 57 65 14%
                          SNAP 23,5 39 66%
                          TRUE 4,55 4,75 4%
                          TWTR 39 50 28%
                          AVRG 28%
                          Както ти казах, колкото по-малко приказваш толкова по-малко се излагаш. В противен случай разсейваш всички съмнения.
                          Last edited by Money; 21.10.2020, 21:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение


                            Знаеш ли приказката, че прилива повдига всички лодки (дори продънените).

                            Възвръщаемост на: OLN,INTC,ALK,MYL,STOR,CCL,MRNA,WELL,O
                            Average return за месец: + 5,73%


                            А сега публикуваните от мен компании на (09.10.2020, 14:45) - лесно може да се провери
                            11.09.2020 21.10.2020 Return
                            ATEC 6,17 10 62%
                            AXTI 5,1 6,1 20%
                            BYND 136 178 31%
                            INVE 5,6 6,3 13%
                            JELD 20 23,6 18%
                            MDGL 100 127 27%
                            SAFE 57 65 14%
                            SNAP 23,5 39 66%
                            TRUE 4,55 4,75 4%
                            TWTR 39 50 28%
                            AVRG 28%
                            Както ти казах, колкото по-малко приказваш толкова по-малко се излагаш. В противен случай разсейваш всички съмнения.
                            Хахах, аз ли се излагам, бе ! Много "хитро" си редактирал компаниите. NIO понеже го одобри, ръйш ли. Не е истина докъде можеш да паднеш. Точно затова цитирам собствения ти пост. До три пъти ще пробваш ли?

                            Честно ти се извинявам, че те мислех за една идея по-висока топка от държача на Виза, дето сега се оказа, че не искал скрийншотове. Сбъркал съм.

                            ---

                            Художник, то вече не е забавно да те подиграва човек, но си толкова зле, че даже не си регистрирал, че колкото и да е куц форумът, търсенето по четири символа работи!

                            Ти никога и по никакъв повод не си споменавал MDGL например.
                            Last edited by X_Y; 22.10.2020, 08:39.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              От 11 септември. Заслужава си да се постне отново. Да се присетим как именно хората, които най-много грешат са и най-нагли. В този форум има малко сигурни неща. Едно правило обаче е желязно - ако искаш пари, прави обратното на ED.

                              Знаеш ли приказката, че прилива повдига всички лодки (дори продънените).

                              Възвръщаемост на: OLN,INTC,ALK,MYL,STOR,CCL,MRNA,WELL,O
                              Average return за месец: + 5,73%


                              А сега публикуваните от мен компании на (09.10.2020, 14:45) - лесно може да се провери
                              11.09.2020 21.10.2020 Return
                              ATEC 6,17 10 62%
                              AXTI 5,1 6,1 20%
                              BYND 136 178 31%
                              INVE 5,6 6,3 13%
                              JELD 20 23,6 18%
                              MDGL 100 127 27%
                              SAFE 57 65 14%
                              SNAP 23,5 39 66%
                              TRUE 4,55 4,75 4%
                              TWTR 39 50 28%
                              AVRG 28%
                              Както ти казах, колкото по-малко приказваш толкова по-малко се излагаш. В противен случай разсейваш всички съмнения.

                              Коментар


                              • Пазара се подготвя за спускане и сериозна волатилност като това няма да е само на изборите а и седмици след тва.
                                Ако се търгува трябва да е консервативно щот ще има спайкове в двете посоки като несигурноста не се знае точно до кога ще продължи. Използването на по - близки стопове при отделни акции не опция при такъв пазар.
                                Last edited by Todor Sabev; 21.10.2020, 19:56.

                                Коментар

                                Working...
                                X