IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
    Пак ослушване на пазара, като свинки във папур
    Пич нови дъна на сипа. Моя индикатор cci ми го показа
    . Той за пореден път не сбърка. Хяхяхяхяхя

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Чак пък да занули... в много драматични краски гледате


      Подобни растежни мастодонти сравнително често правят по 70% или малко отгоре спад от върха, но не обърнат ли да катерят след това работата е ясна..

      п. Мишо, баш пък ти да подценяваш политическият риск

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        Чак пък да занули... в много драматични краски гледате


        Ей помня теслата като падна от 350 на 180 преди сплита и един аналист коментира по кабела, че реалната стойност била 10$. Има го някъде сигурен съм, беше баш на дъното

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
          Какво полезно, 5% под върха сме, дейба, и настана голяма трагедия.. Подобни спадове обикновено приключват до средата на декември за да се понадуят малко след това новогодишно.
          Ротации колко да се усетят къде ща са следващата година.

          Коментар


          • Чак пък да занули... в много драматични краски гледате

            Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

            Черно-бялата зона според мен е 70-80 някъде, а пробие ли и нея наистина ще занули.

            Коментар


            • Кво да кажем, чакаме викса на 40

              Коментар


              • Какво полезно, 5% под върха сме, дейба, и настана голяма трагедия.. Подобни спадове обикновено приключват до средата на декември за да се понадуят малко след това новогодишно.

                Коментар


                • Пулс на мъртвец стана работата ...

                  Кажете нещо полезно, стига глупости и заяждания.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    На тази цена хартията е вече черно/бяла. Или ще се ходи до нула, или ще отскочи. И аз влязох мощно. Упражниха ми два пута предварително.
                    Черно-бялата зона според мен е 70-80 някъде, а пробие ли и нея наистина ще занули.

                    Коментар


                    • Явно многократно си продавал дълбоко на червено. Скришом. Страх. Малки топки, голям бърборко.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        От $300 надолу ти е все така... това си е чиста проба мазохизъм твоето. Или си пак си бил на демо?

                        Хем беше предупреден да не бараш там.

                        БАБА, вземи се в ръце, баба.

                        Защо от 300? Или пак си "спомняш", но естествено без да цитираш; AKA лъжеш нагло и просташки. Но все пак за протокола в момента средната ми е 145.

                        Last edited by aleks262; 03.12.2021, 21:00.

                        Коментар


                        • От $300 надолу ти е все така... това си е чиста проба мазохизъм твоето. Или си пак си бил на демо?

                          Хем беше предупреден да не бараш там.

                          БАБА, вземи се в ръце, баба.

                          Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          На тази цена хартията е вече черно/бяла. Или ще се ходи до нула, или ще отскочи. И аз влязох мощно. Упражниха ми два пута предварително.

                          Коментар



                          • Насдак ETF-a е на тренд линията, може и това да беше спада, петък е, затварям и излизам, в най-лошия случай ще счупи линията и тогава ще съм се спасил с продажбите, скоростта на спада предоплага още лоши дни, ако пък отскочи ставам без тех акции и ще ми е толквва мъчно за 2 от тях че може и да ги гоня по баира
                            Last edited by desperado; 03.12.2021, 19:43.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
                              И сега да видим ще има ли едно разпродаване на Епъл преди затварянето и съответно индексчета надолу или не

                              Вашите стъклени кълба какво ви говорят ? Моето предсказва че е доста вероятно.

                              Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                              Вероятно - да, доста - не. Утре ще видим на джоб репорта


                              Прав беше. Моето кълбо явно избързва, трябва да го коригирам

                              Коментар


                              • Има още спад до тренд линиите. Не мисля че ще пропуснат да ги тестват. Насдак го шортват затова махнах всичко тех че бях не печалба от 3 акции, марджин колове ще има и т.н

                                Коментар

                                Working...
                                X