IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук мач нема .
    Едните. се разхождат по терана. , а другите загравят като резерви. и само се заканват . Е има една една фуболистка която щъка по къси гащи да дразни и двете страни.
    Last edited by Todor Sabev; 25.10.2020, 18:28.

    Коментар


    • Дам, а земята е плоска. Не ви ли писна да повтаряте едно и също. Toва, че двама неуклюжи лузера не могат да печелят от трейдинг изобщо не означава, че от трейдинг не може да се печели. Барем да бяхте опитали и тогава да се провалите. Вие падате с 0-3 още преди да е започнал мачът.

      ---

      Слагайте в индекси и каквото ви харесва. Правете се на "инвеститори". Лошо няма, ваша си работа. Просто спрете да коментирате неща, които не разбирате, не участвате, не смятате дори да опитвате.

      Aко някой пита "Може ли от трейдинг да се печели?" тогава се обяснявайте на воля.
      Last edited by terziеv; 25.10.2020, 18:06.

      Коментар


      • Хаха, да. 12% на месец - това са абсолютни глупости

        Щеше да е добре тези идиотизми да си бяха останали запазена марка на темата за Форекса. Но уви...

        Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

        Така е, може би заради шмекеруването не се пускат в реално време транзакции и се ползват всякави оправдания. Което пък ще докаже че с трейдинг не може да се печели кой знае колко дългосрочно, да не говорим за 12% на месец.
        Last edited by Money; 25.10.2020, 18:18.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Според мене когато хванеш някой да шмекерува на дребно във форум и в резултат на това този човек се разяри като див глиган и два месеца не може да се успокои - тука става дума за голям проблем

          Странно би ми било ако такъв човек се справя добре с трейдниг на фондовия пазар и дори с живота като цяло
          Така е, може би заради шмекеруването не се пускат в реално време транзакции и се ползват всякави оправдания. Което пък ще докаже че с трейдинг не може да се печели кой знае колко дългосрочно, да не говорим за 12% на месец.

          Коментар


          • как да е... някой има ли по-специален интерес към привилегированите? Все не мога да намеря на добра цена. На LAND ги дебнах месеци, но все много скъпи ми изглеждат.

            Коментар


            • Здрасти!

              Изобщо не е тайна, че Money и Misho ILIEV са един и същи човек

              В туитър @MishoMoney

              Старият ми ник се блокира и не мога да го ползвам. Investor.bg не можаха да го оправят

              Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
              Незнам дали имаш предвид стария юзер Misho ILIEV ??
              Mишо, ако това си ти на снимката, здрасти.
              [ATTACH=CONFIG]n3667404[/ATTACH]


              IvelinaJensen, пробвай нова стратегия за една седмица със минимални суми.
              Когато наистина искаш да направиш импулсивна покупка, пусни къси.
              После пиши дали е успешно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                лицето Михаил Илиев няма да изчезне доброволно. Той няма никаква друга работа освен до посиняване да трака по интернет, където не са го изгонили.
                Незнам дали имаш предвид стария юзер Misho ILIEV ??
                Mишо, ако това си ти на снимката, здрасти.
                Click image for larger version

Name:	345.JPG
Views:	1
Size:	19.6 КБ
ID:	3667404



                IvelinaJensen, пробвай нова стратегия за една седмица със минимални суми.
                Когато наистина искаш да направиш импулсивна покупка, пусни къси.
                После пиши дали е успешно.

