IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

    По-лошото е, ако влезем в десетилетен мечи пазар. Дълго продължиха хубавите години. Знае ли човек вместо случаите от преди 2 и 4 години, да се повторят тези от преди 100. След голямата депресия на пазара му е отнело 26г да се върне на нивата от преди краха.
    Това с десетилетията няма как да се случи сега

    Американската икономика не може да се самоиздържа без да печати така че възстановяванията от резките спадове ще са много по бързи вследствие на инфлацията

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
      Имам предчувствие за рязък спад поне 10-15% в следващият около един месец

      По това време на годината сринаха пазара с ковида 2020-та после 2022-ра с войната в Украйна

      Единствено ми е чудно какво за измислили за 2024-та
      То прогнозите са трудна работа, особено като включват и неща в бъдещето

      Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

      По-лошото е, ако влезем в десетилетен мечи пазар. Дълго продължиха хубавите години. Знае ли човек вместо случаите от преди 2 и 4 години, да се повторят тези от преди 100. След голямата депресия на пазара му е отнело 26г да се върне на нивата от преди краха.
      А има хора още чакат от 2009-а всеки момент пазарът да крашне
      Last edited by dollarman; 05.02.2024, 00:03.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
        Имам предчувствие за рязък спад поне 10-15% в следващият около един месец

        По това време на годината сринаха пазара с ковида 2020-та после 2022-ра с войната в Украйна

        Единствено ми е чудно какво за измислили за 2024-та
        По-лошото е, ако влезем в десетилетен мечи пазар. Дълго продължиха хубавите години. Знае ли човек вместо случаите от преди 2 и 4 години, да се повторят тези от преди 100. След голямата депресия на пазара му е отнело 26г да се върне на нивата от преди краха.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Ако rig фалира, ще трябва спешно да си търся работа или да си отворя only fans.
          Ми... дано да си много хубав!!!
          Хихихи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
            Е, то всички го имаме това усещане, от бая време. Виж постовете на Rinvestora къв глум и дум е около нова година, какво чекане в кеш и прочий. Ще видим кога ще дръпнат килимчето.
            Около нова година го нямах това предчуствиие, акциите си растат стабилно Януари и по голямата част от Февруари като излизат отчетите

            Сакатлъците стават края на Февруари - началото на Март

            Коментар


            • Е, то всички го имаме това усещане, от бая време. Виж постовете на Rinvestora къв глум и дум е около нова година, какво чекане в кеш и прочий. Ще видим кога ще дръпнат килимчето.

              Коментар


              • Имам предчувствие за рязък спад поне 10-15% в следващият около един месец

                По това време на годината сринаха пазара с ковида 2020-та после 2022-ра с войната в Украйна

                Единствено ми е чудно какво за измислили за 2024-та

                Last edited by 6000; 04.02.2024, 23:34.

                Коментар


                • Ако rig фалира, ще трябва спешно да си търся работа или да си отворя only fans.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                    ACHV, MPW и RIG са под 200МА, която е и с обратен наклон. Доста голям импулс ще им трябва за да тръгнат устойчиво нагоре. Аз бих махнал охлювите и бих заложил на бързи коне. Поздравления за CLS и MOD
                    Еми... докато се поразгледам на пазара, докато разбера кои кончетата са хубави... то бързите избегали

                    ACHV е биотек. Там импулса ще дойде от FDA. Дано да е нагоре!
                    MPW е голям риск, но вярвам ще оцелее. Там съм long and strong...
                    С RIG съм много вътре, по-добре да не мърдам...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение
                      , който
                      Нвда е истината чакаме 1000
                      Точно! Какъв Intel гледате при положение, че има NVDA ! Даже и AMD признават, че нвидиите имат недостижимо технологично предимство. Няма да се учудя ако направят гап подобен на Мета на earnings date. Другата голяма акция е SMCI, който дебна да върне за да вляза. Големите лидери ще направят най-голям ръст и по важното е ще държат до последно ,когато започне нов мечи цикъл. Останалите са 2-ри, 3-ти и 5-ти цигулки

                      Коментар


                      • Бая купон обаче. Някой само да тръгне да обяснява как спекулата не била забавна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Надценена е с около 20%,30% в момента на тая цена до 1000 колко процента са ?
                          Гледай мача или пускай късооо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

                            Нвда е истината чакаме 1000
                            Надценена е с около 20%,30% в момента на тая цена до 1000 колко процента са ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

                              Много латентна, без особен потенциал нагоре, но със сигурност стабилен бизнес за технологичен сектор и ок ако го взимаш за доходнсотта. Квантовите компютри от 30г са само на 6 години разстояние, също като термоядрения синтез.
                              Нвда е истината чакаме 1000

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                                Какво смятате за IBM? Разработват квантови компютри и навлизат в AI. Ама пазара нещо ги недолюбва, дори дядото беше инвестирал в тях, ама ги разпродаде. P/E 18, div yield 3.5%,
                                Много латентна, без особен потенциал нагоре, но със сигурност стабилен бизнес за технологичен сектор и ок ако го взимаш за доходнсотта. Квантовите компютри от 30г са само на 6 години разстояние, също като термоядрения синтез.

                                Коментар

                                Working...
                                X