IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    Дам, а земята е плоска. Не ви ли писна да повтаряте едно и също. Toва, че двама неуклюжи лузера не могат да печелят от трейдинг изобщо не означава, че от трейдинг не може да се печели. Барем да бяхте опитали и тогава да се провалите. Вие падате с 0-3 още преди да е започнал мачът.

    ---

    Слагайте в индекси и каквото ви харесва. Правете се на "инвеститори". Лошо няма, ваша си работа. Просто спрете да коментирате неща, които не разбирате, не участвате, не смятате дори да опитвате.

    Aко някой пита "Може ли от трейдинг да се печели?" тогава се обяснявайте на воля.
    Хахаха! Добре им го каза.Те не са пробвали обаче мнение изказват.Странни типове.Тия и идея си нямат,че тук в САЩ има професионални платформи за дейтрейдинг.Абонамента е 500 $ на месец.На мой познат жена му е украинка и много успешен дей-трейдър.Още на курса за дейтрейдъри е била най-успяшна.Та от моя познат знам че програмата смята дали акциите са свръхпродадени или купени и дава сигнал.Освен това имат хот бутони и не се налага да изписваш индекса на акцията и бройките.Ама Ганьо как да знае тия неща.Той си е дървена глава и това си е.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

      Така е, може би заради шмекеруването не се пускат в реално време транзакции и се ползват всякави оправдания. Което пък ще докаже че с трейдинг не може да се печели кой знае колко дългосрочно, да не говорим за 12% на месец.
      Хахахаха.Леж на тая кълка .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
        Незнам дали имаш предвид стария юзер Misho ILIEV ??
        Mишо, ако това си ти на снимката, здрасти.
        [ATTACH=CONFIG]n3667404[/ATTACH]


        IvelinaJensen, пробвай нова стратегия за една седмица със минимални суми.
        Когато наистина искаш да направиш импулсивна покупка, пусни къси.
        После пиши дали е успешно.
        На пръв поглед върху снимката на тоя обект ясно се вижда един комплексиран келеш.Тоя ми е ясен напълно вече.Даже ми става напълно противен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
          Според мене когато хванеш някой да шмекерува на дребно във форум и в резултат на това този човек се разяри като див глиган и два месеца не може да се успокои - тука става дума за голям проблем

          Странно би ми било ако такъв човек се справя добре с трейдниг на фондовия пазар и дори с живота като цяло
          Има още много неща да ти са странни.Ако имаш дупе дай да хванем един бас пред двама нотариуса за 100 000 $ и ще получиш каквито си искаш доказателства.Ти обаче си мишка и нямаш смелост но пък ръсиш неистини.Предложих ти да дадеш месенджер да ти изпратя сделките по минути но ти така и не даде.С една дума ти търсиш само конфликт.На Мариян Йорданов съм му изпратил сделки от дей-трейдинг.Който има съмнения относно възможноста да се печели от дейтрейдинг ако иска ще изпратя също и на него.

          Коментар


          • Колко "дълбоко съм го глътнал" с Монбат съм писал.... о ужаст, в темата за Монбат. Представи си колко лоша форма на Co-логорея те е засегнала, за да продължаваш да обсъждаш всички друго, но не и търговията на NYSE.... в темата за NYSE.

            ---

            Каква ви е мотивацията да пишете изобщо в тази тема, когато имате такива за кръчми, жени, успехи...

            Коментар


            • Да не е хам на хранилка при брокери, хем голям лузър от предишни опити за трейдинг, който сега избива комплекси и ни залива с отровна злоба...

              Тази комбинация напълно пасва на профила на този екземпляр

              Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

              A не е той, той стар играч с нов ник , я го питай колко дълбоко го е глътнал с монбат

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sniko212 Разгледай мнение
                Значи стана дума нещо градивно да се напише в тези форуми.
                Ето една идея - сложете пари краткосрочно в опции или акции на прозводители на нефт.
                Например Бритиш петролеум, Петролео Бразилейро и други подобни големи производители.
                Видимост какво ще стане в този сектор 1 седмица по-късно нямам, но за идната седмица
                поне очаквам повишаване на цените.
                Синопек или Лукоий важат ли? Първите ги дебна от доста време, но по някаква причина поръчката ми на 38,20 не се изпълни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  . Терзиев не е припарвал до БФБ. .
                  A не е той, той стар играч с нов ник , я го питай колко дълбоко го е глътнал с монбат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                    Или оглушителната липса на появата на реални ритейл трейдъри и агресивната поява на тролове, които да насърчат появата на ритейл трейдъри и в България?

