IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво мислите за новия данък който британците въвеждат върху петролните компании?
    Аз имам шел и бп, вчера се ядосах от новината и си продадох половината БП, като мисля да ги заменя с Ени или Екунор...
    Преди време "terziev" ми беше дал идея за петробраз, което за момента се представя прилично в портфолиото ми най-вече с дивидента и благодаря..

    Коментар


    • Рецесия нерецесия нещата просто ги НЯМА. Това не са ти маратонки или приложение за телефон. Ти лично колко души познаваш, които наистина работят и колко, които имитират работа. Помисли за съотношението. Поглъщате безкритично глупостите по телевизора и после все изненадани.

      Бидон и Ко нищо не могат да направят. Надценяваш влиянието им.

      Коментар


      • X и CLF изглеждат добре, но при една все по-неизбежна рецесия ми се струва, че ще са първите, които ще спихнат.

        Да не говорим, че Бай Дън напира да ревизира митата на бай Тръмп и положението съвсем да се оплете.
        Last edited by BigGun; 27.05.2022, 01:12.

        Коментар


        • Cleveland Cliffs

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
            Лесните кинти от gme вече ги прибрахме. Не вдявам защо искаш да се мъчиш за едни евентуални 30тина %, а не заложиш на гарантираното. Вземи x или кълъфите и си свиркай.

            байдъвей, crk мина 19. Бафмаааму, даже аз не очаквах. Явно почват да взимат завоя.
            калъфите кой са

            Коментар


            • Лесните кинти от gme вече ги прибрахме. Не вдявам защо искаш да се мъчиш за едни евентуални 30тина %, а не заложиш на гарантираното. Вземи x или кълъфите и си свиркай.

              байдъвей, crk мина 19. Бафмаааму, даже аз не очаквах. Явно почват да взимат завоя.
              Last edited by terziеv; 26.05.2022, 16:53.

              Коментар


              • Здравейте има ли някой който да играе на риск и хазарт с GME, GME скочи 30% вчера, другата седмица има ER, 2 положителни новини са че влиза в крипто и NFT и че ще правят сплит 1:3, това може би е стартирало покачване което може да се превърне в мания. Шорт интереса в GME е 24% и може да има шорт скуийз. Какво мислите? Дали да не рискувам там едни 1000$?

                Коментар


                • Хайде пак. BTFD! Не тех шитните естествено.

                  Коментар


                  • Хубав ден. Разкарах еврошума.

                    Коментар


                    • Вече не гласувам, с моите мизерни бройки и няма никакъв смисъл.

                      Коментар


                      • Гласувахте ли на общото на Ексон. Егати предложенията. Особено кефи точка номер 6.

                        Коментар


                        • днес реструктурирах портфейла в средата на сесията, BTFD и пазаря ме възнагради на финала.
                          последните дни маркета прилича на жонгльор, който хваща и подхвърля топките все по-отдолу.

                          Коментар


                          • Фахрета Живойнович (на сръбски: Фахрета Живојиновић и на босненски: Fahreta Živojinović)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Ти ли беше с pltr и sofi?
                              бях, вече купувам само трежърис

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                                какъв му е бизнеса на DWAC, искам да знам колко % му е профит маржина и какви предимства има пред конкуренцията
                                Ти ли беше с pltr и sofi?

                                Коментар

                                Working...
                                X