IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

    Зависи кога са се набили. Вчера добър скок направиха. Днес ще дръпнат леко назад. И после пак rally, в което мисля да участвам. Есента , обаче , мечетата вероятно вземат превес...печатането свърши засега, като изключим фискалните стимули, за които се говори
    За тези от портфолиото на Kathy Woods .... без реални печалби но загледани в бъдещете

    Коментар


    • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
      съжалвам за тези които се набиха в "растежни акции"... нещо много ги разцепват при лоши отчети. :-) А гемиите си летат нагоре щото все още пачатат пари
      Зависи кога са се набили. Вчера добър скок направиха. Днес ще дръпнат леко назад. И после пак rally, в което мисля да участвам. Есента , обаче , мечетата вероятно вземат превес...печатането свърши засега, като изключим фискалните стимули, за които се говори

      Коментар


      • съжалвам за тези които се набиха в "растежни акции"... нещо много ги разцепват при лоши отчети. :-) А гемиите си летат нагоре щото все още пачатат пари

        Коментар


        • Antero Resources press release (NYSE:AR): Q2 GAAP EPS of $2.29 beats by $0.45.
          Revenue of $2.2B (+349.5% Y/Y) beats by $380M.
          Net income was $765 million, Adjusted Net Income was $563 million
          Reduced total debt by $383 million during the quarter
          Майчице! Петдесетара до края на годината.

          Коментар


          • Energy Transfer raises dividend by 15% to $0.23
            Touche, monsieur pussycat!

            Но определено офте мофте.

            ....

            Но определено ще ни гърчат с хиперинфлацията. Който залага срещу нея, залага срещу собствените си очи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение
              Някой пробвал ли е това? https://www.tradingview.com/blog/en/...ingview-31737/
              Плаща ли се допълнително?
              Питай в чата на интерактив, би трябвало да знаят.
              The best things in life are free. The second best things are very expensive!
              не е препоръка

              Коментар


              • Някой пробвал ли е това? https://www.tradingview.com/blog/en/...ingview-31737/
                Плаща ли се допълнително?

                Коментар


                • Aве, това миризливото AAPL ще слезе ли под сто гущера още тази година?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                    като DWAC и PBR преди два месеца ако се сещаш
                    DWAC ме наведе малко но затворих очи и купих още почти на дъното и вчере ги продадох. Нещата са прекрасни там. PBR не съм добавял но взех APA, ROCC на дъната“ не мога да се оплача. Само ще ти кажа че най-доброто време за покупки е когато не ти се купува нищо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

                      Аз само споделих какво ми направи впечатление, докато ровех в нета за други неща. На златото не му налитам, точно защото факторите които му движат цената са ми неясни и не мога да дам мнение, освен че технически има още да пада (с корекции разбира се). Който го играе, да си има едно наум и да си проучи случая.


                      Според мен и тук движението е към края си . Вероятно фалшив пробив на дъната от 1675 някъде началото на август .

                      Click image for larger version

Name:	XAU -FAL6IV PROBIV - KANAL.png
Views:	1
Size:	11.9 КБ
ID:	3948151

                      Last edited by Майстора233; 19.07.2022, 19:30.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                        Дойдохте ли при Батко? Кой разбрал-разбрал.. За тези които не са казвам само едно - buy quality
                        като DWAC и PBR преди два месеца ако се сещаш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                          Дойдохте ли при Батко? Кой разбрал-разбрал.. За тези които не са казвам само едно - buy quality
                          това quality вероятно означава нафта на някакъв чужд език

                          Коментар


                          • Дойдохте ли при Батко? Кой разбрал-разбрал.. За тези които не са казвам само едно - buy quality

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                              Не мислех, че е възможно юли месец CLF-ите да паднат под 15. Ако до края на деня остане под тази цена, ще се наложи да преглътна някои загуби от хартия, която мислех за доста сигурен залог.

                              добавка: същата работа и с NEM под 55. Не мислех, че е възможна юли месец.
                              E, може ли такъв гуй, мамамустара.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                                Според мен се опитват да натиснат цената още.

                                Има няколко съмнителни неща.
                                Тези мини са известни и би трябвало вече големите хрътки да са ги проучили.
                                Изказването е направен от говорителя на министерството. Други отговорни лица в държавата или лица от компании или независими експерти си трайкат.
                                Имало е много подобни случаи и преди време с откриване на подобно ,,Елдорадо,, с цел измама на инвеститори или с цел манипулация на цената.
                                Според мен е платено на някои отговорни лица в Уганда да си мълчат този говорител скоро ще смени професията и никои няма да спомня за него. Злато си има, но не в такива абсурдни количества. Такива залежи трудно биха останали незабелязани толкова време с днешните технологии. Пък и Китайците дет шътат в района , къде са дремали.
                                Аз само споделих какво ми направи впечатление, докато ровех в нета за други неща. На златото не му налитам, точно защото факторите които му движат цената са ми неясни и не мога да дам мнение, освен че технически има още да пада (с корекции разбира се). Който го играе, да си има едно наум и да си проучи случая.

                                Коментар

                                Working...
                                X