                Коментар


                • Според мене когато хванеш някой да шмекерува на дребно във форум и в резултат на това този човек се разяри като див глиган и два месеца не може да се успокои - тука става дума за голям проблем

                  Странно би ми било ако такъв човек се справя добре с трейдниг на фондовия пазар и дори с живота като цяло

                  Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                  Не знам какво терзийката те впечатлява толкова, айде ти даваше преди какво купуваш и кога продаваш на какви цени, не знам защо спря, доста добре се справяше, ама той горкия се опитва веднъж два и само провали, ама сега как да продължи с излагациите че още повече става за смях, затова само празни приказки

                  Коментар


                  • Не е тайна, че от борси, банки и финанси не разбирам. В моето положение няма и как да се хвана да се образовам сериозно по темата. Заради здравословни проблеми се наложи да се откажа от нормална работа и да се занимавам с глупости. Тук всички сте много по в час от мен и често дори не разбирам за какво говорите. Яд ме е, че се скъсах цял живот да уча, имам 3 образования, в които бях добра, а сега ми се налага да печеля пари с нещо дето грам понятие си нямам. Продължавате да не ме вземате насериозно като говоря за късмет и каръщина. Съвсем разумна стратегия си имам, но винаги нещо ми я проваля. Все се заричам да не купувам и да не продавам преди да съм прегледала новините и все обратното правя и все си скубя косите след това. Импулсивността е много опасна. Имам чувство, че от идеите ми цял свят може да изкяри, но не и аз, защото не ме слуша главата. Нямам нужда да ми се начуква канчето щото аз достатъчно си го начуквам сама.
                    Last edited by IvelinaJensen; 25.10.2020, 11:14.

                    Коментар


                    • Само провали? Кои моля? Провалът с Ролса викаш. От над 40 акции имам три истински минуса, плюс една срамна излагацията с BABA, която обаче е печеливша. Сметни ни го като процент.

                      Поредният ми провал The Utilities Select is the best-performing sector ETF over the last month, up 11.3% vs. the second-best Financial Select Sector SPDR, which is ahead 6.1%. The S&P 500 is up 4.3% over the same period.

                      Още не е късно за WASH. Ако някой не харесва добри компании, може да се хвърли на подценени като BAC или WFC. За корейците pipbel да каже дали още е добре за вход. За SO обаче е късно - доста пъти повтарях кога е сделка - под 53.

                      А тези, които ти предложи как се развиват? А, забравих, ти не участваш на борсата. А към акаунта ти в tipranks линк може ли? Нямаш май. Сядай си, две. Тази година ще си на поправка очевидно.

                      -

                      Ташунко със сапа , лицето Михаил Илиев няма да изчезне доброволно. Той няма никаква друга работа освен до посиняване да трака по интернет, където не са го изгонили. До "гьонсурат" в речника са сложили негова снимка.

                      -

                      Сега като се замисля, вярно голям провал с Ролса. Къде да си ги чукам тези лири сега. Нямам такава банкова сметка, а не ми дадоха да ги дръпна към Revoulut.
                      Last edited by terziеv; 25.10.2020, 08:57.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                        Не знам какво терзийката те впечатлява толкова, айде ти даваше преди какво купуваш и кога продаваш на какви цени, не знам защо спря, доста добре се справяше, ама той горкия се опитва веднъж два и само провали, ама сега как да продължи с излагациите че още повече става за смях, затова само празни приказки
                        Terziev ми хареса,защото за разлика от пуяка Пени,не иронизира хората и не се прави на велик.Може и да не е изкарал пари с дадена акция,ко това се случва всеки ден с всички.Важното е,че с него комуникирам нормално и затова каквото забележа го казвам на него и Ивелина.Не поствам нищо тук понеже не мога да качвам от Айфона нормални снимки.Излизат размазано заради формата предполагам.Мога да изпращам сделките на месенджера на който иска.Аз правя всеки ден дейтрейдинг и редовно си изкарвам прилични пари.Ако те интересува ще ти пратя от акаунта си сделките там има час и дата.Тук не виждам никакъв смисъл да пиша каквото и да е друго освен за пуяка Пени понеже на него съм обещал,че докато съм в тоя форум всеки ден ще го бъзикам докато напълно изчезне.Не харесвам такива келеши като него.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Грешиш! Най-големият дразнител не е Terziev а пуяка Пени.На него никой не му иска компетентните мнения,но той ги дава навсякъде и прави квалификации за всички.А всъщност тези на които дава компетентно мнение и оценка са с по-гиляма доходност от него.Пуяка Пени големия разбирач е с отрицателна доходност.
                          Не знам какво терзийката те впечатлява толкова, айде ти даваше преди какво купуваш и кога продаваш на какви цени, не знам защо спря, доста добре се справяше, ама той горкия се опитва веднъж два и само провали, ама сега как да продължи с излагациите че още повече става за смях, затова само празни приказки

