IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

    май reddit героите. Тук само простотии се говорят и за разни умрели акции и лични нападки и клюки, а нищо съществено и полезно не се казва нито се отговаря на въпроси. По-безсмислен и скучен форум не бях виждала
    Доколкото знам в определени щати марихуаната ще се легализира. Може този път reddit героите да правят смислена стъпка
    Съгласен съм за форума - 90 процента спам
    Last edited by mr.Gekko; 11.02.2021, 08:20.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      добавка: ма айде кажи какво имаш в пенсионния.
      AZRX , ENDO, OCGN, PLUG, ABNB , ET - това са в момента

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mr.Gekko Разгледай мнение
        Питам се същото за SNDL
        май reddit героите. Тук само простотии се говорят и за разни умрели акции и лични нападки и клюки, а нищо съществено и полезно не се казва нито се отговаря на въпроси. По-безсмислен и скучен форум не бях виждала

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Eпа, нормално. Ти все чекаше някой сур, обясняваше как няма да държиш и продаваше хартиите без време.

          ... и моя пасивният е на по-голям плюс от активния. Пасивният обаче е от април, а активният от 2019-та.

          ====

          То накрая ще се окаже, че най-надцененото нещо в момента не са акциите, а доларите. Искат сите да ни направят мелеонери.

          добавка: ма айде кажи какво имаш в пенсионния.
          Искаш да кажеш, че Мишо и Мариян са прави. Говоря за активният и пасивният портфейл.

          Коментар


          • Така и не разбрах на М. Йорданов колко са му акциите в APT.



            Само не разбирам защо в клипчето го няма злодеят Путин, който да им сваля маските.

            И пак - CDC recommends double masks to help protect against COVID-19
            Last edited by terziеv; 11.02.2021, 00:02.

            Коментар


            • Питам се същото за SNDL

              Коментар


              • AYRO голямата изненада. Какво го подюрчи, някой разбра ли

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Ебати и куриоза.Пенсионният ми акаунт който съм заебал и отворен преди по малко от 4 месеца е на 90 % доходност,а брокеридж акаунта ми е на 60 % доходност за 9 месеца.
                  Eпа, нормално. Ти все чекаше някой сур, обясняваше как няма да държиш и продаваше хартиите без време.

                  ... и моя пасивният е на по-голям плюс от активния. Пасивният обаче е от април, а активният от 2019-та.

                  ====

                  То накрая ще се окаже, че най-надцененото нещо в момента не са акциите, а доларите. Искат сите да ни направят мелеонери.

                  добавка: ма айде кажи какво имаш в пенсионния.
                  Last edited by terziеv; 10.02.2021, 22:07.

                  Коментар


                  • Ебати и куриоза.Пенсионният ми акаунт който съм заебал и отворен преди по малко от 4 месеца е на 90 % доходност,а брокеридж акаунта ми е на 60 % доходност за 9 месеца.

                    Коментар


                    • мнооого интересна дивергенция м/у cxw и geo... сякаш някой натиска надолу преди отчета. Жалко, че там не мога да играя с утрешни опции.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                        Следите ли тия от Reddit дали надуват канабиса?
                        Явно тази седмица е ред на конкретния сектор.

                        Коментар


                        • Някой обърна ли внимание като споменах FUTU преди няколко дни? Щото има и други акции на тоя свет освен GME и нафта

                          Коментар


                          • Следите ли тия от Reddit дали надуват канабиса?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              плямпайй плампай американски .......... до края на февруари ще те изпържа ТЕБ И АМЕРИКАНСКИТЕ ТИ РОДНИ ИНДЕКСИ МАЛЪК ПРОДАЖНИК ДЕТО ПРОДАВА . хяхяхяхяхяяяяяяяяяяяя
                              Аха от трите най-дългия ще стискаш

                              Коментар


                              • вчера а май и днеска TLRY ще хвърчи (надявам се де, поне премаркета е нагоре). Крипто Кардано също добре се представя

                                Коментар

                                Working...
                                X