IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • а това ми е растежа за тази година. Синьото съм аз, а жълото е S&P

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Ако обичаш да ти се набутва, значи си на правилното място. Не ти ли стига от криптото, че и тука?
      У лево
      От крипто съм на х9

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

        купувам днес продавам утре. Понякога може и същия ден, понякога може и след няколко дни. Но ще трябва да го направя същия ден щото с тоя голям гиъринг много се набутвам напоследък. Ама явно трудно се уча
        Ако обичаш да ти се набутва, значи си на правилното място. Не ти ли стига от криптото, че и тука?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
          какво имаш предвид под дeй трейдинг..?
          купувам днес продавам утре. Понякога може и същия ден, понякога може и след няколко дни. Но ще трябва да го направя същия ден щото с тоя голям гиъринг много се набутвам напоследък. Ама явно трудно се уча

          Коментар


          • какво имаш предвид под дeй трейдинг..?
            Pip master

            Коментар


            • Първоначално изпратено от trade Разгледай мнение
              ако питаш за брента той е в низходящ trend от 85.50 там е седмичната съпротива която го бута надолу ..в повечето случаи седмичните локални върхове и дъна оказват влияние на цената (писах за това точно кога бе на върха )..а по 4 часова графика цената е под 50 пeреодната ЕМА и около нея образува двойни върхове и пропада и прави нови дъна ,,низходящите трендове тва правят.... правят нови по дълбоки дъна ..сега се отблъсква от дневна trend линия и затва покачва нагоре и започва да образува фигура ...ако търгуваш новина за новина и чужди очаквания ще сгрешиш
              Питах друго - къде излизат новините от OPEC. Защото в случая новина срина брента. Той ми е на дейтрейдинг и генералните трендове не са ми особено важни

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                къде мога да прочета какво са говорили на OPEC срещата преди час, че не разбирам що пада нафтата, а уж очакваха да расте след срещата
                ако питаш за брента той е в низходящ trend от 85.50 там е седмичната съпротива която го бута надолу ..в повечето случаи седмичните локални върхове и дъна оказват влияние на цената (писах за това точно кога бе на върха )..а по 4 часова графика цената е под 50 пeреодната ЕМА и около нея образува двойни върхове и пропада и прави нови дъна ,,низходящите трендове тва правят.... правят нови по дълбоки дъна ..сега се отблъсква от дневна trend линия и затва покачва нагоре и започва да образува фигура ...ако търгуваш новина за новина и чужди очаквания ще сгрешиш
                Pip master

                Коментар


                • Click image for larger version

Name:	ETHUSDM15 DIVERGENCIA.png
Views:	1
Size:	8.5 КБ
ID:	3838284


                  ETH 15




                  Click image for larger version

Name:	US30M15 DIVERGENCIA.png
Views:	1
Size:	12.4 КБ
ID:	3838285

                  DJIA 15






                  Дивергенция между и Етериум и Дау, силен сигнал за дълги.

                  Също така Етериум пред пробив на историческият връх.
                  Last edited by Майстора233; 01.12.2021, 16:53.

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	US30M15 KLIN.png
Views:	1
Size:	8.4 КБ
ID:	3838261



                    DJIA M15


                    Пробие ли горната тренд линия на клина, би следвало възходящо движение.
                    Last edited by Майстора233; 01.12.2021, 16:52.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                      Няма лесни пари, лесно е само на приказки. Ако бише маркета на годишен базис заслужаваш респект.

                      Не знам за мечките - мина им времето, ако трябваше да падаме щеше да е миналата година.
                      Абсолютно няма лесно. Те сега например беше изключително трудно, ама невероятно, да купи човек насред разпродажба. И понеже е много трудно хората все повече се отказват да играят на борсата. Не останаха направо. Броят се на пръсти. Очаквано. Всеки бяга от трудното.

                      Седя си аз на тъмно и се чудя дали насред вилнееща инфлация да напазарувам за моменг поевтинели суровини. Ми наистина не е лесно, не мога да реша. Ти какво ще ме посъветваш.

                      В интерес на истината така и не успях да разбера хората в този форум, които не виждаха инфлационното цунами. Какво им пречеше.

                      Коментар


                      • къде мога да прочета какво са говорили на OPEC срещата преди час, че не разбирам що пада нафтата, а уж очакваха да расте след срещата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                          Няма лесни пари, лесно е само на приказки. Ако бише маркета на годишен базис заслужаваш респект.

                          Не знам за мечките - мина им времето, ако трябваше да падаме щеше да е миналата година.
                          аз за сега бия S&P. Ама има още месец и не бързам да се радвам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                            Мале..... турската лира донесе 10% за 2 часа. Затворих, но пак ще гледам за вход

                            Отново в играта.... зарявайте всичко друго и купувайте турски лири!
                            70% (5 min) 10 ->17

                            https://derivate.bnpparibas.com/prod.../DE000PX1HTB4/

                            Коментар


                            • Мале..... турската лира донесе 10% за 2 часа. Затворих, но пак ще гледам за вход

                              Отново в играта.... зарявайте всичко друго и купувайте турски лири!
                              Last edited by desperado; 01.12.2021, 12:19.

                              Коментар


                              • Long DJIA . Stop 34090
                                Last edited by Майстора233; 01.12.2021, 10:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X