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                            Ти си бил голям дразнител, кой знае колко го отнасяш в реалния живот, къде бой къде насмешка, та тука се мъчиш да компенсираш
                            Грешиш! Най-големият дразнител не е Terziev а пуяка Пени.На него никой не му иска компетентните мнения,но той ги дава навсякъде и прави квалификации за всички.А всъщност тези на които дава компетентно мнение и оценка са с по-гиляма доходност от него.Пуяка Пени големия разбирач е с отрицателна доходност.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Другия път може направо да пропуснеш непоисканата от никого непрепоръка. Вместо нея направо премини към препоръката как на човек да не му се налага да приема загуби? Що ли ми се струва, че баш в твоя случай ще бъде "като не участва и гледа отстрани".

                              Препоръка е. 8> _|_ и другите не ги знам

                              Към момента Ивелина е доказано най-печелившият човек, който дращи в този форум. С оглед на това къде живее и на социалния си статус, можа да си позволи открито да покаже сумите в портфейла си. Нещо, което никой друг не е направил. И въпреки това двама трима наглеци продължават да и обясняват как не печели. Уникум някакъв.

                              А стратезите, които са изчели всичко от Сун Дзъ, през Клаузевиц, та до Тухачевски, не са разбрали основният урок. Или по думите на Молтке "Kein Operationsplan reicht mit einiger Sicherheit über das erste Zusammentreffen mit der Feind hinaus. Или по-простичкото - стратегията е добра единствено, когато е печеливша.

                              Колкото до INTC... https://www.tomshardware.com/news/am...k-singlethread

                              Според мен обаче продължава да е добра компания, но премествам с шест гущера надолу цената за вход - 40.
                              Ти си бил голям дразнител, кой знае колко го отнасяш в реалния живот, къде бой къде насмешка, та тука се мъчиш да компенсираш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                Докато пазарите са късмет и усет, човек трябва да е готов да приема загуби.

                                Не е препоръка.
                                Другия път може направо да пропуснеш непоисканата от никого непрепоръка. Вместо нея направо премини към препоръката как на човек да не му се налага да приема загуби? Що ли ми се струва, че баш в твоя случай ще бъде "като не участва и гледа отстрани".

                                Препоръка е. 8> _|_ и другите не ги знам

                                Към момента Ивелина е доказано най-печелившият човек, който дращи в този форум. С оглед на това къде живее и на социалния си статус, можа да си позволи открито да покаже сумите в портфейла си. Нещо, което никой друг не е направил. И въпреки това двама трима наглеци продължават да и обясняват как не печели. Уникум някакъв.

                                А стратезите, които са изчели всичко от Сун Дзъ, през Клаузевиц, та до Тухачевски, не са разбрали основният урок. Или по думите на Молтке "Kein Operationsplan reicht mit einiger Sicherheit über das erste Zusammentreffen mit der Feind hinaus. Или по-простичкото - стратегията е добра единствено, когато е печеливша.

                                Колкото до INTC... https://www.tomshardware.com/news/am...k-singlethread

                                Според мен обаче продължава да е добра компания, но премествам с шест гущера надолу цената за вход - 40.

                                ---

                                добавка - винаги съм се възприемал като бая голям сексист. Няколко от пишещите обаче ме карат да се замисля дали не съм криптофеминист. Една жена да пише тук и след всеки неин пост да полагат кански усилия да я прогонят.
                                Last edited by terziеv; 24.10.2020, 20:23.

                                Коментар

                                Working...
                                X