IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой може ли да даде инфо на бързо за trading 212 ,спрямо e-toro ,гледам нещо по friendly като за начало

    Коментар


    • https://txtify.it/https://www.busine...ion-act-2023-6

      как точно се отиграва това? Без ИИ.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

        Честно казано на мен ми писна да чакам торовете да отлепят. Явно не го разбирам тоя бизнес. Според мен дори ntr е доста подценена, но агрото просто спряха да купуват скъпите торове. Мислех, че е невъзможно, ама добивите не се сриват повсеместно.

        Иначе е престъпление да не напълниш малко газ... ако и да не виждам скорошен ръст. АНтеро си остава най-добрият пристан.
        ==

        добавка: много добре се получи те тая врътка:
        [ATTACH=CONFIG]n4074689[/ATTACH]


        Хапнах и малко vod и се кумя за още, като слезе под 0,7.

        JBS така и не успях да намеря достъп. За жалост.
        NTR е класика, ако има дабъл даун ще го включа. Другата седмица да видим.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
          Отворих малко дълги комодитис MPC VLO CF SWN
          Честно казано на мен ми писна да чакам торовете да отлепят. Явно не го разбирам тоя бизнес. Според мен дори ntr е доста подценена, но агрото просто спряха да купуват скъпите торове. Мислех, че е невъзможно, ама добивите не се сриват повсеместно.

          Иначе е престъпление да не напълниш малко газ... ако и да не виждам скорошен ръст. АНтеро си остава най-добрият пристан.
          ==

          добавка: много добре се получи те тая врътка:
          Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-06-08 215048.jpg
Views:	1
Size:	86.2 КБ
ID:	4074689



          Хапнах и малко vod и се кумя за още, като слезе под 0,7.

          JBS така и не успях да намеря достъп. За жалост.
          Last edited by terziеv; 08.06.2023, 21:54.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
            Всъщност има няколко сценария ама да не ги коментираме отсега. Важно е каква ще е инфлацията, лихвата и какво ще кажат после на пресконференцията. Има време. Успех на всички.
            Посоката най-вероятно ще е североизток

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              Не съм запознат конкретно с тези компании и не мога да кажа.
              Лихвите няма да ги качват, 72% е в момента вероятността за това и този отскок за който говорех е вероятно тогава да почне
              Всъщност има няколко сценария ама да не ги коментираме отсега. Важно е каква ще е инфлацията, лихвата и какво ще кажат после на пресконференцията. Има време. Успех на всички.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
                а фундаментално ? Това ми е проксито за наводненията в Украйна. И ако другата седмица Фед не бутнат лихвите мисля ще е добре за такива.
                Не съм запознат конкретно с тези компании и не мога да кажа.
                Лихвите няма да ги качват, 72% е в момента вероятността за това и този отскок за който говорех е вероятно тогава да почне
                Last edited by petrg5s; 08.06.2023, 18:35.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Технически първите 3 изглеждат доста слаби,но готови за отскок ,след който ще продължат спада си
                  Четвъртата захожда добре,но мисля,че ще стои още месец на тези нива.Следващия месец ще е важен за нея
                  Технически..а фундаментално ? Това ми е проксито за наводненията в Украйна. И ако другата седмица Фед не бутнат лихвите мисля ще е добре за такива.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
                    Отворих малко дълги комодитис MPC VLO CF SWN
                    Технически първите 3 изглеждат доста слаби,но готови за отскок ,след който ще продължат спада си
                    Четвъртата захожда добре,но мисля,че ще стои още месец на тези нива.Следващия месец ще е важен за нея

                    Коментар


                    • Отворих малко дълги комодитис MPC VLO CF SWN

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                        Най-вероятно ЕЦБ ще свалят лихвите първи. Каква позиция имаш ?
                        Не могат да ги свалят преди ФЕД. Иначе еврото ще изпадне в хиперинфлация. Освен, ако не извадят някакъв трик от ръкава. Самият факт, че в момента Йелън издава само облицации с матуритет до 6 месеца, може би, може би, значи, че отвъд океана също се готвят за понижение на лихвите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Фалитите в ЕС нарастват бързо! Испания е лидер в тази класация. Интересно е по-доброто представяне на Италия за момента.
                          Ситуацията е такава, въпреки колосалните фискални програми за подкрепа на бизнеса и домакинствата, които текат в последните години. А тези програми не могат да бъдат вечни.
                          Тази графика вероятно ще изглежда все по-заплашително в следващите месеци с навлизането на ЕС все по-дълбоко в рецесията.
                          Източник: Barclays

                          Най-вероятно ЕЦБ ще свалят лихвите първи. Каква позиция имаш ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Аз чакам "експерта" 6000 с "точните" прогнози да си каже мнението,че все коментира другите.
                            Но го хвана страх явно.Дай му само да плюе
                            Фалитите в ЕС нарастват бързо! Испания е лидер в тази класация. Интересно е по-доброто представяне на Италия за момента.
                            Ситуацията е такава, въпреки колосалните фискални програми за подкрепа на бизнеса и домакинствата, които текат в последните години. А тези програми не могат да бъдат вечни.
                            Тази графика вероятно ще изглежда все по-заплашително в следващите месеци с навлизането на ЕС все по-дълбоко в рецесията.
                            Източник: Barclays

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
                              Към момента няма причина долара да спре да се качва.
                              Аз чакам "експерта" 6000 с "точните" прогнози да си каже мнението,че все коментира другите.
                              Но го хвана страх явно.Дай му само да плюе

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Опари се викаш няколко пъти и боли
                                От колко ще го скъсяваш тоя път?



                                Все другите какво били казали.Кажи и ти един път ! Знам,че те е страх,че ще ти лъсне невежеството но опитай,не боли
                                Каква ти е прогнозата за долара? да ти обясня къде бъркаш после
                                Към момента няма причина долара да спре да се качва.

                                Коментар

                                Working...
                                X