IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
    умрях от смях с новините и Иветка. И мои постове бяха показани. Доживях и аз да ме покажат по телевизора

    По всичко изглежда, че шоуто приключи? Успяхте ли да излезете?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
      Който вярва в борсата че ще е ОК ... сега не е лош момент за ТQQQ .

      $89.43 USD −7.05 (7.31%) 12:48рм

      Аз лично взех малко .. за едни бързи 1-2-3% .. със сравнително малко риск.

      Който иска и е доволен на 2% може да излиза:

      91.47 USD −5.01 (5.19%) 2:12рм

      Аз лично съм лакомия и ще държа още .


      Ай така абсолютен аматъор прави 2% .. с минимален риск и голяма позиция.

      Коментар


      • умрях от смях с новините и Иветка. И мои постове бяха показани. Доживях и аз да ме покажат по телевизора

        По всичко изглежда, че шоуто приключи? Успяхте ли да излезете?

        Коментар


        • Как се прави short squeeze когато никой не шорти?


          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение
            Мнения от форума се появиха в централната емисия Новини по bTV. Ето и линк (след 34та минута)

            https://btvplus.bg/produkt/novini/30...ija-29-01-2021

            @бТВ, следващия път ми пишете на лично ако искате да коментирам темата в предаването, а не да показвате някакви хора които вчера са разбрали за тази акция и отговарят на въпроса с "Абсолютно"
            На твой гръб се опитаха да си запълнят новините

            Коментар


            • Мнения от форума се появиха в централната емисия Новини по bTV. Ето и линк (след 34та минута)

              https://btvplus.bg/produkt/novini/30...ija-29-01-2021

              @бТВ, следващия път ми пишете на лично ако искате да коментирам темата в предаването, а не да показвате някакви хора които вчера са разбрали за тази акция и отговарят на въпроса с "Абсолютно"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                Колко % са къси от всички акции в обращение, т.е. тези налични на борсата
                и как се прави short squeeze като няма къси? Много съм проста, знам, но поне полагам усилия да схвана....

                Коментар


                • Колко % са къси от всички акции в обращение, т.е. тези налични на борсата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    Верно съм стиснат... Но не забравяй , че съм бонбонче...

                    ... от телефона поне търсачката нa yahoo по %институции и %вътрешни не работи. Другите сайтове не ми си ровят.

                    ... някой използва ли ibkr с алтернативен терминал, който позволява управление на няколко акаунта?
                    айде бонбонче, покажи че си такова и ми поясни какво означава:
                    Short Percent of Float: 0.00%

                    Коментар


                    • Който вярва в борсата че ще е ОК ... сега не е лош момент за ТQQQ .

                      $89.43 USD −7.05 (7.31%) 12:48рм

                      Аз лично взех малко .. за едни бързи 1-2-3% .. със сравнително малко риск.
                      Last edited by pantaleev; 29.01.2021, 19:57.

                      Коментар


                      • Форбс са по-зле и от форума на онея

                        https://www.forbes.com/sites/johntam...h=81abe4a73cf3



                        Тръмп требеше да бъде президент и да пусне 2-3 туита по темата

                        Медиите щяха още 3 дена да реват само за неговите туити


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                          чудесно. Наслади му се. Ти си по безплатното
                          Верно съм стиснат... Но не забравяй , че съм бонбонче...

                          ... от телефона поне търсачката нa yahoo по %институции и %вътрешни не работи. Другите сайтове не ми си ровят.

                          ... някой използва ли ibkr с алтернативен терминал, който позволява управление на няколко акаунта?

                          Коментар


                          • С кое съм под водата бе Monkey?

                            Ти се налага сам да се похвалиш с другите си никове, защото както виждаш балъците, които ти се връзват на щуротиите не са много и напоследък май съвсем няма такива

                            Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
                            Мънки като е толкова лесно да се печели купувайки хот акции що си под вода ???

                            Сега погледнах че регистрацията ми е няколко години по стара от твоята но и да съм шестият ник на Терзиев това не променя факта че ви направи на луди гъби само седите и гледате мача от страни

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              KRVGZ, че го раздават направо без пари днес
                              чудесно. Наслади му се. Ти си по безплатното

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Терзиев беше споменал над 120 акции още преди да го блокирам

                                А тука видях, че се чудел дали да не продаде едничка акция в GME

                                Ми дай почни и ти да споменаваш акции, особено като ги видиш в новините, че са hot и така и ти ще си успешен и даже купи трички на 50 и после продай едничка на $170

                                Човек, ти добре ли си? Или си самият Ексчо Terziev с поредния ник...?


                                Мънки като е толкова лесно да се печели купувайки хот акции що си под вода ???

                                Сега погледнах че регистрацията ми е няколко години по стара от твоята но и да съм шестият ник на Терзиев това не променя факта че ви направи на луди гъби само седите и гледате мача от страни

                                Коментар

                                Working...
                                X