IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

    това да го беше казал преди да ме занулят. Сега вече и аз го осъзнах - по трудния начин
    За жалост чак сега някой ти каза да слагаш стопове. Яко гадове в тоя форум, не казват най-влажните неща

    сега остава някой да ти каже да не купуваш на върха...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

      това да го беше казал преди да ме занулят. Сега вече и аз го осъзнах - по трудния начин
      няма да се плашиш .....зануляванията и загубите са част от играта...считай ги като инвестиция в себе си и натрупване на опит ...един вид университет ... преди всичко сега трябва да се опредилиш като какъв взимаш решения като фундаменталист ползващ новини и фундаментален анализ или технически анализ по графика .. трябва да видиш кое е твоето и ползване на най малки обеми за натрупване на повече опит ...и така наново... или да се откажеш ...най лесното
      Pip master

      Коментар


      • Купих (WISH) @15.45.
        Корекция или мечи пазар, има много приятни цени за пазаруване. После - чакане му е майката.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
          не знам тоя US 30 АЗ си го скъсявам от известно време и все си излиза ... ако предположим че предстои мечи пазар познайте колко много акции ще тръгнат надолу и не ще бъдат така солидни и п как трябва да си сменят нагласите тези които са свикнали само да удължават ...ако изобщо се усетят тъй като може да си мислят че е поредната корекция на възходящ trend ...тoва е в сферата на предположенията... бичи пазар особенно месечен се обръща трудно и се изисква също месечно сменяне на настроенията ..тоест време.. та е добре да се ползват стопове а тези които не могат да затварят на печалба да си слагат стоп на нула или да си прибират частични профити та да не са съвсем валат ако цената тръгне срещу тях
          това да го беше казал преди да ме занулят. Сега вече и аз го осъзнах - по трудния начин

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

            Що не вярваш?
            Щото не бях наясно какви абсурди може да се случат по тия борси - зелена и наивна съм. Ама вече знам, че буквално всичко е възможно

            Коментар


            • не знам тоя US 30 АЗ си го скъсявам от известно време и все си излиза ... ако предположим че предстои мечи пазар познайте колко много акции ще тръгнат надолу и не ще бъдат така солидни и п как трябва да си сменят нагласите тези които са свикнали само да удължават ...ако изобщо се усетят тъй като може да си мислят че е поредната корекция на възходящ trend ...тoва е в сферата на предположенията... бичи пазар особенно месечен се обръща трудно и се изисква също месечно сменяне на настроенията ..тоест време.. та е добре да се ползват стопове а тези които не могат да затварят на печалба да си слагат стоп на нула или да си прибират частични профити та да не са съвсем валат ако цената тръгне срещу тях
              Pip master

              Коментар


              • И от къв зор па сега се срина единствена ми нефтена OMP ??? Най-умни излезнаха тия дето са на минали на кеш. Като затвориха света се сринаха акциите. Сега го отварят - пак се сриват. Това за тия дето си мислят, че има логика

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                  първото се случи. И това, което не вярвах някога да се случи - NIO падна под 35.
                  Що не вярваш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                    Днес , петъчно, за финал на седмицата или трябва да се насерат на минус или трябва да се излезе нагоре поне +500 (за Dow) и зелената вълна да продъжи и другата седмица.
                    първото се случи. И това, което не вярвах някога да се случи - NIO падна под 35.

                    Коментар


                    • Днес , петъчно, за финал на седмицата или трябва да се насерат на минус или трябва да се излезе нагоре поне +500 (за Dow) и зелената вълна да продъжи и другата седмица.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                        Терзо, голем късмет извади с това TALO.
                        https://youtu.be/KFtv3ajP44M?t=8

                        ===


                        Търся му поне 100%, но се надявам на x4. Компанията е натикана в миша дупка, защото има политически проблеми с Мексико. Нещо като XOM на 30. При неблагоприятно решение няма къде чак толкова да пада.
                        Last edited by terziеv; 05.03.2021, 17:20.

                        Коментар


                        • Терзо, голем късмет извади с това TALO.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Все повече се убеждавам, че "заслужил инвеститор" под ника е някаква утешителна награда. Вероятно се връчва заради системни загуби.
                            явно значи - "заслужил си загубите инвеститор"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Колко още да ти скача?Мандрата свърши и партизаните се пенсионираха,кешът е цар.
                              Все повече се убеждавам, че "заслужил инвеститор" под ника е някаква утешителна награда. Вероятно се връчва заради системни загуби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                                предстои щото спекулантите аналитици са продали и имат сметка още да пада за да купуват евтино. Затова драскат простотии по нета за да плашат зайците да продават. И те ти ралито - чиста манипулация на влиятелните върху малоумното стадо
                                Колко още да ти скача?Мандрата свърши и партизаните се пенсионираха,кешът е цар.

                                Коментар

                                Working...
                                X