                    Терзиев е човек, който внимателно е следил какво пиша вече години наред Човекът се идаде с едни от заядливите си подмятанията, с които реферира към неща, които съм казал преди 2-3 години. Не мисля, че е случайно

                    Определено има голяма вероятност да е про трол

                    При това съвсем умишлено заблуждава за т.нар. си трейдове. Направи си труда да проследиш какви ги е писал във времето



                    Липсата на масовост тук се дължи основно че ,,масовият инвеститор,, в БГ се е наиграл на гробницата БФБ и не само той. Както се вижда нашите герои или не живеят в България или не са и помирисвали БФБ. . Ташунко живее в САЩ, Ивелина в Дания . Терзиев не е припарвал до БФБ. Ако има някаква масовост то ще е при на пазара на Имоти.. Основно в София този пазар за разлика от БФБ се възстанови , което е характерно за българската народопсихология.Там очаквам по сериозно набалончване следващата година , което ще корелира с общия възходящ тренд при акциите на западните пазари.
                    По некое време ритейлърите ще се насочат и към криптосите и всичко ще се синхронизира за формиране на дългосрочни върхове приключване на цикъл от голям порядък.
                    Last edited by Todor Sabev; 27.10.2020, 13:36.

                    Коментар


                    • Значи стана дума нещо градивно да се напише в тези форуми.
                      Ето една идея - сложете пари краткосрочно в опции или акции на прозводители на нефт.
                      Например Бритиш петролеум, Петролео Бразилейро и други подобни големи производители.
                      Видимост какво ще стане в този сектор 1 седмица по-късно нямам, но за идната седмица
                      поне очаквам повишаване на цените.
                      Last edited by sniko212; 25.10.2020, 20:20.

                      Коментар


                      • Преди малко гледах запис на предизборната реч на мистър Тръмп и той каза пред тълпата, че данните от икономиката са добри, и че преди 2 дни Атланта/Фед са направили прогноза за 35% ръст на GDP - нещо невиждано, може би нов рекорд в икономиката на Съединените Щати...
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Агресивната поява на ретейл трейдърите повечето нови учасници , не феномен само за България. Ако не бяха се появили щях да се притесня относно сценариите на които залагам . Това го писах вече.
                          Пазара няма как да обърне по дългосрочно ако не влезе и масовият инвеститор. Така е било 1929 , 2000.
                          И 2007 в България , включая имотите.
                          Събев, пишеш го за трети път поне. Можеш ли да обясниш, пред себе си поне, защо е нужно да го повтаряш. Сега можеш ли да си спомниш кога за последно си написал нещо градивно - съвет, препоръка, компания на промоция? И последното - така за справка, за сверяване на часовника - били споменал в какво и колко горе долу си инвестирал. За да знам кога вече няма да съм "ретейл трейдър", ако случайно ударя джакпота.

                          Коментар


                          • Или оглушителната липса на появата на реални ритейл трейдъри и агресивната поява на тролове, които да насърчат появата на ритейл трейдъри и в България?

                            Терзиев е човек, който внимателно е следил какво пиша вече години наред Човекът се идаде с едни от заядливите си подмятанията, с които реферира към неща, които съм казал преди 2-3 години. Не мисля, че е случайно

                            Определено има голяма вероятност да е про трол

                            При това съвсем умишлено заблуждава за т.нар. си трейдове. Направи си труда да проследиш какви ги е писал във времето

                            Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                            Агресивната поява на ретейл трейдърите повечето нови учасници , не феномен само за България. Ако не бяха се появили щях да се притесня относно сценариите на които залагам . Това го писах вече.
                            Пазара няма как да обърне по дългосрочно ако не влезе и масовият инвеститор. Така е било 1929 , 2000.
                            И 2007 в България , включая имотите.
                            Last edited by Money; 25.10.2020, 19:06.

                            Коментар


                            • Смехурко, ТИ не печелиш от форекс. Други печелят. И на Сорос, дето си му лапал пишката, ли ще кажеш, че лъже.

                              ---

                              Ти изобщо веднъж опитвал ли си барем микро да търгуваш. Риторичен въпрос.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Не изключвам да е било решено, тази тема да бъде превърната в близнак на темата "Може ли да се печели от Форекс"



                                Агресивната поява на ретейл трейдърите повечето нови участници , не феномен само за България. Ако не бяха се появили щях да се притесня относно сценариите на които залагам . Това го писах вече.
                                Пазара няма как да обърне по дългосрочно ако не влезе и масовият инвеститор. Така е било 1929 , 2000.
                                И 2007 в България , включая имотите.
                                Last edited by Todor Sabev; 27.10.2020, 13:33.

                                Коментар

                                Working...
                                X