IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

    за това бая време, щом не разбра, че не е до късмет, значи си тежък случай Късметът е до 1,2...10,20 клика, но нататък са закономерности. Ако това не се го разбрала - по-добре е да спреш докато не си се набълбукала
    Интересното е ти как още не си разбрал, че нямаш никакво влияние нито върху самите компании нито върху цените на акциите им нито пък някой ще ти даде информация от кухнята и понеже всичко е манипулация от такива, които могат да го правят ти нямаш никакъв шанс да предвидиш каквото и да било. Колкото е по-глупав човек толкова е по-самонадеян. Аз може да съм икономически невежа, ама поне здрав разум не ми липсва. Излагаш се.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

      аз съм така от бая време. И дори да нацеля нещо да отмъкна тлъст профит после моментално купувам друго и занулявам профита. Но това не са умения или неумения, а късмет и карък
      за това бая време, щом не разбра, че не е до късмет, значи си тежък случай Късметът е до 1,2...10,20 клика, но нататък са закономерности. Ако това не се го разбрала - по-добре е да спреш докато не си се набълбукала

      Коментар


      • Terzo, да пълним ли с Антеро на промоция или се отказа да му се надаш?

        Коментар


        • не виждам какво се е променило в пазара...или кой да е от пазарите ... от години са си едни и същи ... имат две посоки
          купи и продай ..да не би да са добавили трети бутон .? .. без да знам
          Pip master

          Коментар


          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
            Ако някой каже че прави пари от трейдове в момента значи има сериозни умения. Почти всичко, което пипнах последните 3-4 седмици беше грешка. Но ще се утеша с факта че портфолиото ми е на all-time high и ако не бях реивестирал малко печалби от Газпром за да подиверцифицирам щеше да е още по-добре. За последно такъв карък съм имал преди 5-6 години,
            аз съм така от бая време. И дори да нацеля нещо да отмъкна тлъст профит после моментално купувам друго и занулявам профита. Но това не са умения или неумения, а късмет и карък

            Коментар


            • пълно е морето със рибари, с курортисти
              - търсят всички пясъци, но чисти.
              Заливът се къпе сред лъчи и морска пяна,
              само дето риба няма

              Още на: https://textove.com/tonika-imalo-v-burgas-tekst
              Благодариние на textove.com

              Коментар


              • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                Ако някой каже че прави пари от трейдове в момента значи има сериозни умения. Почти всичко, което пипнах последните 3-4 седмици беше грешка. Но ще се утеша с факта че портфолиото ми е на all-time high и ако не бях реивестирал малко печалби от Газпром за да подиверцифицирам щеше да е още по-добре. За последно такъв карък съм имал преди 5-6 години,
                Такова е времето сега.Слабичка е спекулата.Добре че продадох десетина хиляди бройки от една много мазна акцийка с голям потенциал та тя естествено по закона на Мърфи дръпна с едни бързи 100 %.Основния пакет от обаче го пазя.Убеден съм,че до нова година ще изкарам още поне едни 100-120 к .

                Коментар


                • Ако някой каже че прави пари от трейдове в момента значи има сериозни умения. Почти всичко, което пипнах последните 3-4 седмици беше грешка. Но ще се утеша с факта че портфолиото ми е на all-time high и ако не бях реивестирал малко печалби от Газпром за да подиверцифицирам щеше да е още по-добре. За последно такъв карък съм имал преди 5-6 години,

                  Коментар


                  • Да, да, може, но с марджин зануляването става бързо и лесно.

                    Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                    Много са факторите които са необходими за успешна търговия ливъридja е само един от компонентите които изграждат системата която ползва търговеца ... преспокойно може да си загубиш парите и без мaрджин със търговия с акциии или с търговия на каквото щеш без маржин ако болшинството от входовете са с погрешен вход ,добавяне ,вър6ене на глупости ,нетърпение , кога да си sтоиш на ръцете и да не бараш нищо,стремеж за избиване на загуба ....въобще .... и още и още и още

                    Коментар


                    • абе вие си сложете от еверйската отрова ваксина . пък трейдинга го оставете на мене . хяхяхяхяхяххяхяхя

