IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

    днес в 20:33 писах коментар към теб, но ме игнорира
    всъщност е това мога да ти кажа - доходност от вчера. Воала. А ти на колко процента си?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

      днес в 20:33 писах коментар към теб, но ме игнорира
      и какво искаш да ти отговоря? Казваш ми да мисля. Аз не съм спирала да мисля. Повече от това не мога - толкова са ми възможностите. Така че не виждам никаква ползва от коментара ти. Искаш да ме засегнеш - това е. Ми хубу. Благодаря ти... кво друго да ти кажа....

      Коментар


      • Ако повечето български брокери не успяват да правят пари, значи няма нужда от тях. Поне на този етап

        Съчувстние чисто човешки е окей, но по-добре да се насочат към други дейности

        Да зарибяват балъци, на които да взимат парите е социално вредна дейност

        Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
        Виж сега, аз към българските брокери чисто човешки изпитвам съчувствие- тъкмо бяха започнали да правят нещо като бизнес и всичко приключи набързо, дишат само тези, които покрай УДтата си са на хранилка от пенсионни фондове, а реално такъв бизнес е нужен, макар и за малко хора..
        Last edited by Money; 30.10.2020, 08:28.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Хайде, спамаджиите пак налазиха. Скрийншотче от акаунт нещо? Линкче към tipranks? NIO кога да го чакаме на 6? A OLN на 9? WELL следиш ли внимателно, че да ми кажеш на каква загуба съм.
          Ако говориш за пуяка Пени то той днес ближе рани и не му е до приказки.Днес той задълба в отрицателната си доходност.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
            Intel ме почна и Apple ще ме довърши
            Apple днес беше прекрасен за спекула.

            Коментар


            • Хайде, спамаджиите пак налазиха. Скрийншотче от акаунт нещо? Линкче към tipranks? NIO кога да го чакаме на 6? A OLN на 9? WELL следиш ли внимателно, че да ми кажеш на каква загуба съм.

              Коментар


              • Виж сега, аз към българските брокери чисто човешки изпитвам съчувствие- тъкмо бяха започнали да правят нещо като бизнес и всичко приключи набързо, дишат само тези, които покрай УДтата си са на хранилка от пенсионни фондове, а реално такъв бизнес е нужен, макар и за малко хора..

                Коментар


                • И е много доходно за брокерите

                  Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                  Правенето на сделки също е достойна цел

                  Коментар


                  • Правенето на сделки също е достойна цел

                    Коментар


                    • Целта на тези хора не е правенето на пари


                      Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                      днес в 20:33 писах коментар към теб, но ме игнорира

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                        Intel ме почна и Apple ще ме довърши
                        днес в 20:33 писах коментар към теб, но ме игнорира

                        Коментар


                        • Intel ме почна и Apple ще ме довърши

                          Коментар


                          • Аххх гадовете се бъзикат с гриповете ми, но този път ще стискам здраво. Нали ще Ви ваксинирам по пет пъти на година, значи ще има оборот. Ехх жалко за пилето колко рано го продадох заедно със светата си троица дигитална къде литна, ама.............. Нетърпение.

                            Коментар


                            • виж добавката в предния ми пост

                              Коментар


                              • https://www.youtube.com/embed/wb3hpmu49OA

                                Коментар

                                Working...
                                X