IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    Нека аз

    Абе ти А да кажа и си готов да ме набиеш? Кво пак криво казах? GME са умрели отдавнa и това, което се случва с тях няма нищо общо нито с фундамент, нито с бъдещи планове. И това не е моя измислица, а го пише навсякъде. Най-малкото никой нямаше да я шорти ако беше толкова перспективна

    Коментар


    • Според мен GME феноменът ще се повтаря непрекъснато и на други места, докато не завлече цялата борса или не принуди Уолстрийт тиранозаврите да заиграят с разни мръсни похвати - блокиране на търговията, авария в сървърите, авария на тока и т.н. Не мисля, че печалбата е ръководната мотивираща сила тук.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

        ти верно голям късмет извади с тази GME - баш нея да надуят
        Нека аз

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
          Според мен това което се опитва да ви обясни Terziev, не е свързано въобще с цената на акцията. Тя няма нищо общо с компанията. Това което има общо е, че в момента се води борба между нормалните инвеститори и тези с 'белязаните карти' . И сега тези с белязаните карти са хванати в крачка и някой ще трябва да плати сметката за да има мир и спокойствие, защото иначе играта ще стане много груба. Та колкото по-отлагат някой да плати текущата сметка толкова по-голяма ще става, но рано или късно ще трябва да я платят, защото иначе ще развалят цялата игра в която залозите не са в милиарди ами в трилиони.

          Точно така е.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            AAL - Short Interest 28.34% UAL - Short Interest 4.42%

            Явно проблемът е, че имам много нечетлив почерк. Извинявам се.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение

              Виж ми поста отново. Обясних малко по-подробно.
              Прочети COI могат да издадат до 300млн акции. Няма никакъв проблем това да се случи.
              ти верно голям късмет извади с тази GME - баш нея да надуят

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение

                Не. Не предвидих gamma squeeze.
                Таргетът ми си беше $200 и селнах coverеd calls strike $60, при цена на акцията $40. Не очаквах толкова бързо да се изстреля, мислех че някъде след Q1 и Q2.

                Така че ще трябва да уцеля пак
                а с коя платформа/ИП търгуваш? Интересно ми е с кой може да се търгува pre и after market
                Last edited by petyob; 28.01.2021, 15:19.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                  браво
                  лайф чейнджър постигна ли?
                  тоест да се махнеш от работа и т.н., вклю фак ю мъней
                  или ще трябва пак да уцелиш ?
                  Не. Не предвидих gamma squeeze.
                  Таргетът ми си беше $200 и селнах coverеd calls strike $60, при цена на акцията $40. Не очаквах толкова бързо да се изстреля, мислех че някъде след Q1 и Q2.

                  Така че ще трябва да уцеля пак

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Кака, герой си ми, но това не е вярно. Но вече наистина нямам енергия да се обяснявам, че и аз живея с тази акция.

                    Дали +, дали -, но хвала ти дори само емоцията да ми остане. И си поръчах тениска с Тендименче.

                    Ще те замоля да не ни зарязваш съвсем и да ни хвърляш по едно око и да драскаш по някой ред.

                    ---

                    Ама, как ти даде сърце да разкараш всичко. Една акция да беше си оставила, за играта дори.
                    Виж ми поста отново. Обясних малко по-подробно.
                    Прочети COI могат да издадат до 300млн акции. Няма никакъв проблем това да се случи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение
                      Имайте предвид че никога не е лошо да се прибере печалба и този скуиз може да свърши още днес с един филинг от страна на компанията.
                      Кака, герой си ми, но това не е вярно. Но вече наистина нямам енергия да се обяснявам, че и аз живея с тази акция.

                      Дали +, дали -, но хвала ти дори само емоцията да ми остане. И си поръчах тениска с Тендименче.

                      Ще те замоля да не ни зарязваш съвсем и да ни хвърляш по едно око и да драскаш по някой ред.

                      ---

                      Ама, как ти даде сърце да разкараш всичко. Една акция да беше си оставила, за играта дори.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение
                        Днес си ликвидирах последните акции на ГМЕ на около $450. Предвид че средната ми цена беше около $8, смятам че това беше сделката на живота ми. Наистина не вярвам да намеря друг подобен сетъп от гледна точка на много нисък риск и огромна потенциална печалба. Последните 6м буквално живеех с тази компания и постоянното четене, комениране и research много ще ми липсват. Покрай тази позиция повече отколкото за цялото ми финансово образование.
                        Създадох страхотни приятелства и контакти с много интересни хора.

                        Имайте предвид че никога не е лошо да се прибере печалба и този скуиз може да свърши още днес с един филинг от страна на компанията.
                        браво
                        лайф чейнджър постигна ли?
                        тоест да се махнеш от работа и т.н., вклю фак ю мъней
                        или ще трябва пак да уцелиш ?

                        Коментар


                        • Днес си ликвидирах последните акции на ГМЕ на около $450. Предвид че средната ми цена беше около $8, смятам че това беше сделката на живота ми. Наистина не вярвам да намеря друг подобен сетъп от гледна точка на много нисък риск и огромна потенциална печалба. Последните 6м буквално живеех с тази компания и постоянното четене, комениране и research много ще ми липсват. Покрай тази позиция научих повече отколкото за цялото ми финансово образование.

                          Много съм щастлива че създадох страхотни приятелства и контакти с много интересни хора.

                          Имайте предвид че никога не е лошо да се прибере печалба. Компанията може да пусне акции за 1млрд например и скуизът свършва още днес. Броят на акциите се увеличава значително, текущите акционери се дилютват, шортовете се покриват, а парите остават в Gamestop. С тези средства се финансира трансформейшън, закупуване на други компании, примерно е-sports и т.н. Визията на RC ще включва значителни инвестиции и шортовете ще ги покрият

                          Аз очаквам точно това да се случи и ще бъда много учудена ако греша. Лонг търм ще е супер булиш и вярвам че компанията спокойно може да си струва 15-20млрд. след година-две.
                          Last edited by Ivetka; 28.01.2021, 15:04.

                          Коментар


                          • Докато пишем цената е +45% (AAL). Като някакво нападение над определени компании, а то нищо не се е случило, грам промяна няма.
                            Last edited by ПИЧ; 28.01.2021, 14:52.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                              American Airlines (AAL) се изстреляха с +25% от сутринта ? В същото време United airlines са мръднали с 5%
                              AAL - Short Interest 28.34% UAL - Short Interest 4.42%

                              Явно проблемът е, че имам много нечетлив почерк. Извинявам се.


                              Коментар


                              • American Airlines (AAL) се изстреляха с +25% от сутринта ? В същото време United airlines са мръднали с 5%

                                Коментар

                                Working...
                                X