IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение
    Дочакахме прес рилийза на PSTH.

    PSTH-Press-Release-6.4.2021.pdf (pstontine.com)

    На пръв прочит изглежда прекрасно, но да видим пазарът как ще я възприеме
    Дай моля те,твоят сбит прочит на прекрасно.Аз два пъти го чета и ми се струва,че това сложно изпълнение ще изплаши много дребни инвеститори.

    Коментар


    • И аз нямам идея как ще го приеме пазарът. Предварителните очаквания обаче бяха много по-сериозни. Това е, меко казано, втора цедка.

      Коментар


      • Дочакахме прес рилийза на PSTH.

        PSTH-Press-Release-6.4.2021.pdf (pstontine.com)

        На пръв прочит изглежда прекрасно, но да видим пазарът как ще я възприеме

        Коментар


        • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение

          Какъв е тоя локъп? Ако е забрана на инсайдери да продават как са станали продажбите показани тук https://finviz.com/quote.ashx?t=ABNB
          $147.44 6/8/2021 51,323,531 $68.00 $3,490,000,108 12/10/2020
          За тези бебчете се отнася!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
            Може да го натиснат тогава, ама може и да го изстрелят, за да им прибрерат късите, защото доста народ се е настроил за късо за тогава.

            Чудя се дали да не си взема още мъничко, ако паднат още. Да седят там, може пък някой ден да станат и те играчи.
            Засега горят само пари.
            Иначе пазарната им капитализация е брутално неоправдана.
            180 Days
            06/08/2021
            Lockup Expiration
            Какъв е тоя локъп? Ако е забрана на инсайдери да продават как са станали продажбите показани тук https://finviz.com/quote.ashx?t=ABNB

            Коментар


            • Аууу гущера вещае мъгла за оптимизма.
              Пробие ли свещенното 1,16 Дарпа пуска извънземните.,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                Herr Muller, какво именно се очаква да се случи на 9-и?
                Аз имам ABNB.
                Може да го натиснат тогава, ама може и да го изстрелят, за да им прибрерат късите, защото доста народ се е настроил за късо за тогава.

                Чудя се дали да не си взема още мъничко, ако паднат още. Да седят там, може пък някой ден да станат и те играчи.
                Засега горят само пари.
                Иначе пазарната им капитализация е брутално неоправдана.
                180 Days
                06/08/2021
                Lockup Expiration

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                  Измамата на Фаучито катери, като съветска ракета Айфеловата кула. Жалко, че не сме още вътре, но пожелаваме огромни печалби на държателите.

                  Някой има ли ABNB ще го попиляват ли спекулантите към 9 ти.
                  ???
                  Мъни спасителите на света нямало да растат.- Те едва сега прохождат, но във врата им диша едно чудовище, което иска да ги убие.
                  Ужасна история не мислите ли? Те спасиха света, а злото иска да ги унищожи.
                  Herr Muller, какво именно се очаква да се случи на 9-и?
                  Аз имам ABNB.

                  Коментар


                  • Свърши с катереното. На ръба бях да я джитна на 200. Май ще съжалявам. Кел файда, че познавам човешката психология

                    Коментар


                    • Измамата на Фаучито катери, като съветска ракета Айфеловата кула. Жалко, че не сме още вътре, но пожелаваме огромни печалби на държателите.

                      Някой има ли ABNB ще го попиляват ли спекулантите към 9 ти.
                      ???
                      Мъни спасителите на света нямало да растат.- Те едва сега прохождат, но във врата им диша едно чудовище, което иска да ги убие.
                      Ужасна история не мислите ли? Те спасиха света, а злото иска да ги унищожи.

                      Коментар


                      • Не знам къв трябва да си, за да скъсяваш мемета. Още няколко хиляди нови милионери тази вечер. Да им е честито.
                        Last edited by X_Y; 03.06.2021, 08:45.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                          Terzo, как така изпусна AMC. Немаше я Иветка да те светка
                          Присъствието на Иветка краси форума! Други само хабят ресурс...

                          Коментар


                          • Terzo, как така изпусна AMC. Немаше я Иветка да те светка

                            Коментар


                            • Голям гейм днес .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Снощи половин позиция sbsw + путове близо до парите. При спад под 18 ще допълвам. Плюсове - повече предвидимост, по-нисък полит. и финансов риск, защото не са в С. Америка. Минуси - прекалено зависят от злато, сравнително малко други метали. Големи са, а ми изглеждат по на сметка от rio и bhp; vale и vedanta не успях да ги хвана хубаво. От малките продължавам да стискам няколко leaps (23та) на Yamana. Но пак смятам, че черните и цветните ще бият благородните.
                                ___

                                Чак рязък 20% спад на тех шитните е невъзможен. До края на годината обаче може по плавно. Ефективно това ще означава ок. 40% надолу, но едва ли ще се случи. То на повечето такива компании реалната им стойност си е отрицателна.
                                Снощи всичко при мен беше уникална ракета. За Антеро (че и за другите газови) не мисля, че има какво повече да пиша, освен че още не е късно да се хванат едни 40-50%.... Рекордьор обаче беше sbsw. И там е далавера под 20, но като човек си помисли, че преди седмица за малко слезе под 18 даже. Все още е най-изгодната компания от изброените.

                                Sibanye surges on pledge to buy back up to 5% of shares

                                Коментар

                                Working...
                                X