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                        забележете господа ...още след отварянето към 1.00 сутринта индекса DJIA zапочва down trend ... към 9.00 и 13.00 бг време цената образува двойно дъно и покачва нагоре .започва корекция на низходящото движение но цената стига само до предходният връх които играе роля на съпротива и след отварянето на американците цената си поема по тренда на часовата графика надолу .. аз селвам от връхчето на съпротивата и цената образува мечо флагче .... захлебвам с около 120 пипса ... аз смятам че всички фондове и мениджери ...американски са ме дебнали да заема къса позиция във фючерса на Дов за да срутят ниндекса и да ми помогнат да спечеля ....vie как смятате [ATTACH=CONFIG]n3793534[/ATTACH]
                        https://ibb.co/mBFmRtL
                        щом питаш - внимавай с трейдингът! Опасен е както финансовo, така и за ментално нестабилните може да ги увреди
                        Last edited by petyob; 16.08.2021, 23:13.

                        Коментар


                        • забележете господа ...още след отварянето към 1.00 сутринта индекса DJIA zапочва down trend ... към 9.00 и 13.00 бг време цената образува двойно дъно и покачва нагоре .започва корекция на низходящото движение но цената стига само до предходният връх които играе роля на съпротива и след отварянето на американците цената си поема по тренда на часовата графика надолу .. аз селвам от връхчето на съпротивата и цената образува мечо флагче .... захлебвам с около 120 пипса ... аз смятам че всички фондове и мениджери ...американски са ме дебнали да заема къса позиция във фючерса на Дов за да срутят ниндекса и да ми помогнат да спечеля ....vie как смятате
                          Click image for larger version

Name:	Opera Моментна снимка_2021-08-16_164435_clientportal.transactfutures.com.png
Views:	1
Size:	5.6 КБ
ID:	3793534

                          https://ibb.co/mBFmRtL
                          Pip master

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Да, да, внимавай. Повечето, които разбират само мислят, че разбират. А дори и тези дето разбират и те се зануляват понякога. Ливъридж, бе, ливъридж. Общо взето - много риск за да постигнеш дългосрочен underperformance. Не ми се нрави, а и е много работа и цъкане





                            М-не. Един тик на Дау Джонс е 0.01 пункт

                            Много са факторите които са необходими за успешна търговия ливъридja е само един от компонентите които изграждат системата която ползва търговеца ... преспокойно може да си загубиш парите и без мaрджин със търговия с акциии или с търговия на каквото щеш без маржин ако болшинството от входовете са с погрешен вход ,добавяне ,вър6ене на глупости ,нетърпение , кога да си sтоиш на ръцете и да не бараш нищо,стремеж за избиване на загуба ....въобще .... и още и още и още
                            Pip master

                            Коментар


                            • Да, да, внимавай. Повечето, които разбират само мислят, че разбират. А дори и тези дето разбират и те се зануляват понякога. Ливъридж, бе, ливъридж. Общо взето - много риск за да постигнеш дългосрочен underperformance. Не ми се нрави, а и е много работа и цъкане

                              Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                              всички фючерсни брокери а също ЦФД Брокери предлагат маржин ...маржин търговията е ноj с две остриета и не е подходящ за начинаещи независимо дали става въпрос за форекс ,акции фючерси и абсолютно всякаква търговия... маржин търговията донася ползи но ако знаеш какво правиш ...ако ли не се зануляваш ...


                              М-не. Един тик на Дау Джонс е 0.01 пункт

                              Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                              а дали са пунктове ,пипсове или тикове това са фактологични глупости

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                                всички фючерсни брокери а също ЦФД Брокери предлагат маржин ...маржин търговията е ноj с две остриета и не е подходящ за начинаещи независимо дали става въпрос за форекс ,акции фючерси и абсолютно всякаква търговия... маржин търговията донася ползи но ако знаеш какво правиш ...ако ли не се зануляваш ...а дали са пунктове ,пипсове или тикове това са фактологични глупости
                                +
                                Няма никакъв смисъл от нея и да береш гайлето на остриетата дето викаш..
                                Има много по добри и по малко рискови инстрименти.
                                Примерно ако имаш 100к $ - само за 13.2к ( 13.2% от парите ти) можеш да бъдеш 90% лонг на сп500. С останалите близо 87к какво ще правиш си решаваш сам.
                                2 липса с експ. дек. 2022 на 70делта са толкова пари. При това си и хеджиран от делтата към даунсайд.
                                Е, ще правиш и само 70% по нанагорнището, ама нали си рискувал само 13-14% за това...напълно безплатна шведска маса - няма

                                Коментар

                                Working...
                                X