IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да не е да са запразнили всички вече ? Тази седмица обемите са едни никакви, което ме навежда на мисълта, колко реално от обема е генериран от ритейл инвеститорите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

      Това бяха от най-бързите 1000 долара някога. Затворих
      То хубаво прибра иляду долара , а стоп слагали .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

        речено-сторено, купих 400000 турски лири срещу долар
        Това бяха от най-бързите 1000 долара някога. Затворих

        Коментар


        • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
          И ква стана тая.... чета заглавие: U.S. oil down early Tuesday as White House announces release of 50 million barrels from strategic reserve

          И петрола преди час прави шип нагоре. Не са глупави трейдърите - това е консумацията на Америк за 4-5 дни.... а OPEC веднага са казали че може да преразгледат и забавят плана за покачване на производството с 400 мл барела на ден. Така е в покера... като блъфираш но ти личи
          Ами като изпразниш резервите после трябва да ги напълниш. Гледах един анализатор който каза, че по този начин просто се гарантира, че САЩ ще купят повече петрол в бъдеще. Резултат от интервенцията няма да има според него защото количеството е капка в морето.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
            Вчера с 5 цифрен спад на портфолиото, Днес с 5 цифрен ръст на портфолиото. Имамиха ги днес хората които търгуват по трендови графики, нива на съпорти, фибоначита и т.н и това е ми се струва да само началото. Не мога да се зарадвам, защото освен петролните компании и някои суровинни всичко днес е толкова гадно и убито, че чак не ми се вярва. Не искам да увеличавам над 70% дела в такива инвестиции, а ако така продължава още няколко дни ще е зле. Според мен финалното яху нагоре на пазарите ще е съчетано със спад на долара и ръст на Emerging markets, сега удобно продават скъпите долари за да купуват активи. Аз лично съм само с 5% тежест на американски акции, но имам доста ADR-и, Смята че доларът е готов за як сел срещу турска лира, рубла, реал и др. Даже за утре планирам да участвам на форкес пазар за пръв път от 10г сигурно и да продам долара срещу турски лири

            P.S събудиха се от летаргята на финала!
            речено-сторено, купих 400000 турски лири срещу долар

            Коментар


            • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
              Вчера с 5 цифрен спад на портфолиото, Днес с 5 цифрен ръст на портфолиото. Имамиха ги днес хората които търгуват по трендови графики, нива на съпорти, фибоначита и т.н и това е ми се струва да само началото. Не мога да се зарадвам, защото освен петролните компании и някои суровинни всичко днес е толкова гадно и убито, че чак не ми се вярва. Не искам да увеличавам над 70% дела в такива инвестиции, а ако така продължава още няколко дни ще е зле. Според мен финалното яху нагоре на пазарите ще е съчетано със спад на долара и ръст на Emerging markets, сега удобно продават скъпите долари за да купуват активи. Аз лично съм само с 5% тежест на американски акции, но имам доста ADR-и, Смята че доларът е готов за як сел срещу турска лира, рубла, реал и др. Даже за утре планирам да участвам на форкес пазар за пръв път от 10г сигурно и да продам долара срещу турски лири
              Мисля, че това е само началото. Пък рублата и лирата не са еднакво тежки в дългосрочен план.

              Коментар


              • Вчера с 5 цифрен спад на портфолиото, Днес с 5 цифрен ръст на портфолиото. Имамиха ги днес хората които търгуват по трендови графики, нива на съпорти, фибоначита и т.н и това е ми се струва да само началото. Не мога да се зарадвам, защото освен петролните компании и някои суровинни всичко днес е толкова гадно и убито, че чак не ми се вярва. Не искам да увеличавам над 70% дела в такива инвестиции, а ако така продължава още няколко дни ще е зле. Според мен финалното яху нагоре на пазарите ще е съчетано със спад на долара и ръст на Emerging markets, сега удобно продават скъпите долари за да купуват активи. Аз лично съм само с 5% тежест на американски акции, но имам доста ADR-и, Смята че доларът е готов за як сел срещу турска лира, рубла, реал и др. Даже за утре планирам да участвам на форкес пазар за пръв път от 10г сигурно и да продам долара срещу турски лири

                P.S събудиха се от летаргята на финала!
                Last edited by desperado; 23.11.2021, 22:55.

                Коментар


                • Доларът мина 12

                  https://twitter.com/HergelePostasi/s...79969564229637

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от desperado

                    Много правилно, силата ба долара започна да изнервя всички вече!
                    Доларът още не си е показал рогата тука, ама като гледам комшиите...Зимата ще е тегаво, разчетите за догодина са < 1.09 евро

                    Коментар


                    • Затворих голд шорта, колкото толкова :-)

                      Коментар


                      • И ква стана тая.... чета заглавие: U.S. oil down early Tuesday as White House announces release of 50 million barrels from strategic reserve

                        И петрола преди час прави шип нагоре. Не са глупави трейдърите - това е консумацията на Америк за 4-5 дни.... а OPEC веднага са казали че може да преразгледат и забавят плана за покачване на производството с 400 мл барела на ден. Така е в покера... като блъфираш но ти личи

                        Коментар


                        • Дали са ми 100 бр DWAC на 43 на премаркет. ХИП–ХИП Ура за Тръмп.
                          Last edited by desperado; 23.11.2021, 14:40.

                          Коментар


                          • някой следи ли манипулациите на нафтата? Хем уж я познавам, хем всеки път успява да ме изнанада. Някой печели дебели пачки от нея, ама кой ли е
                            Last edited by IvelinaJensen; 23.11.2021, 14:35.

                            Коментар


                            • Еврото е тост, левъ...мани мани

                              Коментар


                              • Забавнен коментар от Seeking Alpha:

                                JeffSizemore
                                12 Nov. 2021, 6:13 AM
                                Comments (1.94K)
                                |
                                + Follow
                                Never understood Europeans. They spent trillions building up their windmills and solar panels and now refusing to turn them on. Also why is it cold in Europe? The earth is heating up I’ve seen all the news of 100 degree Denmark.

                                Коментар

                                Working...
                                X