IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дау Джона подръпна - това е добре, Трябва и Nasdaq да подръпне в следващите дни

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Ми не, щото пак ще пропуснеш лесните 50% ръст и ще трепериш при всеки спад. Едно да вземеш Vale на 12, съвсем друго е на 16. Кога се сурна TRQ под 10 е сделка, кога го видиш да се скъсва да катери - не е. To вече и при сигурни залози като XOM им остана едно 20% ръст, което е под инфлацията.
      Безплатно ги раздавам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
        Този път и Кашпировски няма да Ви помогне- Може би Чумак би могъл да го стори, но той отдавна е в по-добрия свят.
        Разгромът на технологиите е на три минути от 12.00
        Ама то бива балон балон ама чак такъв.
        Сладур.

        https://www.youtube.com/watch?v=hspNaoxzNbs

        Коментар


        • Този път и Кашпировски няма да Ви помогне- Може би Чумак би могъл да го стори, но той отдавна е в по-добрия свят.
          Разгромът на технологиите е на три минути от 12.00
          Ама то бива балон балон ама чак такъв.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

            Така е ,
            тук ще се ходи още на долу , след отскок следващата седмица. Пазара проби и е пред пробив на важни подкрепи. Така че ще дебнем в началото на февруари.

            Отскока беше много бърз и рязък характерен за корекция а не за начало устойчив бичи тренд

            Сега влизаме в консолидация и след това новото дъно първите две семици на февруари, където би трябвало да приключи корекцията.

            Това което ме гложди дали Биткойна ще се подлъже и той на долу или не.
            Last edited by Майстора233; 25.01.2022, 10:10.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
              33700 е реалната подкрепа на ДАУ ,седмична графика.С две думи НЕ ТРЯБВА да затваря седмична свещ под това ниво.Иначе....довиждане на всичко
              Но ,мисля че сряда ФЕД ще смени сантимента


              https://i.imgur.com/BZq1jiz.png

              A ,то взе че обърна точно там ,на 33700. Пак без да искам и с голям късмет съм познал
              Все пак трябва да се изчака и ФЕД ,но място за паника няма ,поне все още


              https://i.imgur.com/rhgFOLD.png


              Коментар


              • Първоначално изпратено от BigGun Разгледай мнение

                Аз започнах да продавам още в началото на седмицата, като вчера и днес приключих на 97% кеш. Мисля, че сантимента на пазара се обърна и може това да е началото на серия от срутове. Следващата седмица ще видим какво е измислил ФЕД. Приготвил съм се да чакам тлъсти промоции на технологични value компании. Може и някоя ресурсна да закача ако има корекция на цената.

                С две думи очаквам мечките да се развихрят.
                Много точно
                технологични компании с капитализация по 30 пъти приходи ....
                Марсианци!. Не, ами направо от друга звездна система. Падат от небето

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                  ПичовИ, днес бе един от най-славните ми дни в търговията . Само на 3 точки S&P от дъното го хванах и изтъргувах сертификати с грандиозна за мен печалба. Ако реша, една година ще мога да лежа и пърдя!!! Да се свети името на Ави!
                  от заглавната страница на bloomberg:

                  "Index hasn’t wiped out loss of almost 5% since early 2001"

                  Та до колкото разбирам ден като днешния не е имало от 20 години . Е 2008-ма е имало такива близки.

                  Коментар


                  • ауууууууууууууууууууу чи интересно обяснение на борсовите движения


                    Американските борси направиха изненадващо завръщане на зелено

                    Инвеститорите възвърнаха апетита си за технологични акции



                    чакай сега защо е изненадващо . не трябваше ли да няма изненади . фед дига лихвите борсите падат

                    явно е свързано с апетита на инвеститорите . те така търгуват . имат апетит и купуват каквото пропадне .

                    Last edited by the architect; 25.01.2022, 01:34.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
                      ПичовИ, днес бе един от най-славните ми дни в търговията . Само на 3 точки S&P от дъното го хванах и изтъргувах сертификати с грандиозна за мен печалба. Ако реша, една година ще мога да лежа и пърдя!!! Да се свети името на Ави!
                      Какво говоря, забравих математиката от вълнение - поне година и девет месеца смятано в заплати...

                      Коментар


                      • ПичовИ, днес бе един от най-славните ми дни в търговията . Само на 3 точки S&P от дъното го хванах и изтъргувах сертификати с грандиозна за мен печалба. Ако реша, една година ще мога да лежа и пърдя!!! Да се свети името на Ави!

                        Коментар


                        • Днес е било бързо и яростно затварянето. Не мисля че е много добре, очаквах поне и утре да изклатят добре крушата.

                          Коментар


                          • чакай чакай малко

                            нали фед ще вдига лихвите . не трябваше ли само да падаме . защо вдигаме сега

                            за бога кой ще ми върне парите

                            казах ви да купувате дипа от отца и сина и света го духа 33333333333333333. да не кажете че не съм ви казал
                            Last edited by the architect; 24.01.2022, 22:41.

                            Коментар


                            • VIX-a върна, начи яко товарят самосвала

                              Коментар


                              • ВЪРВИ ЛИ ИГРАТА НА ОБЪРНАТИ КРАТУНКИ ОТ 3333333333333 ТРЕЙДЪРЧЕТА

                                ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХ

                                Коментар

                                Working...
                                X