IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
    зимай apt че пак влезе в зона и я натискат.
    с кво?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Хаха, говориш с човека който спомена, че бил взел напазарувал не знам каква си харитя за около $200 (двеста долара)...

      Това за бедността го казва от завист и защото си е заядлив (а защо е такъв бях обяснил, но ме изтри модерацията)


      Ама не казва с какъв портфейл играе. Едно е 500, друго е 5000, трето е 50 000, а четвърто е 500 000. Има разлика в мисленето с нарастването на нулите.

      Коментар


      • Ахам "падащи чекии", cut the loosers и други интелигентности, които се ползват, когато не искаш да разчиташ на собствена глава, уши и очи. Те затуй най-лошото в у-ще е да си преписвач. зимай apt че пак влезе в зона и я натискат. Продаваш на ~16 и евентуално повтаряш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Тук таме някой тупан заложил на финове, имоти и нафта. Ама едва ли такъв пише във форума.
          Аз познавам един на плюс. И е бил през цялото време от как пада маркета щото е накупил разни на дъното и ся яко рипат. Тоя същия когато всичко растеше обаче беше на минус. Уникум. Ама се учи човекът от грешките си. А аз от него научих да продавам на минус и сега всичко което махнах на загуба е в небесата. Сама съм си вионовна, че си пропуснах шансовете. А имах много и големи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

            Цяла дузина картони на зеленко, ама пък техите така лошо ми ги размазаха че падам повече от спайчо
            Хубаво поне, че си хеджирал със злато.

            ===

            Аз имам една тех шитня LLNW и ми смуче кръвчицата, мамицата ѝ. Научих си урока там.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
              Някой на плюс днес?
              Тук таме някой тупан заложил на финове, имоти и нафта. Ама едва ли такъв пише във форума.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                Някой на плюс днес?
                Цяла дузина картони на зеленко, ама пък техите така лошо ми ги размазаха че падам повече от спайчо

                Коментар


                • Някой на плюс днес?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Най много за цяла вечер
                    Така е , ама те не го знаят и за това са всеотдайни . Нали знаеш, надеждата....бля,бля

                    Коментар


                    • Хаха, говориш с човека който спомена, че бил взел напазарувал не знам каква си харитя за около $200 (двеста долара)...

                      Това за бедността го казва от завист и защото си е заядлив (а защо е такъв бях обяснил, но ме изтри модерацията)

                      Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение
                      Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      бедността не е порок, но пък за хвалба съвсем не е.
                      Ти започна с нелепия супер скромен коментар да си седна на задния ред и да гледам как играчи като теб изкарват пари като на майтап, докато ние заплатаджиите плюем семки. Колко пари управляваш?
                      Last edited by Money; 03.03.2021, 21:00.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                        Мисля, че младите са по-всеотдайни , щото мислят, че ще е за цял живот .

                        Днес много забавно из темите .
                        Най много за цяла вечер
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                          Ти започна с нелепия супер скромен коментар да си седна на задния ред и да гледам как играчи като теб изкарват пари като на майтап, докато ние заплатаджиите плюем семки. Колко пари управляваш?
                          Той купува акции до максимум 40$ , най много по една акция си взима.
                          Беше отворил тема как да си купи физическо злато една унция търсел, ама ако можело да я взима на 4 пъти че наведнъж много било и не било особено разумно да купува цяла унция и иска да си я раздели на 4 човека.

                          Коментар


                          • Добре де, що обиждатете женските, то и без тва никви ги нема , накрая ще си останам само с Тракториста да ни ,,забавлява,, с някой женски профил.
                            Last edited by Todor Sabev; 03.03.2021, 19:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bokogega Разгледай мнение

                              Да не обиждаме дамите,поне този месец А по възрастните дами са по всеотдайни,щото любовта е като за последно
                              Терзиев какво печели от този лайтмотив?

                              Мисля, че младите са по-всеотдайни , щото мислят, че ще е за цял живот .

                              Днес много забавно из темите .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                                Ако Иветка е като Ивелина, по-добре не. Ако ще е за сваляне, аз бих търсил поне 15г. по-млада жена от тях...

                                Бизнесът тук май е съвсем различен, да се пусне лавина от булшит в темата, като лайтмотивът е колко лесно се правят пари на финансовите пазари
                                Да не обиждаме дамите,поне този месец А по възрастните дами са по всеотдайни,щото любовта е като за последно
                                Терзиев какво печели от този лайтмотив?
                                "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                                Коментар

                                Working...
                                X