IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

    виж, пазара в повечето време е НАГОРЕ
    ти си роден шортър
    това по принцип е построение на ума, аз също го имах (все ми се привиждаха скъпи неща за шортене)
    и след известно количество загуби реших да го игнорирам и да плувам с попътния вятър (нагоре)
    шорта е забранен за мен, доста проблеми ми е създавал

    помисли дали няма да си по успешен, ако хващаш дипове за нагоре, вместо да търсиш прекупено за шортене
    да търсиш подценени акции и други long стратегии

    Поздрави
    Когато му дойде времето на бичия тренд ще стискам артиите до посиняване.Сега все още има движения които могат да се използват.И при очевадна алчност и бързо набалончване идва шортването което гледам да приключи в рамките на деня.За сега имам дребни загуби от шорт и доста мазни печалби.

    Коментар


    • Най- големия шортър беше Архитекта в неговата тема. Обаче в последно време(от месец-два) не се обажда ?!

      Коментар


      • Добър вечер, уважаеми инвеститори,

        Някой да държи UMC, SQNS, NNDM, PLTR, CRSR? Бихте ли споделили мнение за въпросните?

        Коментар


        • Мда, отново няма скрийншот. Случайнос? Дори Едиота нарисува един, ако и да се оказа бая различен от приказките му във форума.

          Както във всяка житейска област и тук заядливци сте форумните лузъри. Очевидно не можеш да покажеш резултат. Лошо няма, има място и за хора, които още се учат.. Но не става хем лузър, хем отворко.. Ти имаш повече постове, отколкото акции. Та какъв си следователно? Очевидно инвестирането не ти е приоритет..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            че артиите тръгват надолу и ............. доходноста ....................? Май ще стане по-отрицателна
            виж, пазара в повечето време е НАГОРЕ
            ти си роден шортър
            това по принцип е построение на ума, аз също го имах (все ми се привиждаха скъпи неща за шортене)
            и след известно количество загуби реших да го игнорирам и да плувам с попътния вятър (нагоре)
            шорта е забранен за мен, доста проблеми ми е създавал

            помисли дали няма да си по успешен, ако хващаш дипове за нагоре, вместо да търсиш прекупено за шортене
            да търсиш подценени акции и други long стратегии

            Поздрави

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              Байдю, Байдю - счупил си крак, ама пазара не пада към 28 К за DOW. Никой не се чуди, как ще управлява Америка ?!
              Нека дойде януари -февруари па ще го видим тогаз.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                Не съм съгласен за китайките. Много повече са завлечените от "добре регулираните" американски компании, отколкото от китайки. В Европа е още по-голяма смехория, защото регулаторите можеш да ги купиш с шепа "Лукчета". Просто медиите преекспонират китайските измами и неглижират западните. Това, което стана с Wirecard е нагледно доказателство колко прогнила до кокъл от корупция е лидерът на Европа.

                Прочетете историята от първо лице и после говорете какви са в Китай. https://www.ft.com/content/745e34a1-...2-950c20e41f03

                ----

                Я, Лъжльото пак се е изакал.

                [ATTACH=CONFIG]n3685422[/ATTACH]

                Само да припомня, че Лъжльото досега не е показвал нищо. Това обаче не му пречи подобно на Едиота постоянно да злобее срещу всеки, който сподели положителен резултат. И най-забавното е, че никой не коментира Лъжльото, но той коментира всички.
                Че кой се интересува от отрицателната доходност на Мишо.Няма такива луди да взимат него за пример.Да си стиска артиите докато му омалеят ръцете,но поне добре да ги е намачкал

                Коментар


                • Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение
                  отворена 20 MRNA 130.6, затворена на 149.23

                  хайде още няколко пъти да го повторим
                  Това е играта !!!

                  Коментар


                  • Байдю, Байдю - счупил си крак, ама пазара не пада към 28 К за DOW. Никой не се чуди, как ще управлява Америка ?!

                    Коментар


                    • Не съм съгласен за китайките. Много повече са завлечените от "добре регулираните" американски компании, отколкото от китайки. В Европа е още по-голяма смехория, защото регулаторите можеш да ги купиш с шепа "Лукчета". Просто медиите преекспонират китайските измами и неглижират западните. Това, което стана с Wirecard е нагледно доказателство колко прогнила до кокъл от корупция е лидерът на Европа.

                      Прочетете историята от първо лице и после говорете какви са в Китай. https://www.ft.com/content/745e34a1-...2-950c20e41f03

                      ----

                      Я, Лъжльото пак се е изакал.

                      Click image for larger version

Name:	Screenshot 2020-12-02 181411.jpg
Views:	2
Size:	5.2 КБ
ID:	3685422


                      Само да припомня, че Лъжльото досега не е показвал нищо. Това обаче не му пречи подобно на Едиота постоянно да злобее срещу всеки, който сподели положителен резултат. И най-забавното е, че никой не коментира Лъжльото, но той коментира всички.
                      Last edited by terziеv; 02.12.2020, 18:20.

                      Коментар


                      • отворена 20 MRNA 130.6, затворена на 149.23

                        хайде още няколко пъти да го повторим

                        Коментар


                        • Yes Yes Yes !!! Покрих шорта на 131.50 $ !! Печалба от 13.5 $ на артия. За днес до тук 1107 $ от шорта на Модерна.Велик гейм !!!

                          Коментар


                          • Днес каква стана тя ... CEO-то на Pfizer не вярва на компанията си и си продава акциите, обаче UK безрезервно им вярват и са одобрили ваксината. Да са живи и здрави опитните мишки в първите по-мащабни тестове.

                            "...Regulators in the US and the UK do things differently: The FDA asks drug makers for raw data, which it reanalyzes itself, while British regulators rely more heavily on reports produced by the drug makers.

                            In the US, the drug makers will have to wait until at least December 10 for emergency authorization from the Food and Drug Administration, which is still analyzing data on the vaccine.

                            Approval in the European Union will most likely take even longer."
                            www.businessinsider.com
                            Last edited by pantaleev; 02.12.2020, 16:14.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
                              и аз потвърждавам - за бога братя не купувайте китайски компании . .. имам Qudian Inc. (QD) на 5 долара ( ИПО е било на 33) ..сега е 1 долар ... както казва дядо Бъдет трябва да се инвестира на читави пазари , че надзора е сериозен и по-голям (не че Wirecard го хванаха де...) ... жалко че почнах с БФБ и ми взеха спестяванията ...
                              Точно така!! Абсолютно си прав!! Никога не купувам китайски компании.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Хаха, Терзо Николчев, ти ЛГБТ новините ли внимателно следиш, това ли те влече, душицо златна?

                                А как това ти помага да преодолееш ъндърперформънса, хм??

                                С WFC на $30 разбрахме, че няма какво да кажеш, мълчиш като риба. Ама я кажи сега с NOC какво направи ти?
                                Слагай памперса Мишо че артиите тръгват надолу и да не се поизцапаш .Как ти е доходноста бе приятел? Май ще стане по-отрицателна

                                Коментар

                                Working...
                                X