IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кажи като решиш да продаваш. Сега наистина си на +16% с това, ама като си поснала преди няколко дена май беше на нула

    0.003 покупна цена...

    Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение
    Phil си е добре засега.

    Коментар


    • Нали ако Байдън спечелеше пазарът трябваше да се срине... Пък той отлетя и всъщност покачването на фондовия пазар беше рекордно за първите 100 дни на Байдън сравнено с първите 100 дни на който и да е друг президент от Рузвелт насам

      Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
      Вярно е. Време е за касиране на печалбите от Модерна.
      И аз залагам, че тази или най-късно пролетта на следващата много инвеститори ще бъдат държачи на чанти. Жалко че Тръмпа не успя да овладее ситуацията.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        Може и да се подскокне,но когато почне да пада ще пада яко.Не се знае колко ще се забатачи Америка с това правителство.Ню Йорк стана едба шитня и хората бягат от него.Дъртака с дименсията вдига данъците и става много интересно.Няма начин да не гръмне тоя балон.
        Вярно е. Време е за касиране на печалбите от Модерна.
        И аз залагам, че тази или най-късно пролетта на следващата много инвеститори ще бъдат държачи на чанти. Жалко че Тръмпа не успя да овладее ситуацията.

        Коментар


        • Добавих в HPQ. Този вид графики ме кефят. Отчетите са ми странни, дългът по-голям от активите, negative equity, и в същото време раздават дивидент.
          Дивидент на кредит, дървено желязо.

          Коментар


          • часова подкрепа US 30 ....33820
            Click image for larger version

Name:	US30M1podkrepa.png
Views:	1
Size:	31.1 КБ
ID:	3753847
            Pip master

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	MYM 06-21 (1 Minute) 2021_04_30 (20_38_36).png
Views:	1
Size:	5.0 КБ
ID:	3753842

              https://ibb.co/Kj3s4jj
              Pip master

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sirFaith Разгледай мнение
                и аз съм съгласен че като тръгне да пада едно 50% ..... доста сметки ще изгърмят ... гледам из -туба младите американски инвеститори играят с маржин .. и в един момент ще трябва да търсят от мама и тате свеж ресурс ...

                Хубавото е че световните пазари днес работят, за разлика от БФБ и има тръпка за нас и с какво да си чешем езиците ..
                Не американците от тубата са тези с големия маржин.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Може и да се подскокне,но когато почне да пада ще пада яко.Не се знае колко ще се забатачи Америка с това правителство.Ню Йорк стана едба шитня и хората бягат от него.Дъртака с дименсията вдига данъците и става много интересно.Няма начин да не гръмне тоя балон.
                  Няма начин, вожде. Просто няма начин да паднат цените в абсолютни стойности. Балонът ще гърми и цените ще продължават да вървят нагоре. Сега е моментът за вземане на заем, а не да се участва в състезание по спестовност.

                  Коментар


                  • и аз съм съгласен че като тръгне да пада едно 50% ..... доста сметки ще изгърмят ... гледам из -туба младите американски инвеститори играят с маржин .. и в един момент ще трябва да търсят от мама и тате свеж ресурс ...

                    Хубавото е че световните пазари днес работят, за разлика от БФБ и има тръпка за нас и с какво да си чешем езиците ..
                    Last edited by sirFaith; 30.04.2021, 20:43.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      Това с кеша продължава да е безумие. Докато дойде един 3-4% сур, ще сме подскокнали 25%.
                      Може и да се подскокне,но когато почне да пада ще пада яко.Не се знае колко ще се забатачи Америка с това правителство.Ню Йорк стана едба шитня и хората бягат от него.Дъртака с дименсията вдига данъците и става много интересно.Няма начин да не гръмне тоя балон.

                      Коментар


                      • Манипулацията е ежедневна. Нафтата пак се изяви. Егати шитнята - никой не може да и разбере посоката защото се скъсаха да манипулират.
                        Усещате ли че полза от четене на новини няма - даже по-скоро обърква здравия разум
                        Last edited by IvelinaJensen; 30.04.2021, 18:26.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          Вчерашната манипулация беше егати прозрачната. Чудя се дали някой жив човек с някакъв опит се върза или търговията беше почти изцяло на автопилот. Така ми тръскаха няколко пъти стоповете миналото лято и се научих.

                          Освен тези трите, в по-малки количества влязох в nem и mrk. Барем избия Алтерикса.
                          Много интересно - вчера имах същото усещане. Все едно хората са излязли на някакво събиране и са оставили машините в офисите изцяло самостоятелно да се оправят.

                          И стига си се кахърил с тоя Алтерикс. Ей го, днес почти ще направи 1% процент от вчерашното затваряне.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                            АR + hcc + clf

                            Вчерашната манипулация беше егати прозрачната. Чудя се дали някой жив човек с някакъв опит се върза или търговията беше почти изцяло на автопилот. Така ми тръскаха няколко пъти стоповете миналото лято и се научих.

                            Освен тези трите, в по-малки количества влязох в nem и mrk. Барем избия Алтерикса.

                            Коментар


                            • Това с кеша продължава да е безумие. Докато дойде един 3-4% сур, ще сме подскокнали 25%.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                                Притихнали чакаме бруталното рали. Ти?
                                Аз съм се настроил за корекция през Q2, особено на NASDAQ, която може да стигне -20%.
                                Останах само по NVDA, MU, TSM и 3% от една енигма, която чакам Q4 да отлети при положителни новини.
                                Очаквам лек подскок тия дни да продам всичко и да дебна на 97% кеш.

                                Никаква препоръка не е, а мечешки работи

                                Коментар

                                Working...
                                X