IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ВЪРВИ ЛИ ИГРАТА НА ОБЪРНАТИ КРАТУНКИ ОТ 3333333333333 ТРЕЙДЪРЧЕТА

    ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХ

    Коментар



    • Кога ще е най-големият оптимизъм-
      Отговорът когато изтърбушат Тайван.
      Тогава Наско ще хвръкне като ракета на Илон Мъск до луната-
      Може да ни огрее тази година знае ли човек-

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

        Ако успеят в начинанието да предизвикат паника, разумът вече не играе.


        Да му мислят насдакчиите. Бразилците и аржентинките ще отидат на p/e 1 ли? Газпром ще слезе ли под 4 евро? Тръбите ще ги сгънат да връщат >20%? Избързах една седмица и ме е яд за неща като Полиметал и Евраз, ама кот такова.

        В интерес на истината е железарите са в умопомрачителнра разпродажба. CLFите на 16 са подарък за децата.
        Last edited by terziеv; 24.01.2022, 21:21.

        Коментар





        • в този пазарт Macy's (M) e много нагоре. Има оферта за покупка на Kohl's от някакъв хедж фонд и покрай тази новина. Защо само му се канех миналата седмица!

          Коментар


          • петролът досто добре се държи, дано да не съжалявам че продадах вчера PetroChina, сега съм се заложил на 45,4.

            Съветът ми за следващите дни е да не се подлъжете да пускате къси или да си ги оставите ако имате. Положението с Украйна отдавна е ясно, руснаци и американци са се разбрали, това са циркове за зрелища.

            Коментар


            • АБЕ

              ДАУ ЖОНС ДИГА ОТ ОТЦА И СИНА И СВЕТА ГО ДУХА 33333333333333333333. ДОВОЛЕН СЪМ ДА ВИ КАЖА



              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                Гласът на разума. Без майтап
                Ако успеят в начинанието да предизвикат паника, разумът вече не играе.



                Коментар


                • За загубилите, да потърсят помощ от експерта по борси.
                  Много е добър оправя всичко само с поглед.

                  Attached Files

                  Коментар


                  • ЧЕСТИТО ВИ 3333333333333333 НА ДАУ ЖОНС . ВЕЧЕ ЯКО ДЪЛГИ ОТ САКРАЛНОТО 3333333333333333 - ОТЕЦ, СИН И СВЕТА ГО ДУХА




                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                      купувайте диповете скоро обръщаме

                      споко бе . русия и украйна сега ще се разберат . фед няма да вдига лихвите и ковида ще изчезне . пак ще тръгнем нагоре за тест на 16666 и 35853

                      само евраците ги продавайте че тази седмица идват дъна под 1,11853
                      Гласът на разума. Без майтап

                      Коментар


                      • Няма смисъл да седите пред мониторите да се морите. Няма да има отсега още големи движения. Залагайте лимитирани поръчки където мислите че ви е добре и чакайте. Аз затворих почти всички къси на SP500 днес но освен Газпром нищо друго не ме огрява досега.

                        Коментар


                        • Слушайте Архитекта, пазарът е бичи все още!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

                            Влакът тръгва, ама за гара юг. Изглежда, че продължилия 13г бичи пазар приключи. Не вярвам в близките години да видим нови върхове, S&P500 визирам. До къде ще е срута? Всичко зависи до каква степен ще успеят да раздухат паника, та да уплашат дребните риби. От няколко дена се забелязваше в щатските медии масирана пропаганда за създаване на паника. А както съм писал и преди, фундамент за голям срут просто няма. Критичното е ефективната лихва на ФЕД да надмине 5%, тогава на мода пак ще излезе срочния влог и акциите ще пострадат. Само, че това няма как да стане, щото щатския говермент е един от най-големите длъжници и според анализаторите вдигане на лихвата само с 1% ще ги принуди да орязват харчове за да плащат лихвите т.е. $ трилионната програма на демократите отива на кино. Ще е повече пушилка и вой да уплашат гаргите, отколкото реално вдигане на лихвите.
                            Но пък като гледам как налитат да купуват швейцарския франк, нещата са екстремно зле и в Европа, вероятно заради възможната война в Украйна. Нещата хич не са розови и за БГ, да не забравяме че като членки на НАТО сме врагове на Русия и при война току виж Путин ни запратил един наръч ракети към София.
                            предполагам си нa кеш с това мислене?

                            VIXL изби рибата

                            Коментар


                            • купувайте диповете скоро обръщаме

                              споко бе . русия и украйна сега ще се разберат . фед няма да вдига лихвите и ковида ще изчезне . пак ще тръгнем нагоре за тест на 16666 и 35853

                              само евраците ги продавайте че тази седмица идват дъна под 1,11853
                              Last edited by the architect; 24.01.2022, 17:16.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                                33700 е реалната подкрепа на ДАУ ,седмична графика.С две думи НЕ ТРЯБВА да затваря седмична свещ под това ниво.Иначе....довиждане на всичко
                                Но ,мисля че сряда ФЕД ще смени сантимента

                                ...
                                Но....от друга гледна точка ,американците могат да използват конфликта в Украйна да направят някаквъв резет.Даже може всичко да си е по план

                                Да, и аз четох че имало някакъв начин при война да се изтриват дългове, но не ми е ясен механизма. Сутринта пък четох, че баба Йелън казала, че има начин да се намали инфлацията, само дето не казала "как". Нещо мътят, ама не мога да схвана играта.

                                Коментар

                                Working...
                                X