IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пауъл от ФЕДА,бетер наш Терзо с тая инфлация.
    Всъщност дрънка това ,което искат да чуят политиците.


    ПП.Дълъг Дау стоп 33950.
    Last edited by Майстора233; 02.12.2021, 05:09.

    Коментар


    • Абе Файзер и Модерна след днешната статия в Lancet как са живи бе? Сега като изход от ситуацията май цялото населние трябва да се ваксинира задължително, но сентимента към 2те компании не знам как ще се оправи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
        Видях че има новина че ще реизнат капила при DWAC. Продадох на 48 след затварянето в бързината да взема едни сосни кинти че идва нова година, бях купил на 39,30 минути преди това . Сигурно съм се прецакал, но може бе не чак толкова. Лошото е че трейдинг профит днес близо хилядарка след това затваряне не ме радва дагоеаа.
        Има не малка вероятност да си избързал с продажбата.Като гледам как се наемат в нета на тази тема...........,нищо чудно да е от най-актуалните в утрешният ден.
        А може и да си направил най-правилният избор.

        Коментар


        • Видях че има новина че ще реизнат капила при DWAC. Продадох на 48 след затварянето в бързината да взема едни сосни кинти че идва нова година, бях купил на 39,30 минути преди това . Сигурно съм се прецакал, но може бе не чак толкова. Лошото е че трейдинг профит днес близо хилядарка след това затваряне не ме радва дагоеаа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
            тъкмо и аз щях да питам как отигравате ситуацията. Аз се ядосвам, че все една и съща грешка правя, а ако направя обратното случайно пак се оказва, че съм направила грешка
            Ако имаш акции които продаваш и те след това се вдигат много повече тогава може да се каже че правиш грешка. Ако имаш акции които купуваш и падат, това е в реда на нещата понякога защото имаш възможност ако имаш смелост да добавяш на по-ниски нива стига първоначално да не е голяма позицията. Ако размера на позициите в които имаш голяма печалба те притеснява тогава ги намали и вземи заслужени печалби, ако спаднат пак ще ги купиш, така накрая може да са ти безплатни. Най-добре си вкарай по графики нива за вход без стопове. Продай всички акции които са на горния или близо до горния край на канал ако са в такава формация

            Коментар


            • ако имаш предвид ДОВ 0ще миналата седмица писах ,че вероятно образува връх...и големият седмичен бар беше кат сигнал.. практиката показва че има ли такива големи низходящи барове следващият ще е пак такъв ..никoй нищо не натиска но не всичко винаги върви нагоре
              Pip master

              Коментар


              • тъкмо и аз щях да питам как отигравате ситуацията. Аз се ядосвам, че все една и съща грешка правя, а ако направя обратното случайно пак се оказва, че съм направила грешка

                Коментар


                • Коментари за спада? Натискат всичко което е в даунтренд, особено суровинните компании до последно!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                    а това ми е растежа за тази година. Синьото съм аз, а жълото е S&P
                    Така като ги сравнявам, портфолиото ти няма да се задържи дълго над пазара и по-добре да държиш SP евентуално с някакъв леверидж ако ти е много скучно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                      това което правиш не е дeй трeiдинг ..да купиш нещо и да го продадеш утре e просто налучкване ..дeй трeiдера търси формации и причини които да наклонят везните в негова полза...тоест да има предимство което да го убеди че като купи днес утре наистина ще бъде на печалба за да бъде печелившо упражнението
                      то всеки купува/продава с идеята, че нещо ще падне или ще се качи. Ама не винаги се уцелва. Ти да не би винаги да си на плюс?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                        купувам днес продавам утре. Понякога може и същия ден, понякога може и след няколко дни. Но ще трябва да го направя същия ден щото с тоя голям гиъринг много се набутвам напоследък. Ама явно трудно се уча
                        това което правиш не е дeй трeiдинг ..да купиш нещо и да го продадеш утре e просто налучкване ..дeй трeiдера търси формации и причини които да наклонят везните в негова полза...тоест да има предимство което да го убеди че като купи днес утре наистина ще бъде на печалба за да бъде печелившо упражнението
                        Pip master

                        Коментар


                        • а това ми е растежа за тази година. Синьото съм аз, а жълото е S&P

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            Ако обичаш да ти се набутва, значи си на правилното място. Не ти ли стига от криптото, че и тука?
                            У лево
                            От крипто съм на х9

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                              купувам днес продавам утре. Понякога може и същия ден, понякога може и след няколко дни. Но ще трябва да го направя същия ден щото с тоя голям гиъринг много се набутвам напоследък. Ама явно трудно се уча
                              Ако обичаш да ти се набутва, значи си на правилното място. Не ти ли стига от криптото, че и тука?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
                                какво имаш предвид под дeй трейдинг..?
                                купувам днес продавам утре. Понякога може и същия ден, понякога може и след няколко дни. Но ще трябва да го направя същия ден щото с тоя голям гиъринг много се набутвам напоследък. Ама явно трудно се уча

                                Коментар

                                Working...
                                X