IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хмм, ти да видиш. В тия каруцари има нещо интересно. Аз съм по природното газ обаче, а не по пропан-бутана. Не ги и знам откъде накъде карат. Ткилата ако даде акъл?

    Коментар


    • Колко е данъка върху дивидента на BW LPG Limited (BWLPG.OL)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
        Пак да ви припомна - BWLPG също са на промоция и дават добри дивиденти, ама няма капитал да допълвам
        Бре, това е по-евтино и от Gazprom. Ще се възползвам !

        Коментар


        • Пак да ви припомна - BWLPG също са на промоция и дават добри дивиденти, ама няма капитал да допълвам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Ави е бетон, направо е свръхестествен.

            Слушах го директ преди час и нещо. Даже го питах какво да правим след неизбежния край на всичката тази вакханалия, та 100% беше на живо. Дава като най-вероятно малка кратка корекцийка до дни, а много по-малката вероятност е да си катери безметежно до 5000+. Златните копачи ги вижда като най-уязвими. От октомври до края на годината обаче със сигурност няма спирка до луната. Ръсел ще се представя по-добре от S&P. За 2023/24-та смята, че няма истински хеджове, всичко у киреча за двайсетина години. EM обаче ги обяви за най-малко лош вариант.

            Реагирах още докато говореше. Прехвърлих някои путове за октомври/ноември, махнах поръчките за NEM и SBSW, и продадох септемврийски колци за много позиции за без пари. Може и да не излезе прав, но когато някой се е доказал толкова пъти, слушкам.
            Дам, към момента това се оказва доста тъпо. Цялата позиция във въглищата (HCC), половината Антеро и половината NRZ ще си отидат. Но да не бъдем максималисти.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

              А колко да го държим натоварено че взе да пада или да не го гледаме повече,
              Я дай нещо друго да натоварим днес
              OMP ако не си натоварил. Голем дивиден дават

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                Днес товарим SBSW, хепи енда после.
                А колко да го държим натоварено че взе да пада или да не го гледаме повече,
                Я дай нещо друго да натоварим днес

                Коментар


                • FUTU и днеска се отчете.

                  Коментар


                  • Имам нещо като въпрос / мнение за фармата.

                    С колци съм дългосрочно във Виатрис. Има известни рискове, но надолу почти няма накъде. Като цяло съм на мнение, че генериците са с много добър потенциал, но трябва да уцелиш правилната компания. VTRS наистина правят пари и са погълнали правилно количество дълг. Мисля, че като нищо могат да отидат до 20+ в рамките на година, а и са чудесна котва за баланс на рисков портфейл.

                    Органон са много по-малки, но де факто са чистак нова компания. Не съм ги гледал внимателно, та ако някой им е отделял време, ще съм благодарен да сподели мнение / добри цени за вход и изход и перспективи за дивидента.

                    Коментар


                    • Jory тази новина не не нова но само тя излиза най-много в търса4ките заради партнйорството с Амазон ско4и цената от понеделник.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 1marko Разгледай мнение
                        KPLT Някой провери ли компанията ? капитализацията била колкото проходите.
                        Congratulations на новия собственик.
                        За какво ви съдят? Аз видя ли class action спирам да чета...

                        Коментар


                        • както се вижда от по големи графики 15 и 30 мин има образуван trend ..down ...след отварянето се вижда че ценовото движение катери до дъното от 6.00 бг време (чЕРНАТА ХОРИЗОНТАЛНА ЛИНИЯ ).. то е изиграло роля на подкрепа и е вдигнало цената до върха ...но сега ценаста е под това дъно и играе роля на съпротива аз закъснявам с входа и първата позиция е затворена ръчно.. не защото е била стоп а по погрешка но пак е загуба първа къса ударен стоп (червената стрелка е стопа ) следва втора къса и цената на фючерса DOW слиза вече по тренда и дори прави ново дъно ..близо 60-70 пипса
                          Click image for larger version

Name:	Opera Моментна снимка_2021-08-31_165507_clientportal.transactfutures.com.png
Views:	1
Size:	4.5 КБ
ID:	3798837

                          https://ibb.co/ZSz6hjS
                          Pip master

                          Коментар


                          • не търгувам с опции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 1marko Разгледай мнение
                              KPLT Някой провери ли компанията ? капитализацията била колкото проходите.
                              Почти нищо не знам за компанията, но да я купуваш с хоризонт над месец на 4,30 е безумие. Имаш септемврийски путове на 5 долара за кинта. Значи директно я имаш за 4. За октомврийските и по-късните да не говорим.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Как е колеги? Ще има ли днес радост ?
                                плямпач още ли си играеш на еверйски борси. хяхяхях

                                скоро ще изгориш яко

                                Коментар

                                Working...
                                X